Přejít na obsah


Fotka

Noví revieweři pro ČR


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
149 odpovědí na toto téma

#21 radvoj

radvoj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2009 - 1:07

Kvituji s povděkem. Přeji hodně pěkných keší, hodně volného času a pevné nervy! ;)
  • 0

#22 coluberT

coluberT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2009 - 1:42

Přeji hodně zdaru nově rozšířenému týmu a hodně trpělivosti a klidných nervů při schvalování! Taky jsem si všiml, že se dneska objevila nějaká nová jména:) Ta tzv. "anonymita" je zcela v pořádku, umožní to novým reviewerům udržet si odstup a neutralitu. Koneckonců, Poník i Minarjo jsou ve svých názorech konzistentní a nepochybuji o tom, že to bude nadále platit i pro jejich nové kolegy!
  • 0

#23 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 994 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2009 - 1:58

Uz jsem odlovil 2 nove schvalene novymi schvalovateli :) Dekuji.
  • 0

#24 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2009 - 9:13

Děte k šípku s těma "nárokama"! Kde vůbec berete futr na to, něco si "nárokovat"? Stačí jen těch pár "rozhořčených" příspěvků od zdejších "svatých spravedlivých" a každýmu musí bejt naprosto jasný, proč ta "anonymita" (píšu schválně v uvozovkách, protože funkce se zde pojí s osobností, takže vzniká někdo naprosto nový, funkcí, výkonem, vztahem ke komunitě, pravomocí atd., takže pro mne se třeba BigCar Reviewer s Auťáčkem prostě nepojí...) :D Moderoval jsem pět let obrovský forum a dík, už stačilo. Držím palce, pánové! a dík za práci.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#25 Geohorse Reviewer

Geohorse Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2009 - 9:17

Dain a Olik napsal/a:
no ty predpokladas normalne, slusne, klidne jednajiciho kacera :) to je mylny predpoklad :D myslim, ze nemame moc poneti, co vsechno dostavaji revs za "odpadni" emaily vzteklych radobyowneru - klasicky rust agresivity za monitorem se nevyhyba ani jim. se ani nekomu nedivim, ze by dal prednost anonymite a klidu sve osoby a svého uctu.


No, je vidět že do problematiky vidíš.... líp bych to nenapsal. Ano, agresivita stoupá. Ono už nejde jen o mejly... jde o udávání zaměstnavateli, zjišťování osobních soukromých dat a tak. Je jen otázka času, kdy někde nějakej pošuk po reviewerovi vystřelí, páč mu neschválil tu jeho "dokonale vymazlenou" cache....

drevokocur napsal/a:
Berte to ako hlas dalsieho kverulanta, ale pre utajenie reviewrov nemam pekne slovo. Nie sme hraci nejakej fantasy hry ktori sa poznaju len online a vsetkym vyhovuje. ze vystupuju ako cierny panaci s kapucnou, ale spolocnost ludi, ktori maju spolocneho konicka, osobne sa poznaju a stretavaju sa.


Toto už dávno pár let neplatí... dnes je problém, aby se osobně poznali cacheri, byť i v jednom středně velikém městě. Takže většinou se známe jen už on-line.

drevokocur napsal/a:
PS: Vyplneny profil - bezny uzivatel ho nemusi mat vyplneny, nesuvisiaci argument.


Ano a ani reviewer tím pádem nemusí být veřejný... můžeme s tím souhlasit či nesouhlasit, ale to je tak vše, co k s tím můžeme dělat. Geocaching se změnil, doufám, že si většina z vás uvědomí, že utajený reviewer, který je psychicky v pohodě, není mu osobně vyhrožováno a není napadán, má více chuti a elánu do práce a geocachingu vůbec a na tom hlavně budete profitovat vy, slušní cacheři. Vadit to může jen těm, co by rádi na reviewera něco bonzli, nejak mu uškodili, či ho vydírali...
  • 0
ICQ: 340776686

#26 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2009 - 9:26

Geohorse Reviewer napsal/a:
Ono už nejde jen o mejly... jde o udávání zaměstnavateli, zjišťování osobních soukromých dat a tak.

Si děláš prdel, ne?! Nechce se mi věřit vlastním očím. :o:@ To se opravdu dějě?
Asi jsem furt naivní. :(
  • 0

#27 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2009 - 9:45

Práce nových schvalovačů je znát ;) - Keškoměrka je zase menší :D Je ale šílený, jestli opravdu se k schvalovačům kačerstvo chová tak hulvátsky. Osobně bych se k tomu stavěl asi tak, že když se někdo neumí chovat, tak prostě jeho kešky půjdou na konec fronty :P GC je krásná hra a děláme si ji všichni k obrazu svému, tohle se mi opravdu moc nelíbí a přeji všem schvalovačům pevné nervy.
  • 0

#28 1xyz2

1xyz2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 423 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2009 - 9:58

sobikovi napsal/a:
Osobně bych se k tomu stavěl asi tak, že když se někdo neumí chovat, tak prostě jeho kešky půjdou na konec fronty

Já naopak doufám že Revieweři se přes omezenost některých lidí dokážou přenést a schvalování probíhá pro všechny za stejných podmínek. Pokud by do schvalování začali zatahovat osobní nesympatie bylo by to pro ně ještě horší. Někteří lidé dokážou hodně ublížit.
Proto také souhlasím s anonymitou a přeji novým reviewerům hodně slušných kačerů.
  • 0

#29 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2009 - 10:37

Pánové DarkLorde a Bohemiane, posílám upřímné kondolence, nechápu, jak jste se mohli nechat od Poníka a ostatních ukecat. Jediná věc, ke které vám můžu gratulovat, je to, že jste zvolili anonymní účty. Poté, co jsem slyšel o praktikách čím dál tím hloupější geocacherské masy, si myslím, že se to ani jinak dělat nedá. Postupem času jsem zjistil, že než abych to dělal já, tak ať to radši klidně dělá CzekoCowboy ;)
  • 0

#30 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 493 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2009 - 11:27

sobikovi napsal/a:
Práce nových schvalovačů je znát ;) - ....


Už máme první keše pouze v němčině :(
  • 0

#31 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2009 - 11:49

Ruvit napsal/a:
Už máme první keše pouze v němčině :(

Myslíš ty v Českém lese? Ty jsou ale v první řadě s listingem anglickým ne?
Navíc jsou to tradičky pár kiláků od hranic, takže moc nevidím problém... z globálního hlediska se mi to zdá lepší než listing jenom v češtině a že takových je.
Také je otázkou, jestli reviewer vůbec může cache neschválit kvůli jazyku listingu.
  • 0

#32 happz

happz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2009 - 11:54

PLAJ family napsal/a:

Geohorse Reviewer napsal/a:
Ono už nejde jen o mejly... jde o udávání zaměstnavateli, zjišťování osobních soukromých dat a tak.

Si děláš prdel, ne?! Nechce se mi věřit vlastním očím. :o:@ To se opravdu dějě?
Asi jsem furt naivní. :(


Je to jednoduche a je to videt uplne vsude - ja jsem sakra Franta Vomacka, a MAM narok na [schvaleni cache|zdravotnictvi zadarmo|slevu na ***|tri hodiny na obede jako revans za to, ze mi sef vynadal, ptze jsem prisel do prace pozde|...] a kdo s tim nesouhlasi, zaslouzi nakopat. Ze se to prenasi uz i do "civilni" sfery me neprekvapuje, nekteri lide proste MAJI NAROK. Pravidla? Tse. Chyby? Tse. Slusnost? Jaka slusnost? Dyt mi ten jouda neschvalil kesku, co sem dvacet minut dneska dopoledne chystal, tak takhle teda ne.

Podobne chovani je videt vsude, urcite se netyka jen GC a schvalovani kesi. Takze doufam, ze se reviewri nenechaji otravit nejakym otravenym blbem :)
  • 0

#33 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2009 - 11:57

Ruvit napsal/a:
Už máme první keše pouze v němčině :(

nj, koukal jsem.. příhraničí je znát, ale je fakt, že by to v takovém případě chtělo listing v cz i de
  • 0

#34 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 493 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2009 - 12:05

alkes napsal/a:

Ruvit napsal/a:
Už máme první keše pouze v němčině :(

Myslíš ty v Českém lese? Ty jsou ale v první řadě s listingem anglickým ne?
Navíc jsou to tradičky pár kiláků od hranic, takže moc nevidím problém... z globálního hlediska se mi to zdá lepší než listing jenom v češtině a že takových je. ...


Vždyť jsme v Čechách, tak je to snad normální. Až zde bude úřední jazyk němčina či angličtina, tak bych se té poznámce nedivil, ale ...
  • 0

#35 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2009 - 12:14

Heleď se to je na úplně jinou debatu. Pointa byla, abychom hned od začátku neházeli klacky pod nohy za každou kravinu... navíc ještě moc hezky zkreslenou.
  • 0

#36 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2009 - 14:10

Tak za sebe musím říct, že se mi také ani trochu nelíbí keše na českém území, které nemají listing v češtině :(. Na druhou stranu budeme asi od cizince těžko požadovat, aby ovládal češtinu, takže vzhledem k tomu, že Geocaching je původem z USA, zřejmě reviewerům pro schválení stačí, aby byl listing v AJ???
  • 0

#37 galdra

galdra

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2009 - 17:55

mitak napsal/a:
Pánové DarkLorde a Bohemiane, posílám upřímné kondolence, nechápu, jak jste se mohli nechat od Poníka a ostatních ukecat. Jediná věc, ke které vám můžu gratulovat, je to, že jste zvolili anonymní účty. Poté, co jsem slyšel o praktikách čím dál tím hloupější geocacherské masy, si myslím, že se to ani jinak dělat nedá. Postupem času jsem zjistil, že než abych to dělal já, tak ať to radši klidně dělá CzekoCowboy ;)


Nemůžu jinak, než s Mitakem stoprocentně souhlasit. Držte se kluci...nebo holky :) retrívovatí :P
  • 0
Galdra

#38 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 520 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2009 - 17:58

Tak slava mame nove rew. Preju hodne stesti do tehle cinnosti:) Snad to bude ve vic lidech,pro ne ve vetsi pohode. K nemcine,prijel jsem ted z Parize a tam v turisticky navstevovanych mistech nemaji problem s listingem ve francoustine a soucasne v anglictine. Mozna u hranic s Nemeckem pridavaji nemcinu?
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#39 Petr.zablati

Petr.zablati

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2009 - 18:30

Já osobně k jazykům přistupuji podle polohy keše. V pohraničí mám tři keše a jelikož neumím německy, je listing v Češtině a (zkrácená verze, obsahující jen to důležité) v Angličtině. Pokud bych zakládal kešku v centru Prahy či na nějakém jiném turisty navštěvovaném městě/místě asi bych přidal i listing ve španělštině, ale ani Český sen ani Chuchelské mysterium tomuto neodpovídá. Do Letňan a do Chuchle se dostane jen pramálo turistů.

Zkrátka a jasně, na místech kam se turisté dostanou (centra zajímavých měst, okolí hradů a zámků), by keš měla mít alespoň základní popis v Češtině a Angličtině (další jazyky jsou výhodou). Na ostatních místech postačí Čeština. A co se keší, které se Češtině přímo věnují týče, ty do jiných jazyků stejně přeložit nejdou. Například tahle: GC18Z47


A zpět k novým reviewerům.
Obdivuji, že na to máte nervy, já bych reviewera dělat nechtěl, ani anonymně, protože bych se velice rychle někde podřekl...a bylo by po inkognitu a zadruhé proto, že jde o nevděčnou práci, to už zde bylo popsáno:

happz napsal/a:

PLAJ family napsal/a:

Geohorse Reviewer napsal/a:
Ono už nejde jen o mejly... jde o udávání zaměstnavateli, zjišťování osobních soukromých dat a tak.

Si děláš prdel, ne?! Nechce se mi věřit vlastním očím. :o:@ To se opravdu dějě?
Asi jsem furt naivní. :(


Je to jednoduche a je to videt uplne vsude - ja jsem sakra Franta Vomacka, a MAM narok na...


Poslední dobou se vyrojilo značné množství keší, které jsou dobré jen pro ten jeden bod do statistiky. A někteří nezodpovědní autoři jimi při přesunech ničí i jiné a lepší kešky, když si přesun nenechají schválit od reviewera a plácnou jí kam je napadne, třeba 10 metrů od jiné.

Novým reviewerům přeji co nejméně takovýchto keší a doufám ve zkvalitnění těch které přijdou. (snad nevznikne další keška na střeše nějakého paneláku...)

To jsou mé názory na obě témata tohoto vlákna, vy ostatní si myslete co chcete.
  • 0
Nad řekou Blanicí, tyčí se hora. Pěkná tam keška, kačer ji hledá. Hlouběji zarazil do země svou paži, prst na plast narazil, vytáhl krabici. Tak pověst nelhala, jsou tam a čekají, děti mé, neplačte nezoufej, národe kačerů...

#40 hoblik

hoblik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 456 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2009 - 18:44

Novým i starým revjůvrům držím palce, přeji pevné nervy a chladné hlavy. Myslete na to, že na každého kdo se zachová "neslušně", je tu spousta těch, kteří si vaší práce váží, jen většinou nejsou tolik slyšet.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama