Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Změna nickname na geocaching.com


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
10 odpovědí na toto téma

#1 Leniss

Leniss

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2009 - 17:47

Ahoj, chci se zeptat, jak se dá změnit nick na geocaching.com..nějak na to nemůžu přijít:-( Díky za odpověď.-)
  • 0

#2 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2009 - 17:55

Musíš napsat mail přímo Grounspeaku a požádat je o změnu.
  • 0

#3 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2009 - 18:25

ať nezakládám nové téma, myslíte si mám šanci nějak dosáhnout toho, abych si mohl změnit nick na svůj standardní, když ten používá nějaký jouda z USA, který se zaregistroval v dubnu 06, odlovil v tom týdnu dvě cache a od té doby se nepřihlásil?? Asi ne, co? :-(
  • 0
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#4 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2009 - 18:33

Bohužel, myslím, že to moc šanci na úspěch nemá, nicméně napsat jim můžeš :)
  • 0

#5 lukasekprochazka

lukasekprochazka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2009 - 21:24

PaTTrick napsal/a:
ať nezakládám nové téma, myslíte si mám šanci nějak dosáhnout toho, abych si mohl změnit nick na svůj standardní, když ten používá nějaký jouda z USA, který se zaregistroval v dubnu 06, odlovil v tom týdnu dvě cache a od té doby se nepřihlásil??

Asi ne, co? :-(

A co kdybys ten jouda byl ty a po třech letech nečinnosti se rozhodl pokračovat v lovení a ejhle - on by ti někdo bez upozornění ukradl nick... Asi bys nebyl šťastný, co ?
  • 0

#6 TrainTour Reviewer

TrainTour Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2009 - 21:38

PaTTrick: nee, to ani na GS psát nemusíš :). Spíše zkus napsat tomu "joudovi" (no fuj, takhle nazývat geokolegu), zda by ti svůj nick neuvolnil (tj. nepožádal GS o jeho změnu na nějaký volný). Až pak bys měl ty možnost. Obecně ale bude jednodušší k tebou vybranému nicku přidat nějaký appendix, typicky se přidává ročník narození. čili v tvém případě např. joíuda77, pokud jsi ročník 1977 a daný nick je opravdu jouda :)
  • 0

#7 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2009 - 21:51

OK díky všem.. zkusil jsem mu napsat, ale moc tomu nevěřím... Jedná se o nick PaTTrick (překvapivé ;-) ).. současný majitel založen 14.5.2006 první a jediný log 14.5.2006 naposledy na GC.com 15.6.2006
  • 0
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#8 Nellas

Nellas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 105 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2009 - 0:46

Šanci bohužel nemáš. Já chtěla nick "Nellas", bohužel si ho zaregistroval někdo, kdo ho vzápětí smazal. Psala jsem maila přímo groundspeaku, kde mi napsali, že je nemožné to smáznout a jak to bylo jednou zabrané, tak i když to bylo disablované, stejně to zabrané zůstane.
  • 0

#9 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2009 - 7:19

Nellas napsal/a:
Šanci bohužel nemáš. Já chtěla nick "Nellas", bohužel si ho zaregistroval někdo, kdo ho vzápětí smazal. Psala jsem maila přímo groundspeaku, kde mi napsali, že je nemožné to smáznout a jak to bylo jednou zabrané, tak i když to bylo disablované, stejně to zabrané zůstane.


Technicky je podle mne možné některé věci řešit. Email na obecnou adresu Groundspeaku je ale většinou neúspěšný.
  • 0

#10 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2009 - 20:36

Ach jo, psalo se tady o tom nedávno a je to i v dalších vláknech. Co takhle zkusit vyhledávání?:@ Je to tak zásadní problém lovit pod nějakým jiným podobným nickem?
  • 0

#11 Iluvator

Iluvator

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2009 - 18:35

Tema vyčerpaný, a jak píše Sobík několikrát už probíraný. Je zde i text v AJ co by se měl poslat. Zamykám
  • 0
Oregon 300
Tak do toho šlápni ať vidíš kousek světa.....




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama