Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Jaky levny datovy tarif pro kesovani s GCzII na Slovensku?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2009 - 13:31

Ahoj, chystam se v srpnu na asi 10 dnu na Slovensko od Slovenskeho raje az po Kosice a jeste kousek za. Poradite mi prosim, jakou predplacenou SIM kartu si zvolit prevazne na online kesovani "Ted jsem tady, kouknu, co je okolo za kese" v GCzII s Google Maps a obcasne cteni posty? Tipuju to tak na 50, v krajnim pripade 100 MB prenesenych dat za cely pobyt.
  • 0

#2 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2009 - 14:24

Kdyz pouzivas GCz, tak mas asi WinMo. Nebylo by jednodussi si postahovat PQ celyho Slovenska a udelat par HTML exportu a POI z GSAKu?
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#3 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2009 - 14:26

A nebo - nastahovat par seznamu predem do offline prohlizeni v GCz. Ja vim, ze ani jedno neni odpoved na Tvoji otazku... :)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#4 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2009 - 14:29

Ani ne. Radsi bych preci jen zustal online jak kvuli aktualnim datum tak i treba kvuli Google mapam. Takze prosim pouze odpovedi, ktery predplacena karta s datovym tarifem pro oblast od Slovenskeho raje po vychodni hranice Slovenska a prenos 50-100 MB za 10-denni pobyt prijde nejlevneji.
  • 0

#5 Vojcek 1986

Vojcek 1986

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2009 - 17:11

Jen jsem se tak bezne dival na Orange.sk a asi by ti stacila predplacena karta za 6,61 Eura + Internet v mobile Orange World (100 Mega) za 5,9 Eura.

Karta za 6,61 Eura zde https://www.orange.s...ilterPayType1=0
Datovy tarif zde http://www.orange.sk...ausal_snov.html
Stejne jako stranky dalsich mobilnich operatoru mi to prijde velice zmatene a muze se stat, ze nebude mozne sluzby kombinovat.

U soucasneho sveho operatora ses dival, za kolik nabizeji datove sluzby v zahranici? Protoze predplacenka je jednorazova zalezitost, ale ten datovy tarif by treba chteli platit alespon 3 mesice...
  • 0

Vojcek 1986


#6 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2009 - 17:27

Vojcek 1986 napsal/a:
Jen jsem se tak bezne dival na Orange.sk a asi by ti stacila predplacena karta za 6,61 Eura + Internet v mobile Orange World (100 Mega) za 5,9 Eura.

Karta za 6,61 Eura zde https://www.orange.s...ilterPayType1=0
Datovy tarif zde http://www.orange.sk...ausal_snov.html
Stejne jako stranky dalsich mobilnich operatoru mi to prijde velice zmatene a muze se stat, ze nebude mozne sluzby kombinovat.

U soucasneho sveho operatora ses dival, za kolik nabizeji datove sluzby v zahranici? Protoze predplacenka je jednorazova zalezitost, ale ten datovy tarif by treba chteli platit alespon 3 mesice...


U sveho operatora Kyslika jsem se na cenik dival a bud 23,80 za kazdych zapocatych 100 KB nebo 1487,50 za 50 MB. :@

Pokud by slo zkombinovat vyse uvedene, bylo by to idealni. Dokonce bych si priplatil i to jedno Euro navic, abych mel 1000 MB misto 100. ;)

Pozjistuju a dam vedet.
  • 0

#7 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2009 - 20:50

Tak tyden pryc a nestal jsem jim ani za odpoved na maila... :-(
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama