Přejít na obsah


Fotka

Otevírání příloh a spouštění externích programů makrem


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 659 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2009 - 9:34

Dobrý den, mám dojem, že se něco na tohle téma už ve fóru řešilo, ale v těch kvantech příspěvků to nedokážu najít - ač tam možná odpověď na můj problém je... Mám poměrně čerstvě znovuinstalované Win XP. GG fungoval bez problémů až do včerejška. Během noci se mi nainstalovala nějaká aktualizace a ráno bylo PC restartované. Žádná jiná změna na PC neproběhla. Dneškem počínaje * když se GG pokusí spustit externí program (Geojarry), tak se objeví okno,v němž geojarry má běžet a to okno prostě zůstane otevřené a nic se v něm neděje, nic se tam neobjeví... můžu ho jedině zase zavřít křížkem. V seznamu procesů Geojarry je a dá se odtud taky jenom ukočit. Zkusil jsem po povzbudit zvýšením priority, ale nepomohlo to. * pokud v GG otevřu seznam příloh některé keše a na přílohu poklepu, nestane se nic. Ikonu přílohy můžu vybrat, ale ne otevřít v příslušném programu. Kontextové menu (nevím, jestli tam včera bylo, nepoužíval jsem) se neobjeví, takže nejde přílohu otevřít ani takhle. Soubory přitom na disku v příslušné složce jsou a odtudu v průzkumníkovi poklepáním otevřít jdou. Protože přes noc proběhla ona aktualizace systému, předpokládám, že to má na svědomí ona. Taky si nejasně pamatuju, že tu na fóru někdo takový problém už uváděl - tak doufám, že se mu ho podařilo vyřešit a to řešení mi tu taky někdo poradí :-) Díky.
  • 0

#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2009 - 9:43

prvni vec ma na svedomi zcela urcite nefungujici server geocaching.com - GJ se jej snazi kotaktovat a ceka na timeout.
  • 0

#3 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 659 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2009 - 9:50

HaLuMa napsal/a:
prvni vec ma na svedomi zcela urcite nefungujici server geocaching.com - GJ se jej snazi kotaktovat a ceka na timeout.


No vida, tak to by možná mohla být polovina problémů vyřešená :-)
Nějak mě netrklo, že souběh následků nemusí být nutně dán jedinou příčinou...
  • 0

#4 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2009 - 12:30

K druhemu problemu - aktualizace jsou v tom asi nevinne. uz to zkousim na druhem plne aktualizovanem pocitaci, a i tam to vsechno funguje. Nicmene nejaky pes tam nekde asi zakopan budue, protoze nedavno se tam nekom pro zmenu zadne soubory neukazovaly. Takze se na to nejak stejne budu koukat.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama