Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

2 šipky v google mapy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2009 - 17:15

Ahojte, asi poslední týden se mi v google mapách při zadání souřadnic zobrazují dvě šipky, jedna zelená a jedna červená. Vetšinou vedle sebe, ale každá trochu jinde. .... už jsem asi rozpoznal, že správná je ta zelená... ale nevíte jak zruším tu druhou??? Jsem ji tam nemíval a teď se ji nemůžu zbavit. Když se tu na to nikdo neptal, tak jsem si myslel, že jsem si ji někde zapnul, ale projel jsem co se dalo a nikde jsem nic k odškrtnutí nenašel..... :o( Nějaká rada?
  • 0
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#2 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2009 - 17:21

PaTTrick napsal/a:
Ahojte, asi poslední týden se mi v google mapách při zadání souřadnic zobrazují dvě šipky, jedna zelená a jedna červená. Vetšinou vedle sebe, ale každá trochu jinde. .... už jsem asi rozpoznal, že správná je ta zelená... ale nevíte jak zruším tu druhou??? Jsem ji tam nemíval a teď se ji nemůžu zbavit. Když se tu na to nikdo neptal, tak jsem si myslel, že jsem si ji někde zapnul, ale projel jsem co se dalo a nikde jsem nic k odškrtnutí nenašel..... :o(

Nějaká rada?

Zvyknout si. Také jsem na to koukal a evidentně se podle mě jedná o označení nejbližšího známého místa s adresou, případně třeba název nejbližší silnice a tak.
  • 0

#3 XiXi_team

XiXi_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)
  • LocationKladno

Publikováno 24 červen 2009 - 12:56

Asi ano. Už to je na fóru googlu.
  • 0

Garmin Oregon 650 + Topo Czech 2013 Pro & GSAK v8 & Android Locus PRO
GSAK - Google mapy pro Colorado/Oregon, Export pro GeoKuk
Android - Šifrovací pomůcky, Keškoměrka


#4 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2009 - 13:15

Mam temne tuseni, ze aplikace mapy v iPhone i aplikace Groundspeaku pro iPhone si vybira bohuzel tu nespravnou sipku! Mate s tim nekdo zkusenosti?
  • 0

#5 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2009 - 13:29

Bohuzel potvrzeno - overil jsem si to na cachi GC1CV4J. Google mapa ve stolnim pocitaci pri zobrazeni satelitniho snimku zelenou sipkou ukaze presne na "ukryt" - osobne jsem cache odlovil, takze mohu potvrdit. Zatimco cervena sipka ukaze nekam totalne mimo. V iPhone se v aplikaci mapy objevi JENOM ta cervena sipka (respektive cerveny spendlik). Tim padem bude iPhone na GC skoro nepouzitelny. Doufam, ze to nekdo brzy napravi.
  • 0

#6 ricoo

ricoo

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2009 - 11:13

ŘEŠENÍ!
do Maps.app napište "loc: ...souřadnice...". poté se špendlík umístí tam, kde je na PC zelená šipka (přesné GPS místo, ne nejbližší adresa) B)

odzkoušeno na iPhone 2G FW 3.0 - Geocaching.app v2.2 už tam to "loc:" dodává sama, proto jsem na to přišel
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama