Přejít na obsah


Fotka

Canadian geocoins


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 venena

venena

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2009 - 17:53

Našla jsem CA Geocoin, poradí mi někdo, jak se loguje jeho nález? V kešce v které jsem ho našla nebyl součástí inventory... Loguje se pouze na www.geocoins.ca nebo i jinak?
  • 0

#2 ketums

ketums

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2009 - 18:05

Se koukni na jeho stránce kde je ten coin ted. Možná jen ještě není zalogovanej, že je v kešce, musíš počkat až se tam dostane (zaloguje) a pak ho zaloguješ, žes ho vyzvedla ty Se podívaš kde je a třeba můžeš tomu co ho má oficiálně ještě v rukou napsat aby byl tak dobrej a zalogoval ho, žes ho vzala a chceš ho taky zapsat, že je už u tebe... no nevím, asi má rada není moc zrozumitelná? :D
  • 0
Garmin eTrex Legend
HTC Touch Cruise

#3 kamen

kamen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2009 - 18:05

Na geocaching.com si vyber z nabídky vlevo "TRACKABLE ITEMS" a do 1. formuláře dole zadej kód z coinu, a klikni na "Track". Pak už postupuješ stejně jako při běžném logování coinu. Jako druh logu by se nejspíš hodilo GRAB IT.
  • 0

Cache non verba


#4 venena

venena

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2009 - 18:11

Když dám track v Trackable items, tak mi to píše tohle: The Travel Bug you requested does not exist in the system.
  • 0

#5 kamen

kamen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2009 - 18:14

Je možný i to, že se vám dostala do rukou funglovka, ještě nezaregistrovaná, čerstvě vypuštěná do světa.
  • 0

Cache non verba


#6 ketums

ketums

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2009 - 18:19

Verunka Tomik napsal/a:
Když dám track v Trackable items, tak mi to píše tohle: The Travel Bug you requested does not exist in the system.


tak to je divné... jak říka kámen možná...a v logbooku ste koukali co je napsané? Kdo ho vložil a kdy? Někdo neloguje každej den třeba... když je na víc dnovém vejletu
  • 0
Garmin eTrex Legend
HTC Touch Cruise

#7 venena

venena

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2009 - 18:22

Našla jsem jeho historii na www.geocoins.ca, ale v jiných vyhledávačích geocoinů jsem ho prostě nenašla... Tak právě nevím, jestli se nemá zalogovat jen na CA Geocoins, pže když jsem se koukala v keši na log toho, kdo na CA Geocoins píše, že ho našel, tak se v normálním logu v keši vůbec nezmiňuje, že ho tam našel, ale na CA Geocoins má napsáno, že ten geocoin našel a dal ho do tý kešky, kde jsem ho našla já....
  • 0

#8 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2009 - 18:38

Verunka Tomik napsal/a:
Našla jsem CA Geocoin, poradí mi někdo, jak se loguje jeho nález? V kešce v které jsem ho našla nebyl součástí inventory... Loguje se pouze na www.geocoins.ca nebo i jinak?


Existují geocoiny, které se trackují mimo stránky GC.COM. Standardní trackovatelné předměty GC.COM mají vždy někde uveden většinou nápis Trackable at geocaching.com (možné jsou mírně odlišné varianty textu).
Většinou je málokdo loguje a pokud je vloží do jiné cache, tak podobné dilema s logováním řeší někdo další. :)
  • 0

#9 venena

venena

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2009 - 18:42

Tak já to zkusím nějak zalogovat na www.geocoins.ca a když se mi to nepovede, tak ho teda dám do nějaké jiné keše a nebudu to víc řešit :) dík za rady
  • 0

#10 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2009 - 19:10

Verunka Tomik napsal/a:
Tak já to zkusím nějak zalogovat na www.geocoins.ca a když se mi to nepovede, tak ho teda dám do nějaké jiné keše a nebudu to víc řešit :) dík za rady


Pokud jde o Original CAGeocoin, tak ten se opravdu loguje asi na geocoins.ca s použítím odkazu pro vyhledávání http://www.geocoins.ca/track.php a logování http://www.geocoins.ca/log.php Zalogovat je možné ale poze geocoin, ketrý byl předtím na těchto stránkách aktivován.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama