Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

FTF na earthce a eventu ?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
3 odpovědí na toto téma

#1 vass

vass

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2009 - 18:14

Ahojte nekdo pocita to i to! Ja mam taky jedno eventove. Ted jsem si napsal jedno z Earthky! (kdyztak ho smazu z profilu) Chci se zeptat, jsou nekde nejaka pravidla jestli je mozne logovat FTF i na Earhce nebo spolecne na eventu? Diky. Chci v tom mit poradek. -vass-
  • -2

#2 Sinuhet

Sinuhet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 270 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2009 - 18:26

Me osobne se libi to, co na dotaz "Jake stanovil Grounspeak pravidla pro uznani FTF na Earth kešce?" odpovedel kdysi geo kolega mitak zde:
http://bikocaching.c...page.php?Id=112

Dodatek: Zadne oficialni pravidla pro FTF na Earthcache neexistuji.
Pokud jde o eventy, ma zkusenost je prozatim takova, ze se bud FTF vubec neresi, pripadne organizator eventu v ramci nejake eventove souteze (vetisnou prave tematicke) prideli pravo FTF vitezi dane souteze.
  • 0

#3 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2009 - 18:35

Ty vado Bikocaching znovu funguje, hurááá ! Ale k věci: Jediné platné jakékoliv FTFko je takové, které zaloguje Sinuhet, pro běžné smrtelníky platí, že musí jít na FTF se Sinuhetem. Aspoň u mě to tak platí posledních několik FTF, které jsem si připsal ;)
  • 0

#4 vass

vass

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2009 - 18:51

Mrkl jsem vam na profily a podle vseho (Sinuhet je tam ma taky na Earthce) tak to FTF na svoji earthce taky necham. Myslim samozrejme, ze owner by ho mel potvrdit! Diky!
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama