Přejít na obsah


Fotka

Pujceni GPS (Brno 5.-6.6.)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 drastak

drastak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2009 - 14:10

Ahoj lidi, chystame se na nasledujici vypecenou akci - http://pochod.vyskovnice.cz/ (ve zkratce ... 100 km pesky okolo Brna behem 24 hodin ;)). Potrebovali bychom pujcit nejakou GPSku, ktera vydrzi dostatecne dlouho funkcni. Aby s vymenou baterek (bez nutnosti nabijet v aute nebo v siti) vydrzela celych 24 hodin - na cacheky nebude moc cas, sila a nalada, ale pry byva dost problemu s bloudenim, takze chceme mit trasu v GPSce. "Zavod" zacina v tento patek 5.6. ... pokud GPS nutne nepotrebujete, urcite se nejak domluvime. Samozrejme pokud se nekdo chce pridat, budeme radi ... registrace je mozna i na startu :) Predem diky :) Drastak
  • 0

#2 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2009 - 15:08

nazdar, máš vlastní CWG? Pokud jo, vem nějaké na směnu, já tenhle pochod taky jdu a se mnou ještě jeden kačer (bohužel bez vlastního kolečka), tak můžem na startu něco málo směnit. Ale jak jsi psal, na keše asi nebude čas a hlavně síly. Co se týče navigace, tak já beru garmina s větším množstvím náhradních baterek, takže zásoby ele. energie určitě vydrží, těžko ale říct, jestli vydržím já... jinak bych klidně nabídl, že bys jsi se mohl přidat k nám... protože až odpadnu já, jde i garmin, tak na mě nejde moc spoléhat. Jinak na pochod mají super připravený GPX, když půjdeš podle navigace, tak se neztratíš...
  • 0

#3 drastak

drastak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2009 - 13:41

My jsme nejak propasli prihlaseni, takze se budeme hlasit az na startu, ale doufam, ze nebude problem se s poradately domluvit, abychom mohli jit pripadne spolu. Jste tam jako team nebo jako jednotlivci (pokud teda jste uz prihlaseni)?
  • 0

#4 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2009 - 14:53

Tak my už jsme přihlášeni a jsme jako tým (kfilmu.neťáci, tedy weri a Fruiko) a už máme pevně daný start na 20:25. Co jsem někde zaslechl, tak ti, kteří se přihlásí až na místě, budou zařazeni za ty již zaregistrované. Pokud bychom museli čekal pár minut, tak problém nebude... horší by to bylo s půlhodinou a podobně. Navíc já jedu hodně natěsno z Prahy a je šance, že dorazím třeba i později, než budu mít start (záleží na D1)... takže na mě jako zdroj navigace opravdu nejde moc spoléhat.
  • 0

#5 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2009 - 21:37

Start byl přesunut na 21:00 právě kvůli problémům s moji dopravou do Brna, takže je více času se lokalizovat a případně dohodnout společný pochod...
  • 0

#6 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2009 - 5:09

Další informace pro případné zájemce o pochod: registrace je od 19:30, dodatečně registrované rozhazují do všech startovních pozic a kdo dřív přijde, může si i vybrat, kdy bude chtít startovat.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama