Přejít na obsah


Fotka

Žijící archivované kešky


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
530 odpovědí na toto téma

#181 irillee

irillee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2011 - 19:22

taky jedna co se zatím ještě nachází tam kde má...
http://www.geocachin...71-6c0e57b8eaef ' class='bbc_url' title='Externí odkaz' rel='external'> http://www.geocachin...71-6c0e57b8eaef
  • 0
Když už něco hledám, tak z toho chci mít radost - aneb hezkých krabic je žalostně málo

#182 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2011 - 22:08

irillee napsal/a:
taky jedna co se zatím ještě nachází tam kde má...
http://www.geocachin...71-6c0e57b8eaef

Jo, ta vypadá pěkně, už mi ji někdo hlásil, je to ale jen pár dní.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#183 irillee

irillee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2011 - 22:20

Tak to se omlouvám, nevšimla jsem si...
  • 0
Když už něco hledám, tak z toho chci mít radost - aneb hezkých krabic je žalostně málo

#184 swotty

swotty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2011 - 10:27

GCZF3K Tato keš stále ještě žije, ale na místě už to tak pěkné není. Vše je napsáno v logu archivace
  • 0

#185 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2011 - 9:13

Skupec rewírník poslal do archívu Měsíční šachtu GC1NW48 právě v době, kdy úspěšně skočnilo její vleklé oživování. Protože tuto cache považuji za to nejlepší, co geocaching u nás nabízí, věřím, že se to brzy nějak vyřeší.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#186 Martin.007

Martin.007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2011 - 11:16

Dnes poslaná do archivu, ale stále ještě trochu dýchající položivá polomrtvá:
Poker III - Kara / Poker III - Diamonds
http://coord.info/GC1XB8Y

Na finálce jsem byl minulý týden a je tam, a asi i dlouho zůstane na místě.
M
  • 0

#187 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 13:52

Při pořádání bookmarku Unit 935 jsem vykopal případ:

GC1BTEN Parni masinka

Poslední zprávy jaou rok a půl staré, nicméně výrazně pozitivní. Stálo by tedy za aktuální ověření někým, kdo to má do Prostějova blíž než my.
  • 0

#188 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 16:16

byla mi archivována keš Výhledová GC2YXBM zatím je ale na svém místě, bo jsem se nedostal pro ni ji odstranit :-)
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencaching.org.uk/sigzee.php?munzeer=petr007[url]


#189 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 16:29

CZECH.TIR napsal/a:
byla mi archivována keš Výhledová GC2YXBM

Hezká keš, škoda, že takových ubývá! :(
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#190 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 16:36

Trhac napsal/a:

CZECH.TIR napsal/a:
byla mi archivována keš Výhledová GC2YXBM

Hezká keš, škoda, že takových ubývá! :(

je na volně přístupné technologické lávce přes silnici a koleje. nikde ani slovo o zákazu vstupu,..ach jo
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencaching.org.uk/sigzee.php?munzeer=petr007[url]


#191 rebel

rebel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 16:49

GC21NA7 GC20N8J GC1MDWW GC2CWTF GC2088D GC1M3K4 okres Litoměřice - všechny jsou na místě.
  • 0

#192 adam a veru

adam a veru

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 246 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 20:58

rebel napsal/a:
GC21NA7
GC20N8J
GC1MDWW
GC2CWTF
GC2088D
GC1M3K4

okres Litoměřice - všechny jsou na místě.


jo Radku, malou vyhlidku jsem dneska zkontroloval ;)
  • 0

#193 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 22:08

Zajímavý postup zvolil ml333 - owner poněkud nezajímavého Libocko - Petřínského pokládku. Přejmenoval se na ZRUŠIT ÚČET a kešku GC23QBE na UKONČENO. Ale nechal ji na místě a tak obohatí archeocacherské seznamy… :D:D:D
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#194 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2011 - 13:38

GC1NW48 - Měsíční šachta nyní žije i oficiálně! Díky, pane rewírníku!
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#195 vandrovecz

vandrovecz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2011 - 18:27

Toz Kurimska plavebni spolecnost je v plne kondici, krabicka jak nova, navic vrchovate plna, musim procist logy, proc se odebrala na onen geosvet:o http://coord.info/GC12E5R
  • 0
Celý život jsou vyhozené peníze...

#196 Barrandoff

Barrandoff

    Barrandoff

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 8:47

Trhac napsal/a:
Skupec rewírník poslal do archívu Měsíční šachtu GC1NW48 právě v době, kdy úspěšně skočnilo její vleklé oživování. Protože tuto cache považuji za to nejlepší, co geocaching u nás nabízí, věřím, že se to brzy nějak vyřeší.


Vyřešeno. Díky všem, kteří se na tom podíleli.
  • 0

#197 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 16:12

Měl bych tady pár čerstvých případů. Nepříliš povedená městská série, kterou autor, coby vzácný příklad sebereflexe, poslal do archivu, ale podle všeho fyzicky neodstraňoval. Zjistil jsem tu euthanasii až dodatečně - na rozdíl od dalších keší mi k těmhle nedorazily notifikace o archivaci (v týden staré poště je opravdu nemám - přišlo to alespoň někomu jinému?). Jedná se o následující keše:

potvrzeně funkční:
GC2X1NH SKOLY PRAHY 13: ZS Mladi - klasická městaká schovka, týden před archivací jsem ji viděl v perfektním stavu, nálezi jsou i po archivaci, může asi jako jediná ze série dobře fungovat i v záhrobí, pokud se tedy časem vymění logbook; tahle položka za několik minut zastavení stojí
GC2X1NF SKOLY PRAHY 13: FZS Brdickova - nálezy po archivaci, vč. měho čtyři dny poté, krabička neporušená, ale její původní úchyt už utržený, umístění provizorní a na očích, časem tedy jistě zmizí; za údržbu myslím nestojí
GC2X1NG SKOLY PRAHY 13: ZS a RVJ Bronzova - též nálezy po archivaci, vč. mého, krabička v perfektním stavu, ale umístěná tak, že nemůže přežít podzim; jako keš to nestojí za nic - nevhodný úkryt a místo o ničem - doporučuju tedy některému z dalších nálezců krabičku odnést a zachránit tak pro nějaké další použití

stav nejistý.
GC2X1NJ SKOLY PRAHY 13: ZS Kuncova - nenašel jsem ani v sobě, kdy tam prokazatelně byla, nicméně nález po archivaci má, stav keše je pravděpodobně dezolátní; místo za návštěvu stojí (pramen Prokopského potoka), ale místo údržby archiválie by si asi do budoucna zasloužilo keš zbrusu novou, tematicky cílenou ne na školu, ale na pramen sám

pravděpodobně mrtvá:
GC2X1MV SKOLY PRAHY 13: FZS Travnickova - na rozdíl od předchozích, které byly utraceny z plného chodu, tahle šal doarchivu jako dlouhodobě zmizelá TD, zřejmě tedy opravdu beznadějný případ
  • 0

#198 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 16:15

Toniczech napsal/a:
přišlo to alespoň někomu jinému?


Taky mam notičky na archivy a nic mi nepřišlo. Asi chyba v Matrixu B)

Co se týče odlovu archivů, tak tohle jsou relativně nové kousky, já raději ty starší s pořádně uleželým logbookem :D
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#199 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 19:04

CZECH.TIR napsal/a:
byla mi archivována keš Výhledová GC2YXBM zatím je ale na svém místě, bo jsem se nedostal pro ni ji odstranit :-)

tato keš dostala tvrdší sestřičku VYHLEDOVA HARD http://opencaching.c...php?cacheid=487
bohužel ne na gc.com ale pokud se na ní odvážíte, uvidíte nádherné výhledy...
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencaching.org.uk/sigzee.php?munzeer=petr007[url]


#200 irillee

irillee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 20:42

stav nejistý.
GC2X1NJ SKOLY PRAHY 13: ZS Kuncova - nenašel jsem ani v sobě, kdy tam prokazatelně byla, nicméně nález po archivaci má, stav keše je pravděpodobně dezolátní; místo za návštěvu stojí (pramen Prokopského potoka), ale místo údržby archiválie by si asi do budoucna zasloužilo keš zbrusu novou, tematicky cílenou ne na školu, ale na pramen sám


Tuhle jsme lovili tři dny před archivací autorem - kulatá plechová krabička v tom vlhku nebyla dobrá volba, byla rezavá a pochroumaná asi pokusy jí otevřít. Uvnitř taky nic moc, logbook pravděpodobně pár lidem vypadl do té čvachty kolem. Ale zákoutí to je nečekané a hezké, krabka tam by nebyla od věci a souhlas, zaměřena na pramen ne na školu.
  • 0
Když už něco hledám, tak z toho chci mít radost - aneb hezkých krabic je žalostně málo




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama