Přejít na obsah


Fotka

Načtení obrázku spoileru


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2009 - 12:47

Bylo by možné naučit GG, aby v případě, že se v listingu vyskytuje obrázek s názvem spojler či fotohint, tento obrázek také načetl při tvorbě offline listingu? Je mi jasné, že se může jmenovat i jinak, v tom případě by se prostě nenačetl. Někdy je takový obrázek pro nalezení kešky zcela zásadní.
  • 0

#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2009 - 16:02

Tady je zasadni problem v tom, ze informace o takovychto obrazcich neni soucasti listingu. Treba v PQ neni o techto obrazcich ani stopy! Takze nejaka takova vec by se dala udelat, ale byla by jen pro ty, kteri by si importovali listing z webu. (Odkazy na tyto obrazky jsou umisteny na strance za listingem pred logy.) Proto se mi do toho zatim moc nechtelo. Aneb, dalsi vec, u ktere jsou platici clenove znevyhodneni. :(
  • 0

#3 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2009 - 18:45

Hm, tak se budu zatím pečlivě připravovat ;)
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#4 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 659 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2009 - 10:01

HaLuMa napsal/a:
Takze nejaka takova vec by se dala udelat, ale byla by jen pro ty, kteri by si importovali listing z webu.


autoři pojmenovávají své fotohinty různě, někdo "fotohont1.jpg", jiný "spoiler_a.jpg" a podobně. Možná vás napadne i jné pojmenování. Podle toho by se dal snad udělat nějaký filtr, který by rozhodl které obrázky ano a které ne - něco jako cca
("*hint*.jpg" or "*spoiler*.jpg")
ev. i místo přípon hvězdičky, kdyby snad někdo použil jiný typ obrázku...?
  • 0

#5 Mion

Mion

    Mion

  • Members
  • PipPipPip
  • 945 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2009 - 10:28

Znevýhodnění vůči komu? ;)

HaLuMa napsal/a:
Aneb, dalsi vec, u ktere jsou platici clenove znevyhodneni. :(


  • 0

#6 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2009 - 11:03

Mion napsal/a:
Znevýhodnění vůči komu? ;)

HaLuMa napsal/a:
Aneb, dalsi vec, u ktere jsou platici clenove znevyhodneni. :(


Precti si to znova a cele. Platici clenove jsou znevyhodneni vuci tem, kteri neplati a data berou rovnou z webu. Proc? Protoze v PQ nemas:

- atributy kese
- prilozene obrazky (myslim tim skutecne prilzoene obrzky bez odkazu v description.)
- maji limitovanou kapacitu kesi v PQ, stahovaci jsou limitovani jen casem a za jeden den mohou stahnout mnohem vic nez je ti dovolovano v PQ.

To ti neprijde jako znevyhodnovani? Asi jsem divnej, ale me to jako znevyhodnovani prijde!
  • 0

#7 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2009 - 11:05

_Tom napsal/a:
autoři pojmenovávají své fotohinty různě, někdo "fotohont1.jpg", jiný "spoiler_a.jpg" a podobně. Možná vás napadne i jné pojmenování. Podle toho by se dal snad udělat nějaký filtr, který by rozhodl které obrázky ano a které ne - něco jako cca


Problem neni v tom, jak poznat ten spravny obrazek, ale v tom, ze se k tomu seznamu prilozenych obrazku dostanes jen parsovanim webove stranky Ten seznam obrazku v PQ vubec neni.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama