Přejít na obsah


Fotka

Prazske metro


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
200 odpovědí na toto téma

#181 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2009 - 22:42

Zegga napsal/a:
Já se jako tradičně pokusím vetřít na konečné, zkusím Vám něco slíbit za umožnění odlovu "C". Tady budu hladce stíhat, jednak končím dřív a druhak pracuji blízko. Dál se uvidí co půjdete, lecos tady už mám.


Jen prijd. Tebe vzdycky radi uvidime. Prijedes uz na Letnany, nebo az na Haje?
  • 0

#182 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2009 - 12:36

Takze konecne mam posbirane veskere indicie (i kdyz nekdo jeste neodeslal slibovane stanice, takze nektere jsou jenom 1x kontrolovane, nebo bez kontroly). Takze snad to zitra klapne :-)
  • 0

#183 OakFamily

OakFamily

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2009 - 12:46

Budějovická - Háje ti pošlu dnes na mail - dřiv jsem se k tomu prostě nedostal. Jinak co se týče té keše GC1A21K - ta je daleko delší než zmiňované 2 km...dělali jsme jí asi před 2 týdny, a jelikož mimino hodně brečelo, tak jsme to dojeli autem. Finálku to má až v lesoparku Hostivař, takže trochu z ruky, pak se budeme dost vracet, takže jak chcete...pokud se jí rozhodnete i tak jít, zatím si ulovím něco jiného v okolí, ale já bych se osobně přimlouval radši za GC10DX6 - pěkná hřbitovní nebo hodně zajímavě vypadá taky GCM8AD nebo GC1RT33 (zatím nemám vyluštěno)
  • 0

#184 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2009 - 13:29

Jojo, posli - at se to prokontroluje. No, jestli jsou ty samoobsluhy delsi nez uvadi, tak je asi nepujdeme (vyjadrete se i ostatni prosim!). To tema neni moc zajimave a 2 km je uz tak dost. Hrbitovni cache ale bohuzel nepujde (coz je skoda, vypada dobre), protoze hrbitov se zavira v sedm hodin. GCM8AD - souhlasim, ovsem v mem pripade jsem ochoten se domluvit pouze na RYCHLE CHUZI (myslim, ze vsichni maji predstavu o tom, jak chodim) - v zadnem pripade nejsem ochoten behat (a uz vubec ne v tech vedrech, co panuji). GC1RT33 muzeme take pridat, pokud bude cas.
  • 0

#185 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2009 - 14:58

werg napsal/a:
Hrbitovni cache ale bohuzel nepujde (coz je skoda, vypada dobre), protoze hrbitov se zavira v sedm hodin. GCM8AD - souhlasim, ovsem v mem pripade jsem ochoten se domluvit pouze na RYCHLE CHUZI (myslim, ze vsichni maji predstavu o tom, jak chodim) - v zadnem pripade nejsem ochoten behat (a uz vubec ne v tech vedrech, co panuji). GC1RT33 muzeme take pridat, pokud bude cas.


hřbitůvek, tedy pokud jde o Chodovský hřbitov mám odlovený, můžeme okoukat z poza plotu a zbytek dodám (vyšmelím za metro :D)

ano ano, chůzi v sandálkách, nikam neběžim! B)
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#186 euforia

euforia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2009 - 22:32

Ja se bez samoobsluh obejdu a krome chodovskeho potoka, , harryho mam cele haje opatov odlovene, na milicove mam zelene muze a kachni. Uvidim jak to bude na dlouho, podle toho se asi rozhodnu na miste kam dal. Muzete mi na sebe nekdo poslat tel pro pripad ze bych nestihala, mam to na minutu presne a pokud se nekde cestou z prace zaseknu tak to je na prd:(
  • 0

#187 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2009 - 22:57

Sraz je zitra (streda) 22.7. v 18 hodin v Letnanech, kde si ulovime GC15AG3 a zajemci i GC1QMW7. Potom sedneme na metro a symbolicky si projedeme spolecne celou trasu az na Haje. Na Hajich si ulovime Metro C (hlavni cast mise) a asi take GC12ZHM. Potom zkusime odlovit za vydatne pomoci Zeggy GC10DX6 a pak jeste GCM8AD (nebezim!!! jdu!!!) nebo GC1RT33 (zatím nemám vyluštěno). Potom se lov asi rozdeli - kdo nema a chce tak doporucuju odlovit nadhernou GC15HGN a pobliz jeji finalky GCH6E5. Kdo nechce nocni, nebo kdo uz ji ma (jako treba ja), tak zkusime GC1H9EF (kdyby nahodou bylo dost casu a nebyla jeste tma, tak nocnaci mohou dat i tuhle cache pred Zelenymi muzi) a v pripade zajmu a pritomnosti geovozidla (-del) jeste GC14X56. Kdo by citil nejaky zivelny odpor k projizdeni trasy nebo loveni cachi na Letnanech (nebo kdo nebude stihat na sestou), muze se k nam pridat az v 19 hodin na Hajich, nebo mi zavolat a pridat se kdekoliv. Telefon mam 602 plice, prsty na leve ruce, srdce, ledviny, krcni obratle, koncetiny - a to vsechno pocitano na lidskem tele - no co se vsichni tlemite. Nevim, jestli se sem na forum smi napsat otevrene tel. cislo. Takhle mate malinke lusteni jako premii.
  • 0

#188 euforia

euforia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2009 - 23:10

GC1RT33 vim ;)
  • 0

#189 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2009 - 7:51

Já bych se k vám přidal buď na Hájích nebo u finálky Metra C. Edit: tak díky neočekávaným pracovním povinnostem dnes vzdávám. Odlovím si něco večer cestou domů, možná se zkusím zastavit na Zelené muže, ale slíbit to nemohu, takže když tam nebudu, nečekejte.
  • 0

#190 snorchl

snorchl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2009 - 8:03

Premyslim ze bych sel s vami, jinak kousek od Letnan mate take finalku Holky a Hydry, pokud mate zajem.
  • 0

#191 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2009 - 8:28

To snorchl - tohle NEE. Vtip Hyder je právě v tom, že musíš zjistit co ty Hydry (nebo holky) jsou a jednu z nich chytit. Takže neprozrazuj nic bližšího!!
  • 0

#192 chupito

chupito

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2009 - 13:13

No, spíš bych doporučil vaší pozornosti cache Lilie hills 1005 http://www.geocachin...c8-d3f143bdd9da, finále je v cílové oblasti. Ještě jí nemám vyzvednutou, tak ať nás jde víc...
  • 0

#193 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2009 - 13:25

Uvidime - podle casovych dispozic.
  • 0

#194 chupito

chupito

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2009 - 13:34

werg napsal/a:
Uvidime - podle casovych dispozic.

No, ona je tak 200 metrů od začátku Zelených mužů, tak to by se mělo zvládnout...
  • 0

#195 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2009 - 13:49

Tak to urcite :-)
  • 0

#196 euforia

euforia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2009 - 23:08

Ja dekuji za super akci;)
  • 0

#197 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2009 - 23:36

Takze dneska se nam podarilo odlovem posledni trasy - cache Metro C - uspesne zakoncit cely projekt na skupinovy odlov Prazskeho metra. Obe hlavni cache dnesniho programu byly zdarne uloveny - GCX0N7 i GC15AG3. Dalsi uspesne ulovene cache behem akce: GC1QMW7, GC12ZHM, GC1KWDH (ta nas osklive zdrzela - byla nutna velmi dlouha zachazka podel ohrady), GCM8AD (protoze uz se setmelo, tak se hledani indicii take ponekud zkomplikovalo a bylo casove narocnejsi), GCH6E5. Pak se skupina rozdelila a druha pulka se vydala jeste na GC1RT33 a GC15HGN (nedoprovazel jsem je, tak doufam, ze je opravdu obe nasli). Dekuji vsem za perfektni spolupraci a dobrou zabavu behem celeho projektu, zvlastni podekovani pak patri cacherum, kteri se mnou prosli vsechny tri trasy. Rad jsem vas vsechny poznal a doufam, ze se setkame brzy na nejake dalsi akci. Timto cely projekt odlovu Prazskeho metra - uspesne splneny - uzaviram a jeste jednou vsem dekuji - byli jste skveli!
  • 0

#198 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2009 - 12:56

Nevite nekdo, jestli by se sem dala nejak pridat anketa na vyhodnoceni vsech tri tras metra?
  • 0

#199 OakFamily

OakFamily

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2009 - 18:49

Zelené muže už jsme dali jen ve 2 se Sojkou :-) Ostatní vyměkli už u kachen, tak jsme nejdřív vrátili plánky a pak dali Muže. Jen s mobilem, iPhonem a 1 světlem - docela sranda!!
  • 0

#200 mimaci

mimaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2009 - 19:03

Děkujeme všem zúčastněným včerejší akce za rady, coiny a společnost. Nejvíc děkujeme wergovi, za to, že všechny tři tesy metra zoorganizoval a bylo s ním pokaždé fajn lovit. ;) :)
  • 0
...na konci pouti najdeš tajnou schránku, která odpoví Ti na hádanku ...
Radek + Míša + Kuba = MIMÁCI




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka