Přejít na obsah


Fotka

Jak dostat kesky do TOMTOMa?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 b7

b7

    b7

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2009 - 23:25

Pochopil jsem, ze existoval na poi.cz seznam kesi importovatelnych do aplikace tomtom jako body zajmu. Tam uz jsem to nenasel. Je tedy nejaky postup jak napr. GPX dostat do bodu zajmu v tomtomu? PM jsem, skrysotlac i gsak pouzivam, jen me trochu tlaci cas. poradite? pripadne me nasmerujte. diky moc
  • 0

#2 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2009 - 23:45

Neni nic jednodussiho nez pouzit tohle makro do GSAKu - http://gsak.net/boar...indpost&p=77801
  • 0

#3 b7

b7

    b7

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2009 - 23:54

diky moc, vyzkousim. na tohle jsem nenarazil
  • 0

#4 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2009 - 6:02

A nebo makro do GG... najdeš jich tu hned několik
  • 0

#5 berda

berda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 327 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2009 - 14:24

No však GSAK umí export do TomToma nativně, bez jakýchkoli maker... A kdo nemá, tak GPX na ov2 formát vhodný pro TT se dá překonvertovat pomocí GPSBabelu...
  • 0
Berda

#6 b7

b7

    b7

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 9:18

to makro pro gsak funguje skvele, skoda jen, ze se ke kesi v tomtomu (BZ) nedozvim aspon GC cislo kese. Takhle musim mit jeste zapnuty jiny prostroj se stejnou databazi kesi, jinak sice s TT dojedu na miste, ale pak nastava pocitani a hledani, ktera kes to vlastne je. Mate na to reseni?
  • 0

#7 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 9:23

b7 napsal/a:
to makro pro gsak funguje skvele, skoda jen, ze se ke kesi v tomtomu (BZ) nedozvim aspon GC cislo kese. Takhle musim mit jeste zapnuty jiny prostroj se stejnou databazi kesi, jinak sice s TT dojedu na miste, ale pak nastava pocitani a hledani, ktera kes to vlastne je. Mate na to reseni?

Trochu nechápu... nicméně moje makro GSAK umožňuje sestavit název POI podle potřeby, defaultně má název keše, ale lze přidat waypoint a obtížnost/terén.

Já podle TT dojedu na místo určení a pokud již přímo na místě nevidím, kde by keš mohla být, vytáhnu Locify res. HandyGeocaching, dohledám nejbližší keše, takže hned vidím tu správnou a jdu si pro krabičku..
  • 0

#8 b7

b7

    b7

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 12:11

sobikovi napsal/a:

b7 napsal/a:
to makro pro gsak funguje skvele, skoda jen, ze se ke kesi v tomtomu (BZ) nedozvim aspon GC cislo kese. Takhle musim mit jeste zapnuty jiny prostroj se stejnou databazi kesi, jinak sice s TT dojedu na miste, ale pak nastava pocitani a hledani, ktera kes to vlastne je. Mate na to reseni?

Trochu nechápu... nicméně moje makro GSAK umožňuje sestavit název POI podle potřeby, defaultně má název keše, ale lze přidat waypoint a obtížnost/terén.

Já podle TT dojedu na místo určení a pokud již přímo na místě nevidím, kde by keš mohla být, vytáhnu Locify res. HandyGeocaching, dohledám nejbližší keše, takže hned vidím tu správnou a jdu si pro krabičku..


s tim definovanim nazvu a pod. jsem nevedel, me se zobrazuji jen ikony bez niceho, asi to budu muset jeste poladit, defaultne tam nemam nic, tak nevim. Kazdopadne ja jako hlavni pouzivam garmina se 100 body,v tomtomu jich mam samozrejme vice, takze bez HG nebo Geoscouta musim jet pres wap GC a tam jak jiste vite je dohledani nejblizsi kesky trochu pres loket.
  • 0

#9 zde

zde

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 255 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2009 - 9:51

b7 napsal/a:
s tim definovanim nazvu a pod. jsem nevedel, me se zobrazuji jen ikony bez niceho, asi to budu muset jeste poladit, defaultne tam nemam nic, tak nevim.


Ladit to bohužel nijak nejde, název se v TT zobrazuje teprve když konkrétní POI vybereš.
  • 0

#10 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2009 - 11:55

Ano, TT zobrazuje POI jako ikonu. Ale pak samozřejmě v seznamech vidíš a můžeš hledat podle názvu POI...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama