Přejít na obsah


Fotka

GPS v Nokia N78


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Honzik04

Honzik04

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 22 June 2009 - 16:05

Ahoj, chci se zeptat zda někdo používá Nokii N78 na geocaching. Jedná se mi o statickou navigaci, jestli je vypnuta a lze s tímto telefonem bezproblémů lovit kešky. Děkuji za odpovědi
  • 0

#2 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 22 June 2009 - 17:35

Lze používat na geocaching bezproblémově,jelikož podobné přístoje také fungují ok,i když nejde vypnout statická navigace klasicky jako u většiny gpsek...
  • 0
Cogito ergo sun ...

#3 mike_btk

mike_btk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 23 June 2009 - 21:24

Nevim sice presne, co je staticka navigace, ale N78 je moje jedina GPS. Samozrejme se silou signalu a vydrzi baterek neda srovant s klasickymi navigacemi, ale zatim me dovedla vsude kam, jsem potreboval. Pouzivam SmartComGPS (wpt delam v Mozigo), HandyGeocaching, a do auta Sygic. Co jsem nenasel nebylo rozhodne vinou GPS:-)))))
  • 0

#4 Figi36

Figi36

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 24 June 2009 - 6:21

JJ přesně tak. Také lovim s N78 a bez problemu. V ní HandyGeocaching na keše a Garmin do auta.
  • 0

#5 jizerkaras

jizerkaras

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 29 June 2009 - 11:06

Take pouzivam N78, v kombinaci s pristupem k inernetu a HandyGeocaching zavede spolehlive, i kdyz nekdy to chce se kousek vratit a zkusit to znova ;-) Co me ale stve je doba, nez se mi nacte signal - normalne tak 5, ale nekdy i 10 minut. Je chyba u me v telefonu, nebo je to tak normalni? A-GPS mam vypnutou, ale i se zaplou jsem zrychleni nepozoroval...
  • 0

#6 jardik1993

jardik1993

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 29 June 2009 - 13:59

Take pouzivam N78. A zatím mě dovedla ke všem keškám. Používám Handy Geocaching a někdy se mi taky stane, že načtení signálu trvá až 10 minut. Jsem s ní ale vcelku spokojen...
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama