Přejít na obsah


Fotka

GgStat ve Win Vista


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1 odpovědí na toto téma

#1 K-)

K-)

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2009 - 8:55

Zdravim vsechny kacery... Rozchodil jsem GG a statistiky pres GgStat (exe verze). Mam to vsechno na flash-ce neb s tim pracuji na nekolika pocitacich. Vsechno chodi naprosto v poradku, ale jen do chvile kdy to spustim ve Vistach. GG funguje normalne, ale GgStat nic nevygeneruje. Kdyz jsem zkusil spustit GgStat.exe primo z prikazove radky (bez jakychkoliv parametru), zobrazi se v XP msgbox s vypisem pozadovanych parametru - to je asi spravne. Ve Vistach se ale zobrazi textova hlaska: Switch.pm did not return a true value at script/GgStat.pl line 9. BEGIN failed--compilation aborted at script/GgStat.pl line 9. a tim cely GgStat.exe skonci. Diky tomu predpokladam nevygeneruje zadne statistiky. Tusite prosim nekdo kde by mohl byt problem a co by se dalo udelat pro to aby i ve Vistach GgStat.exe fungoval...? Diky predem za jakoukoliv radu... K-)
  • 0

#2 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2009 - 12:27

Ne, ze bych umel poradit nejak "rozumne", ale tan problem se swicht prikazem v perlu jsem narazil jiz nekolikrat. Switch neni nativni prikaz perlu, ale k jeho interpretaci se pouziva modul switch.pm. Problem je v tom, ze to neni klasicky perlovy modul, ale jen jakysi filtr, ktery neni plne reprodukovatelny vsim a vsude. (Perlisti mne odpusti nepresnost, nebo mne doplni.) Osobne jsem to vyresil tak, ze jsem si vsechny prikazy switch predalela do klasickeho if ... elsif ...elsif ... else a mam po starostech. Mozna bychom mohli vyzkouset mnou zkompuilovany exe spustit na tvych Vistach, overit si, zda mam pravdu. Nemam s kompilaci do exe prilis zkusenosti, tak nevim, jak to exe ve skutecnosti bude vypadat. EDIT: mas-li zajem o pokusy, ozvi se mi pres SZ.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama