Přejít na obsah


Fotka

Keš jen pro Basic Members?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
4 odpovědí na toto téma

#1 termiter.cz

termiter.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2009 - 16:23

Zdar, setkal jsem se s mnoha kešema, které mají nějakou podmínkou logu. Například přiložit fotografii s něčím, navštívit divadelní představení, zaplatit vstupné na vyhlídku, atd... Dokonce jsem viděl i keš, kterou může zalogovat jen ten kačer, který zaplatil poplatek a stal se tak na rok členem jakési privilegované skupiny kačerů. Jak by se revieweři tvářili na tradicionálku, kde podmínkou logu bude nebýt Premium Member? Jako drobný ústupek bych viděl, že PM může zalogovat keš jen v tom případě, že ji najde spolu s nějakým BM.
  • 0

#2 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2009 - 16:27

Asi tak, ze by ti ji nepustili. Tradicka nemuze obsahovat podminku logu! Zase nam zacina dalsi dil nekonecne diskuze o PM kesich? Pardon, az ted jsem si vsiml, ze je to v sekci Reviewer.
  • 0

#3 termiter.cz

termiter.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2009 - 16:38

Není pravda, že tradicionálky nemůžou obsahovat podmínku logu. Viz můj úvodní příspěvek. Pokud podmínku nesplním a přesto loguju, owner pak takový záznam maže.
  • 0

#4 1xyz2

1xyz2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 423 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2009 - 16:44

PM není privilegovaná skupina, ale jsou to lidé, kteří každý den obětují ze svého 1,60 pro svůj koníček. Tuto možnost má každý a nikdo ji nikomu neupírá. Privilegium je něco jiného, viz např: http://cs.wikipedia....iki/Privilegium
  • 0

#5 TrainTour Reviewer

TrainTour Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2009 - 16:48

V zadnem pripade tato podminka neni pripusna, to by porusovalo zakladni princip PM clenstvi, tj.nadstavba funkci nad zakladnim BM clenstvim. PM clen ma tedy neco navic (p-ridane funkce atd.) a nemuze byt naopak oproti BM omezovan, to by vam Groundspeak dal!
Pro termiter.cz - tradicni kese NEMOHOU obsahovat podminku logu (nad ramec zakladni podminky specifikovane v Guidelines - tj. nalezt kes a zapsat se do logbooku). Jakakoliv podminka nad tuto zakladni danou pravidly dela z kese mystery, jelikoz uz nestaci se ve hre chovat "klasicky" a je treba udelat neco navic, co si autor vymysli.

Zamykam, at z toho neni flame, kdyz jde o dotaz ve skup. Reviewer, nicmene je to zcela jasne a dalsi diskuse by proto stejne byla zbytecna...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama