okresy a diakritika
#1
Publikováno 26 květen 2009 - 10:23
Když jsem si vygeneroval statistiky, zjistil jsem, že počty nálezů v okresech (příp. krajích) nedají dohromady celkový počet nálezů. Došel jsem k tomu, že u některých keší mám ve sloupci okres "Brno-město", u dalších z téže oblasti ovšem "Brno-m0sto".
Ilustrační obrázek pro Hradec Králové:
http://img34.imagesh...90526094819.png
Není mi jasné, kde mám co nastavit, aby mi makro pro rozřazení do okresů/krajů fungovalo správně. Kraje jsou, zdá se, bez diakritiky, a tam problém není. Na diakritice netrvám, jen bych chtěl, abych měl tag "cz okres" správně z hlediska ggstatu. Vzhledem k tomu, že vidím dvě různé hodnoty pro Hradec (a další), tipuju, že mám něco blbě nastavené v GeoGetu.
Prosím o radu. :-)
#2
Publikováno 26 květen 2009 - 10:32
medved2 napsal/a:
Když jsem si vygeneroval statistiky, zjistil jsem, že počty nálezů v okresech (příp. krajích) nedají dohromady celkový počet nálezů. Došel jsem k tomu, že u některých keší mám ve sloupci okres "Brno-město", u dalších z téže oblasti ovšem "Brno-m0sto".
Tohle se určitě někde v GeoGetím vlákně řešilo několikrát ... myslím že na to stejně není jiná rada než zkusit znovu naimportovat do GeoGetu problémové keše...případně používat nejnovější verzi GeoGetu a maker...případně reinstalovat...ale to je jen takovej rychlej nástřel, třeba ti HaLuMa poradí něco speciálního
moje ČEŠTINA pro Oregon (200-400), neoficiální překlad pro fw 3.82 a nižší
moje TYPky (vyladěné ;-) pro Oregon, Colorado a Dakotu)
ortofotomapa Prahy pro Garmin Oregon, Colorado, Dakota
jak na HODNOCENÍ KEŠÍ?
NAVIGACE - Azimuth, Bearing, Course, Heading
medwynova exportní makra: GPX pro Oregon, Colorado a Dakotu a POI export .. k tomuhle makru moje alternativní ikonky
#3
Publikováno 26 květen 2009 - 10:49
MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)
- Náhrada GJ legálními postupy
#4
Publikováno 26 květen 2009 - 12:11
Už to funguje. Musel jsem "jen" z adredáře "polygon\cz kraje" vymazat všechny soubory se zmršeným názvem, pak zrušit a makrem znova naplnit okres a kraj. Chytlo se to těch souborů, které jsem tam nechal a už to je ok. Díky! :-)
Zkusím si s tím ještě trochu hrát, abych líp pochopil, proč to funguje zrovna tak, jak se tam vzaly ty ostatní soubory, který narušily funkčnost makra... ale pro tuto chvíli problém vyřešen.
0 uživatel(ů) prochází toto téma
0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů