Přejít na obsah


Fotka

pomale nacitani GC.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 kubulak

kubulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2009 - 20:18

Nevim poradne kam to dat - posledni asi tri dny mi extremne zpomalilo nacitani stranek z geocaching.com - treba vubec zobrazeni hlavni stranky trva snad 5 minut, vykresleni mapy s keskama se stalo utopii. V podstate je to nepouzitelny :( Divny ale je, ze tuhne jen a pouze ten GC.com. Veskerej ostatni internet frci obvyklou = zcela uspokojivou rychlosti. Jedu na kabelovce od UPC s deklarovanejma 10Mbit. Komp je Intel Celeron 2,5GHz s asi 1,5Gb pameti, Win XP, zadny problemy s nim doted nebyly. AVG 7.5. zadnyho smejda nehlasi. A jeste vic divny je, ze pres notebook pripojenej pres CDMA (115 Kb/s) to frci uplne krasne, takze na GC.com chyba neni. Je tuha i Mozilla Firefox i Explorer, uz jsem pro jistotu zkusil ruzny vymazani cookies a reinstall Mozilly, samozrejme restarty apod., a nic. Uz jen kdyz pustim Mozillu, sebere si 30 Mb pameti, jak zacnu loadovat GC.com, sebere dalsich 20, CPU vyleti na 97-99 procent a dojeli jsme. Tempo jeden listing za 2h neakceptuju :) Rad se necham poucit co jeste zkusit, jestli to nekdy nekomu delalo taky ( jestli ho zlobila jedna konkretni stranka) a jak to vyresil.
  • 0

#2 scorpsive

scorpsive

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2009 - 20:20

Tak me taky gc.com uz par dni skoro nejede.. :( nevim co s tim...vse ostatni je v normalu.
  • 0

#3 ketums

ketums

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2009 - 20:22

Jo a večer dyž přijdou šichni dom a logují keše je to úplně nehorší :D to dělá gc.com. Byly tři dny volna, na slovensku 4, šichni káčeři zuřivě hledali kešky, četli listingy, stahovali a logovali... je tím... si myslím, protože vždy večer se to spomalí, pak už je to lepší...
  • 0
Garmin eTrex Legend
HTC Touch Cruise

#4 Sodobar

Sodobar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2009 - 20:24

Já to přičítám tomu, že se všichni vrátili z výletů a začali logovat, uploadovat obrázky, trackovat TB atp. Ale poslední dobou je to vážně horší, chlapci by mohli trochu posílit.
  • 0

#5 mauricie

mauricie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2009 - 20:25

Myslím, že stránky jsou přetížené = příliš mnoho připojených uživatelů. Udělalo se holt hezky, kačeři jsou na lovu a potom logují jak o život... :D Nejsem sice odborník, ale občas se mi GC.com vůbec neotevře a místo něj opakovaně naskakuje hláška "server is too busy..."
  • 0
Dobrá nálada nevyřeší problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si ji udržet.

#6 sakypaky

sakypaky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2009 - 20:50

Nápodobně, také hlásím rapidní zpomalení. Holt logování je logování :)
  • 0
SAKYPAKY team = Garmin OREGON 300, PNA MIO H610+, OLYMPUS E-520, SAMSUNG S5230 Star ; VitoNavigator II 1.3, BeeLine GPS, TOPO Czech 3 PRO

#7 kubulak

kubulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2009 - 7:52

JJ, dneska rano v 6 to valilo jako blesk :) Jen me zmatlo to, ze pres to CDMA to valilo normalne - tipuju ze kazdy typ pripojeni ma svuj pristupovy bod, nejakou gateway a ta co pouziva vetsina byla zahlcena, ale pres tuhle to proslo celkem v pohode... No, az se na geocaching poradne vrhnou Cinani, panbuh s nama... :)
  • 0

#8 kralik

kralik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2009 - 11:01

také jsem to postřehl - evidentně s tím laborovali. Zatím co http://geocaching.com se načítal nekonečně dlouho, tak http://www.geocaching.com se načtlo okamžitě. K večeru (odpoledně) už asi někdo někdo pochopil upravil redirektivu a fungovalo oboje...
  • 0

#9 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2009 - 11:55

Dneska ráno v 6 má Amerika půlnoc. Server mají vytíženej slušně, to jo.
  • 0

#10 Shepherd96

Shepherd96

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2009 - 10:28

Toho 13.4. večer to bylo strašné. A právě, když jsem chtěl zalogovat svou 100.kešku:D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama