Přejít na obsah


Fotka

Okolí Klášterce n.O. - kovohledačka


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
5 odpovědí na toto téma

#1 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2009 - 6:29

Ahojte.. nemá někdo z okolí Klášterce nad Ohří takovou tu kovohledačku? Včera v noci jsem v rámci hledání FTF někde vytrousil snubní prstýnek a ani dnes rano jsem ho nenašel :( ........ není to zase tak velký prostor, takže by to nemělo být nijak časově náročné....... prosím ozvěte se, domluvíme se... díky
  • 0
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#2 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2009 - 10:07

Koukam ze se ti nikdo neozyva, ja muzu nabidnout tuhle proverenou: [LINK], bud ji rodice maji v Praze, nebo u Rakovnika. Od te doby nebyla pouzita, tak by to asi chtelo nove 9V baterky. Mas-li zajem, ozvi se po icq nebo kontaktem pres gc.com profil.
  • 0

#3 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2009 - 12:06

pokud se s Haggim domluvis, muzu ti ji hodit do Klasterce az pojedu na CITO na Sumnou... M.
  • 0

#4 Nikule

Nikule

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2009 - 13:57

Ahojky, nejsem si jistá, ale kacer RATAN a RATAN junior (GC1KW2R) by meli mít kovohledacku a jsou z Klásterce nad Ohrí. Zkus je kontaktovat pres profil. Hodne stesti.;)
  • 0

#5 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2009 - 16:16

ahoj... díky všem za pomoc, právě jsem se vrátil z 2h hledání ... pípalo to jako o život, ale nenašli jsme... takže nic... každopádně díky všem za pomoc.
  • 0
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#6 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2009 - 22:41

tak jsem byl podruhé s detektorem a nic, obráceno naruby a zase zpátky.... kdyby se nějaký hledač detektor nudil a už nevěděl kam chodit s detektorem kovů, tak nabízím odměnu Kč 2.000,-- za nalezení.... prostor to není extra velký, je to spíše mimo zájem lidí, takže šance na náhodný nález je minimální..... terén je tak trojkový a hlavně je všude spadané listí..... no třeba se bude někdo nudit... případné bližší info přes profil..... Jo, a na snubáku je vyryté datum ztráty, holt výročí se musí připomínat ;-) ... tady zamykám... díky všem co již reagovali za pomoc....
  • 0
Na GC.COM jako PaTTTTrick




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama