Přejít na obsah


Fotka

Regionální diskuse


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 21 April 2009 - 8:12

Ahoj, mám dotaz - šlo by do budoucna po přihlášení nastavit filtr, které regionální diskuse chci a které nechci zobrazit (podobně jako se teď dají vypnout/zapnout gratulace) ? Nemám osobně vůbec nic proti diskusi o velikosti písma na tričku žďárských cacherů:D, ale myslím si, že by to přispělo celkově ke snazší orientaci na fóru, neboť předpokládám, že těch regionů (a jejich threadů) bude časem asi více. Díky. EDIT: Opravil jsem poněkud zavádějící název threadu (servery), diskuse je lepší.
  • 0
Retired slowcacher

#2 Slavek_CZ

Slavek_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 21 April 2009 - 8:22

Však se neboj, my se brzo odstěhujem, ale že to tak rychle začne vadit jsme nečekal...:(
  • 0

#3 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 21 April 2009 - 8:31

Slavek_CZ napsal/a:
Však se neboj, my se brzo odstěhujem, ale že to tak rychle začne vadit jsme nečekal...:(


Hlavně že píšu ať to nikdo nebere osobně... Taky máme fungující lokální fórum mimo tyto stránky, ale gc.cz je nezastupitelný, proto se ptám na možnosti, zda by se to dalo filtrovat a nikoho nikam nevyhazuji ;) (koneckonců ani nemůžu;) ))

Když teď napíšu, že by se mi líbil i region Praha, kde by se mohlo řešit plánovaní úterních, středečních, čtvrtečních či pátečních odlovů, uvidíš - jak se do mě drsně pustí drsnokačeři :D:D
  • 0
Retired slowcacher

#4 comparare

comparare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 21 April 2009 - 9:25

Slávek se vcítil do role ublíženého a to se mu asi líbí. Nevidim nic špatného na tom,kdyby se u každého tématu objevilo políčko:vidět - nevidět. Pak bych místo voleyballu v Praze na který nikdy nepůjdu měl třeba problém nebo vychytávku na 60csx což mě tedy zajímá mnohem víc.
  • 0
vylezu všechno,ale nevim za jak dlouho

#5 Slavek_CZ

Slavek_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 21 April 2009 - 9:42

Ne néé, Slávka mrzí to, že kupa témat která se na gc.cz probírají nečte, automaticky tukne aktivní témata a projede je a nikde nepsal, jé, já programy na PC nechci vidět, protože mě nezajímají a chci filtr a čtu si jen třeba cache a upozornění a rád bych měl filtr jen na to, ale jakmile vyjde takováto regionální, která zrovna probírá trička, tak už je nutno ji filtrovat. To jen tak na okraj o ukřivděnosti, prostě mě to zarazilo.......
  • 0

#6 comparare

comparare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 21 April 2009 - 10:09

No vidiš a votomtoje,necheš si u témat co nečteš hodit fajfku a už jí nikdy nevidět??A místo ní by se Ti objevilo nové téma co by tě mohlo zajímat. Nikdo nikoho nevyhazuje,jen dává návrh na případné zlepšení. WMH dal asi příklad žďárských triček,protože jste zrovna v kurzu,nemyslím si,že by to bral jako utok a vymazání Vás z geo.cz,prostě by si každý vybral to na co kouká a co ho zajímá.
  • 0
vylezu všechno,ale nevim za jak dlouho




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama