Přejít na obsah


Fotka

Sloučení LOC souborů do jednoho


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 Gitt

Gitt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2009 - 9:21

Ahoj, hledal jsem v historii, ale asi marně. Měl jsem jednou takovy program, kteý mi umožňoval sloučit stáhnuté soubory z GC.com, soubory .loc sloučit do jednoho .gpx. Takže potom v Trekbuddy jsem mohl dal "show all" a pěkně jsem je viděl. Nevíte o nějakém?;)
  • 0
Honza

#2 XiXi_team

XiXi_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)
  • LocationKladno

Publikováno 24 duben 2009 - 9:32

A co Google ?
  • 0

Garmin Oregon 650 + Topo Czech 2013 Pro & GSAK v8 & Android Locus PRO
GSAK - Google mapy pro Colorado/Oregon, Export pro GeoKuk
Android - Šifrovací pomůcky, Keškoměrka


#3 Gitt

Gitt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2009 - 9:39

Nemuzu nic najit ... ten GPSBabel hlasi chybu .. kdyz ty soubory chci spojit. .. on exituje nejakej jednoduch, kdyz ja si nemuzu vzpomenut,jak se jmenuje
  • 0
Honza

#4 pepega

pepega

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2009 - 10:16

hlele já to dělám takhle: stáhnu si gpx třeba s HB a okolím..potom další třeba s Jihlavou, další s cestou do Prahy,daší s cestou z Prahy do Drážďan a podobně.. otevřu si mapsource, v něm si otevřu jeden gpx,kliknu na seznam keší, dám Ctrl+A, Ctrl+C a dám nový soubor.v něm otevřu další gpx, dám Ctrl+V a mám tam oba gpx. No a pak zase kliknu na seznam keší, dám Ctrl+A, Ctrl+C a dám nový soubor.v něm otevřu další gpx, dám Ctrl+V a mám všechny tři v jednom ..a tak dál... s loc jsme to nezkoušel,ale mohlo by to jít podobně... asi je i jednodušší způsob,ale já to dělám takhle... osobně si ale do garmina nahrávám keše podle potřeby,kde s epohybuju.
  • 0
Geocaching je můj nový život obohacovaný dalšími a dalšími keškami
náš team: Petr,Olča,Ája,Petřík,Gábinka
+ geopsi Jork a Nela/yorkshire/ Lip a Popelka/čínský chocholatý pes/

Geovozy dlouhá Felda, Mercedes Actros 440HP+autopřepravník, Fiat Bravo
Garmin Etrex Legend, Mio C250, N9500,SE K700i,Handy Geocaching,Skrýšotlač

#5 berda

berda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 327 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2009 - 10:25

A nebo obyčejný GPS babel, však tohle je jedna z jeho funkcí. Stáhneš loc soubory, otevřeš GUI babelu, vybereš všechny loc soubory, nastavíš vstupní formát na "geocaching.com .loc", jako výstup vezmeš GPX (a nebo opět "Geocaching.com .loc", však i ten v pohodě TB schroustá, i když tam bude víc waypointů) a let's go. A máš to hotové. Jednoduché, málo pracné, zadarmo...
  • 0
Berda

#6 Gitt

Gitt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2009 - 11:35

Diky, uz to funguje
  • 0
Honza

#7 Petules

Petules

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2009 - 12:36

Ahoj, mel bych taky jeden dotaz ohledne ulozeni bodu z GC.COM, na ktery jsem nikde nenasel odpoved, tak se zkusim zeptat zde nez zalozim nove vlakno: Jde nejakym jednoduchym zpusobem ulozit z GC.COM souradnice "Additional Waypoints" do jednoho souboru pouzitelneho pro trekbuddy? Jde mi o to, ze u multiny byva jako vychzi souradnice (ulozitelna do .LOC) uvedeno napr. misto pro zaparkovani. Seznam jednotlivych stage je pak uveden nize. Ten ale nejde z GC.COM ulozit primo a musim to po jednom kopirovat a vkladat. Navic v .LOC nebo .GPX jsou souradnice uvedeny v UTM a ne v lat/lon a tak musim kazdou zastavku bud ulozit rucne primo v mobilu v trekbuddym a nebo otrocky prevadet... Predem diky za rady
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama