Přejít na obsah


Fotka

1.5.09 - Prvomájová Dubová jeskynní (GC12KVC)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
26 odpovědí na toto téma

#1 lukasekprochazka

lukasekprochazka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2009 - 19:16

Stylově, na prvního Máje - GC12KVC. Záleží na počasí, ale pokud nebude pršet, chystám se na ni už déle. Pokud jde o dopravu, nemotorizované mohu přibrat (1-2 lidi) v Praze, Benešově či Vlašimi, jinak sraz v obci Dub, čas bude ještě upřesněn. Možnost odlovu téměř drive-in Stonehenge GC1C3RX (tu již mám, ale jsem ochoten se tu zastavit), v rozumné motovzdálenosti ještě pár dalších keší. Možno spojit s oběděm v obci Kondrac, kde je vyhlášená restaurace a mohu ji vřele doporučit, řízek + salát nebo brambor či svíčková 65,- :-). Tak co, kdo se přidá ? ;)
  • 0

#2 kubulak

kubulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2009 - 19:33

Obe popsane jiz bohuzel mame, stejne jako asi 95 procent kesek v okoli Blaniku, ale hospodu otce a synu Matousk*vych (abych nebyl napadan ze tu delam reklamu :)) opravdu VRELE doporucujeme !! :) Opravdu malokdy se vidi hospoda, kde je v nedeli ve 12h naves plna aut a do hospody se stoji fronta :)
  • 0

#3 lukasekprochazka

lukasekprochazka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2009 - 19:41

kubulak napsal/a:
Obe popsane jiz bohuzel mame, stejne jako asi 95 procent kesek v okoli Blaniku, ale hospodu otce a synu Matousk*vych (abych nebyl napadan ze tu delam reklamu :)) opravdu VRELE doporucujeme !! :) Opravdu malokdy se vidi hospoda, kde je v nedeli ve 12h naves plna aut a do hospody se stoji fronta :)

Přesně tak, tady se opravdu kdykoliv moc rád zastavím na jídlo, nemá to chybu. :) A ke keškám - mám jich tu v okolí dost vylovených, ale spíše kolem Vlašimě, Dubová mi chybí a spousta neodlovených se tu také ještě najde.
  • 0

#4 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2009 - 20:39

Ale do hříbku dubovýho, to je snad na Silver River? :-O Ten srub jsem kdysi pomáhal stavět...
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#5 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2009 - 21:15

Citecka napsal/a:
Ale do hříbku dubovýho, to je snad na Silver River? :-O Ten srub jsem kdysi pomáhal stavět...


Už zase, až já si vzpomenu kerej Ty seš :D

Blanice, Free Rovers, šerif Bady, Dejvy, Hrouda, Puňťa a další. Stavěl jsi původní zemljanku nebo nástavbu s balkonkem? A co Indiánské hry, Rýžování zlata nebo Countrybály u Báby v Hradišti?
Zdravím ;) Veverka

PS: ale pokud bychom mysleli stejnou boudu, jdeš od Ostrova podél vody na blbou stranu
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#6 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2009 - 21:45

Všechno, Veverko :) Já byl ten, co přišel s Dejvym a s Bobem a NEBYL osadník. Blbou stranu? Asi sem nezvorientoval mapu??? Byl jsem se tam podívat vloni - vybydlená, ale stojí.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#7 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2009 - 21:49

Ten s bičem. Na Zlatokopeckých hrách sem byl ten, co doběh druhej, ale našel si právě ten jedinej vykradenej klejm - měl sem placku za největšího smolaře :) Na Indiánských hrách jsem byl už s malým, měl asi rok nebo dva a měl od Sejčka tu prťavou usárnu na zádíčkách. Pak jsme ho hledali a našli v tom obrkastrolu po kotníky v guláši, někdo mu pučil bagr, tak dojídal :) Kamarádili jsme taky trochu s Hrabětem.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#8 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2009 - 21:54

Ten s kytárou a v teletině s třásněma, co tak blbě hrál.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#9 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2009 - 9:56

Citecka napsal/a:
Ten s bičem.
Na Zlatokopeckých hrách sem byl ten, co doběh druhej, ale našel si právě ten jedinej vykradenej klejm - měl sem placku za největšího smolaře :)
Na Indiánských hrách jsem byl už s malým, měl asi rok nebo dva a měl od Sejčka tu prťavou usárnu na zádíčkách. Pak jsme ho hledali a našli v tom obrkastrolu po kotníky v guláši, někdo mu pučil bagr, tak dojídal :)
Kamarádili jsme taky trochu s Hrabětem.


S bičem jsem koketovala taky (celkem i uměla a umím), na kytaru hrála mizerněji. Ve vodě rejžovala ve třetím měsíci. Dneska jí táhne 23 rok... Kluci se hádali jestli to bude indiánka nebo traper. Tedy Dejvy s Pavoukem. A vzpomínám na Divouse, jeho segru Indiánku. Mikiho. Dannyho a Tawamu. A mýho "tehdy starýho" Pupáka. A Pítrse (prý už je roky v Kanadě, na Aljašce má malé letadlo a zásobuje místní lovce). Asi jediný kdo žije svůj sen.
Hrabě??? Myslíš Pepíčka z domku u mostu v Ostrově? Ožrala a zlaté srdce.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#10 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2009 - 10:11

Ptal jsem se na něj ve vsi, prej skončil v nějakým ústavě, chudák. Ale kerá seš, taky furt nevim :(
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#11 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2009 - 11:14

Citecka napsal/a:
Ptal jsem se na něj ve vsi, prej skončil v nějakým ústavě, chudák.
Ale kerá seš, taky furt nevim :(


roky 85-86 jsem tam byla na několika akcích
do konce roku 89 občas zajela, Jednou jsem na boudu dorazila s dcerou, asi 2,5 roku v noci. Ujel nám vlak a já šlapala ze Znosimi o svejch, malou chvílema nesla a celou cestu jí slibovala že už tam budem. Na boudu jsem došli před jednou ranní a objevili dva spáče. Pamatovali si mě z těch začátků, malou uložili a mě taky. Když jsem v deset vstávala, byla nakrmená chlebem s paštikou a s klukama u vody na rybách :D. Byl to fajn víkend (měla jsem jet s Tawamou a jejím synkem, ale oni měli rýmičku a ve mě se to nějak seklo a jela jsem sama)
rok 90 jaro, Davy koupil GAZ 69 M, šílenej žrout, jelo to na trojku 70 km/h (z kopce i 80...). Jezdili jsme tam s ním často, cesta kolem pole vedla až k boudě, nebo druhá lesem končila přes vodu. Jelikož Davy neměl řidičák a stejně chtěli kluci pít, řídila jsem často já. I na oslavách osvobození v Plzni 9.5.1990 (ruské auto s jižanskou vlajkou B) ) V té době jsme s holkama občas Pepíčkovi vypraly, uklidily co se dalo. Kluci pomohli se dřevem, dovezli nákup. Hrozně scházel, byl to takovej houmeles v domečku. Dcera na něj vzpomíná taky, i když jí bylo tehdy jen 4-5 let. A na jeho králíčky. Jednoho malýho jí tehdy dal, měli jsme ho pak nějakou dobu doma, než šel na venkov ke známým do chovu.
Pak jsem tam byla už jen asi 2x, ani nevím v kterých letech. Pořád si říkám že se tam stavím až budu poblíž.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#12 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2009 - 14:07

Bojim bojim, že jsme se všude tak o dva roky míjeli :( V těch letech jak píšeš jsem tam byl už jen snad jednou dvakrát. Davyho zmiňuješ často - nejseš s nim? Davy s Bobem mně našli v 83 zmoklýho na mym prvnim "echt" trampu a vzali mě na Ameriku a hlavně Javornu, asi rok dva jsme spolu byli furt. Ale naposled jsem ho myslim viděl na naší trempsvatbě na Údolí koster za Táborem to léto, asi, než Bob umřel. Bob tam byl taky. Zlatokopecký hry to byly. Byli tam i Netopejři a Houla.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#13 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2009 - 15:43

Asi míjeli... Já začala jezdit až v létě 85. Hodně již dříve zmiňovaný Korkas, Blanici s Roverama, Brdy s klukama okolo... (kruci ta paměť), taky s lidma z Kralup všude možně, do Zboží na Keneho ranč nebo do Potvorova k Rabštějnu pod Střelou. Davyho jsem naposledy viděla někdy v 92 asi. Měl Army shop kousek od Vodárenské věže v Praze 8 - Libni. Zdědil tam malý domek po babičce a se Samem se do tohohle pustili. Co dělá dnes netuším. Kupovala jsem u nich svojí první a zatím poslední džípovku. Stále slouží. Vím že bydleli v jednom baráku s Punťou, kousek od bazenu v Podolí. Davy pak býval v tom domku po babičce. Kde je všem konec netuším. Kokořínská osada se sešla v 95, na desáté výročí. Najít těch asi 10 kluků mi dalo 3 měsíce práce, ježdění a psaní. Ještě jsme s tím GAZem byli s Míšou Pecharem párkrát na Srbsku. Ten snad má stále sleziny, říkali si Šolc Boys. Dnes vím o Masovi, Vikině, Tawamě, Pupákovi, Danym, Charliem, Buduli. S těmi jsem přímo v kontaktu, nebo mám přes někoho referenci. Zbytek netuším. Občas koukám na staré databáze a trampské stránky. Moc toho tam o těhto letech není, bylo to mladé na zápis do historie.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#14 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2009 - 19:58

Krásně se vzpomíná a tlachá, Veveřice, ale mám ti takovej dojem, že sme tady krapet ukradli téma... B) Koukal jsem do kalendáře a na mapu a mooožná bych se tam i vypravil, je tam leccos na lof :) - ale je to tak na 30%, mám nabito. Hele, ale kdyby to vyšlo, co si udělat malej vandr, spálit nějaký dřífí a kalorie a písničky?
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#15 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2009 - 20:47

Ukradli? Jen tak trošinku, vždyt od hlavního bodu tématu jsme jen pár set metrů. B) Jo, celkem bych tam ráda zajela. Kešky jsou dost dobrý další důvod. Já moc plno nemám, pokusím se přizpůsobit. A jinak jsem na icq, skype i mailu :-)
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#16 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2009 - 21:34

V tejdnu zkontroluju kalendář a dám vědít.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#17 lukasekprochazka

lukasekprochazka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2009 - 22:24

No jestli se vám do toho můžu tak nějak vmísit, určitě dejte vědět, zda a kde bychom se sešli (tak nějak mám dojem, jako bych se teď přidával spíš já k vám :D). Podle popisu to vypadá určitě na zajímavé místo.
  • 0

#18 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2009 - 22:31

lukasekprochazka napsal/a:
No jestli se vám do toho můžu tak nějak vmísit, určitě dejte vědět, zda a kde bychom se sešli (tak nějak mám dojem, jako bych se teď přidával spíš já k vám :D). Podle popisu to vypadá určitě na zajímavé místo.


No jasně, my budem vzpomínat a někdo musí držet trasu ke keším. :D
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#19 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2009 - 6:25

Dyk říkám, ukradený téma :)
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#20 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2009 - 22:25

Tan sakryš, mám tam už v kalendáři přihlášku na CITO-uklízení na Šumavě :( Škoda. Někdy jindy... (i když už to halt nebude s tím prvním májem...)
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka