Přejít na obsah


Fotka

Amsterodam - rady, doporučení, lahůdky?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
31 odpovědí na toto téma

#21 MiTi1

MiTi1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2009 - 22:27

Me se libila treba nenarocna GC11VTW. Je to v byvalych dokach, ktere jsou uvolneny pro nejruznejsi umelce a dobrodruhy. Jede tam od hlavniho nadrazi ZDARMA trajekt, takze se jeste projedes lodi a kotvi tam stara ruska ponorka. A kes je amobox, takze se tam ledacos vleze.
  • 0

#22 Lamanai

Lamanai

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2010 - 1:01

Loni tu proběhla diskuze kolem amsterdamských kešek a protože tam letos jedu, rád se nechám inspirovat těmi, kdo tam od té doby byli a mají zajímavé tipy. Ty výše uvedené už jsem si uložil do záložek. Jinak, proběhlo tu hodně chvály na multiny, ale ačkoli ovládám 8 cizích jazyků (ruštinu už do toho dávno nepočítám), na holandštinu nějak nezbývá čas a kešky jsou často pouze v ní :-) v nejhorším skončím na GTranslate, ale třeba tu dostanu ještě nějaký výukový lekce zdarma :-) Nějaké tipy na Amsterdam, tedy? Urban 1 se zdá mimo :-(
  • 0

#23 Heulwen

Heulwen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2010 - 12:59

super tema diskuze, amsterodam taky planujeme.
  • 0
Zvyšujeme obranyschopnost!

#24 Kasta

Kasta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2010 - 16:26

Lamanai napsal/a:
....na holandštinu nějak nezbývá čas a kešky jsou často pouze v ní :-) v nejhorším skončím na GTranslate, ale třeba tu dostanu ještě nějaký výukový lekce zdarma :-)

To mě taky štve. V Holandsku umí anglicky úplně všichni a nejsou schopni napsat ani hint v ájině.
Mimochodem, prázdniny se blíží a Holandsko se pomalu přibližuje. Nevíte o nějaké tradičce u centra, kam se vejde TB s malým plyšákem?
A ještě bych měla jednu otázku, nemáte někdo kešky v Monnickendamu?
  • 0
Na gc.com Muminek1995

#25 MEQ

MEQ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2010 - 11:59

Ahoj, zaujal mě příspěvek od Prdlika o bezplatných mapách, viz. níže citace: 5. pro cele Holandsko existuji pro Garminy vyborne mapy zadarmo. Takze na kole si clovek pripada jak doma a ne v cizine. Diky tomu jsme se podivali i na mista, kam bych normalne jako turista nikdy nejel. Také plánujeme návštěvu Amsterdamu, začátkem srpna. Máme Dakotu PRO 10 jen s TOPO CZECH. Kde je možné (pokud je to možné) si zadarmo stáhnout mapu Amsterdamu nebo celého Holandska? Pokud někdo ví, budeme moc vděční za radu.
  • 0

#26 algy64

algy64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 73 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2010 - 13:10

Jako mnoho přede mnou doporučím GC921 Urban 2. Plavidlo jsem si nepůjčoval, skočil jsem jednomu borcovi do lodě nedaleko mostu a vysvětlil, o co jde. Na první průjezd jsem nenašel, tak to kapitán otočil a jelo se znova, musel jsem stoupnout na střechu kajuty, no mazec...:). Ale zábava byla a keš taky!! Ta NSDM werf, co doporučuje MiTi je taky dobrá, velice zvláštní prostředí a přitom klidné umistění. Hodně úspěchů!
  • 0

#27 polnjumen

polnjumen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2010 - 15:33

MEQ:
Můžeš zkusit třeba tady: ftp://ftp5.gwdg.de/pub/misc/openstreetmap/download.openstreetmap.de/aio/regions/netherlands/gmapsupp/
  • 0

#28 prdlik

prdlik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 125 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2010 - 1:42

MEQ napsal/a:
Ahoj, zaujal mě příspěvek od Prdlika o bezplatných mapách, viz. níže citace:

5. pro cele Holandsko existuji pro Garminy vyborne mapy zadarmo. Takze na kole si clovek pripada jak doma a ne v cizine. Diky tomu jsme se podivali i na mista, kam bych normalne jako turista nikdy nejel.

Také plánujeme návštěvu Amsterdamu, začátkem srpna. Máme Dakotu PRO 10 jen s TOPO CZECH. Kde je možné (pokud je to možné) si zadarmo stáhnout mapu Amsterdamu nebo celého Holandska? Pokud někdo ví, budeme moc vděční za radu.


Mapy jsem hodil ke stazeni zde:
http://uloz.to/53962...s-nl-cycle-.exe
http://uloz.to/53962...-nl-normal-.exe

Jsou to openstreet mapy, takze zadny warez. Staci nainstalovat.
  • 0

#29 MEQ

MEQ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2010 - 16:43

Děkuji polnjumenovi a prdlikovi za odkazy! Už se těším na lov v Amsterdamu a na Amelandu!
  • 0

#30 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2015 - 21:24

Ahoj,

chystám se na tři dny pracovně do Amsterdamu a je to už drahně let, co jsem měl Premium účet. Na lov nebudu mít zrovna moc času, ale vybarvení další země je lákavá výzva. Mohl bych poprosit nějakou dobrou duši o vygenerování PQ? Stačí tak 100 tradicek v okolí této: GC5K7PH . Můžete to poslat na ....  nebo jinam, kam je vám to pohodlné. Vřelé díky a nehynoucí slávu dárci.

 

UPDATE: Díky!


Tento příspěvek byl upraven od poohDA: 17 duben 2015 - 5:40

  • 0
.

#31 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2015 - 7:17

Stáni si okolí GeoGetem, nově je legálních cca 10000 keší ve formátu SHORT -to je skoro kompletní, chybí tuším atributy a logy, přitom logy se dají dotáhnout zvlášť.


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#32 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2015 - 7:48

Není to Short, ale Summary. Ale jde jen o název.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama