Přejít na obsah


Fotka

Exportní makro - KML pro Locify


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2009 - 18:38

Prošel jsem si to tady snad všechno, ale nenašel odpověď na moji potřebu. Locify umí pracovat s kml soubory pro jednotlivé body (keše). Exportní makro do kml co jsem tady našel ale exportuje všechny wpt do jednoho velkého souboru a práce s ním je téměř nemožná... ... nemá někdo prosím exportní makro do kml, které by ukládalo každý wpt do samostatného malého souboru? Představa je o exportu keší ze seznamu včetně všech odpovídajících wpt (ideálně dle volby které typy wpt chci exportovat). Díky předem za radu.
  • 0

#2 doldyman

doldyman

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2009 - 21:56

Ahoj, něco bych měl, řešil jsem stejný problém. Coby geoget-začátečník jsem udělal upravený KML export a k tomu externí commandlline utilitu, která tento jeden velký KML "naseká" na jednotlivé malé KML pro locify. Dělal jsem to narychlo před odjezdem do Španělska a teď jsem se vrátil, takže můžu potvrdit že v praxi to funguje :) Rád co nejdříve zveřejním, jen k tomu sepíšu nějaký mininávod na postup. Není to dokonalé - určitě tam půjde co zlepšit/zjednodušit, jak jsem psal výše s geogetem sám začínám a tohle byl můj narychlo pokus o první makro. Ale tak jak to je to funguje dobře :)
  • 0

#3 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2009 - 22:01

Neni problem to generovat rovnou z GG. Poslete mi lepsi specifikace a pokud se budu nudit, treba to pridam do meho KML exportu, viz http://geoget.ararat...:user:kmlexport
  • 0

#4 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2009 - 22:14

Moje představa je taková, že co waypoint to jeden kml soubor (ideální by asi bylo, aby co keš to jeden kml soubor včetně všech wpt, co keš má... ale to asi nevezme Locify). Název kml souboru zkrácený název keše. Pokud má keš další add wpt, pak za každý samostatný soubor, název stejný + identifikace wpt. Nevím jestli jde někam uložit hint, případně typ keše atd.
  • 0

#5 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2009 - 22:16

To nestaci. Spis jako jake tagy by mel kml obsahovat, jestli se maji body zanorovat do slozek, jake vsechny informace by tam mely byt a v jakych tazich. toz tak. jako clovek co dela do sw vis co znamena specifikace ;-)
  • 0

#6 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2009 - 22:25

medwyn_cz napsal/a:
To nestaci. Spis jako jake tagy by mel kml obsahovat, jestli se maji body zanorovat do slozek, jake vsechny informace by tam mely byt a v jakych tazich. toz tak.

jako clovek co dela do sw vis co znamena specifikace ;-)

jj, do sw moc nedělám, to bývávalo a 99% místních to už nezná, ale pokusím se. Problém je v tom, že netuším co lze do kml uložit ani co Locify vezme.. Pokusím se nějakou typickou keš uložit přímo v Locify do kml a uvidím co tam vlastně je...

... rozhodně potřebuji u wpt souřadnice, název a typ keše, obtížnost, terén, hint, identifikaci typu wpt...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama