Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

GPX pro Ceskou Republiku


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
41 odpovědí na toto téma

#1 Amoondre

Amoondre

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2009 - 9:17

Zrejme uz tenhle dotaz tady padnul, ale nenasel jsem ho. Ma nekdo udelanej GPX export pro celou CR? Jestli ne, vi nekdo o zpusobu jak takovej export udelat? Mam Premium Membra a klidne bych se s timhle exportem podelil i s ostatnima. Dik.
  • 0

#2 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2009 - 9:26

Rozlož si posílané PQ podle data založení - jednotlivé časové úseky nalezeneš zde.
  • 0

#3 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2009 - 9:30

Vlevo v nabídce je položka Rozložení PQ. Tam najdeš postup pro nastavení PQ. Stejně tak když dáš ve geoWiki vyhledat PQ, najdeš další informace...
  • 0

#4 Schrek

Schrek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 236 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2009 - 9:50

lidi nejak roto nedavam pochopil jsme ze PQ po zadani udaju vygeneruje kese v damem okoli ale jak to stahnout
  • 0

#5 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2009 - 9:59

Tak ještě jednou, jak jsem psal v předchozím vlákně - musíš být Premium member (což pokud máš i stejný gc.com-nick, tak jsi), v My profile máš pak možnost nastavit si PQ podle zadaných parametrů a jejich zaslání na nějakou mailovou adresu. Takže si nastav tyto parametry: keš je v České republice, byla založena mezi daty X a Y (na časové úseky viz odkaz výše). PQ ti budou automaticky zaslány na tvou mailovou adresu, případně máš možnost zadat nějakou jinout.
  • 0

#6 Schrek

Schrek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 236 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2009 - 10:07

kde to tam je prosim mam premium clenstvi
  • 0

#7 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2009 - 10:10

Po přihlášení na gc.com máš vpravo různé nabídky... Zhruba uprostřed je sekce Premium Features a hned první je Build Pocket Queries. Klikneš a otevře se ti nová stránka na které si zvolíš Create a new query...
  • 0

#8 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2009 - 10:13

Ještě jsem dopsal doplňující info k mému předchozímu příspěvku, jinak to nalezneš buď přímo zde nebo postupně přes: My Profile -> Build Pocket Queries (vpravo dole).
Nastavíš si (momentálně) 28 PQ, jejichž posílání si rozložíš na jednotlivé dny v týdnu (protože denně můžeš vygenerovat pouze 5 PQ). Za méně, než týden budeš tedy mít kompletní databázi, kterou je však nutné stále aktualizovat.
  • 0

#9 Schrek

Schrek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 236 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2009 - 10:23

tak hosi kdyz to vsechno vyplnim a odeslu tak v okruhu 40km od Velkých karlovic mi to nenajde vubec nic a kdyz dam 750km tak to najde tak 175kesi a kdyz dam odeslat nic mi neprijde
  • 0

#10 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2009 - 10:29

a) záleží na tom, co jsi si naklikal v těch parametrech pro hledání... B) když to dáš uložit, tak se samozřejmě nic neodešle, musíš si zaškrtnout den v týdnu (dnes) aby bylo odesláno a počkat... Po pár minutách se ti v tabulce objeví,že bylo odesláno "datum" a v emailu najdeš zip soubor s tou PQ
  • 0

#11 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2009 - 10:30

Je to proto, že to nehledá podle okruhu od tvých Home coordinates, ale podle data, kdy byla keš založena - jen tímto způsobem nastavení si můžeš být jist, že POSTUPNĚ získáš celou databázi. Takže buď trpělivý - až získáš všech 28 PQ, budou mezi nimi i ty, co jsou v okolí tvého bydliště :)
Samozřejmě, pokud spěcháš na to, abys měl jako první keše v tvém okolí, můžeš si nechat vygenerovat jednu jednorázovou PQ podle jiných parametrů, např. do určité vzdálenosti od tvých HC, ale pro opravdu celou databázi je nutné použít výše uvedený postup.
  • 0

#12 Schrek

Schrek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 236 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2009 - 10:37

uz jsme na to prisle diky akorat mam problem stahuje mi to v LOC i kdyz mam zadany GPX
  • 0

#13 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2009 - 10:40

Máš-li nastavené stažení ve formátu GPS Exchange Format, pak by neměl být problém. Je-li, pak je to záhada :D
  • 0

#14 Amoondre

Amoondre

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2009 - 13:23

Tak podle data zalozeni by me to nenapadlo - diki moc za tip ;)
  • 0

#15 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2009 - 13:46

Amoondre napsal/a:
Tak podle data zalozeni by me to nenapadlo - diki moc za tip ;)

Ale kdyby jsi chtěl, tak by jsi se to dočel... http://wiki.geocaching.cz/wiki/PQ
  • 0

#16 Schrek

Schrek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 236 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2009 - 14:31

uz me klepne lidicky, uz jsme to udella po treti a porad tam mam Mile a format LOC i kdyz tam nastavim km a GPX muzete mi prosim nekdo udelat ten soubor nutne to potrebuju na zitrek jedna se o kese ve vzdalenosti 30km od souradnic N 49*22´03.60" E 018*20´46.62" ve formatu GPX diky vsem prosim poslat na mail bol@volny.cz melo by vyskocit 212 kesek diyk diky moc
  • 0

#17 Schrek

Schrek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 236 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2009 - 14:32

nebo poripade jak narvat do G colorada ten LOC soubor
  • 0

#18 Schrek

Schrek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 236 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2009 - 14:43

jupi uz to de diky za typ, jinak dotaz jak nahravate dalsi kese pres ty ostatni kdyz jsme to udelal pres poi loader tak mi to tam nedalo nic ale napsalo ze dano novych 212 bodu kdyz jsme to vzdal a natvrdo prehral do GPX adresare tak uz se mi ukazali jak je to zpravne
  • 0

#19 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2009 - 19:14

To je super, přemýšlel jsem jak zahrnu celou republiku, pořád mi tam chyběla bílá místa, ale z hlediska časového mě to nenapadlo. Ale to je přeci suprové a univerzální. Mám sice premium member, ale pokud počítám správně, tak mi to bude trvat 6 dní než stáhnu všechny kešky v ČR. No a ty kešky podle data se přeci nemění! Máte je už někdo prosím staženo ve formátu pocket query v .gpx?? Beru aspoň těch prvních 25, máte to někdo na stránkách ke sdílení či stažení či můžete mi je někdo prosím poslat na mail?
  • 0

#20 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2009 - 19:48

Or_Mi napsal/a:
To je super, přemýšlel jsem jak zahrnu celou republiku, pořád mi tam chyběla bílá místa, ale z hlediska časového mě to nenapadlo. Ale to je přeci suprové a univerzální. Mám sice premium member, ale pokud počítám správně, tak mi to bude trvat 6 dní než stáhnu všechny kešky v ČR. No a ty kešky podle data se přeci nemění! Máte je už někdo prosím staženo ve formátu pocket query v .gpx?? Beru aspoň těch prvních 25, máte to někdo na stránkách ke sdílení či stažení či můžete mi je někdo prosím poslat na mail?

Hledej, proběhlo to tady ohledně pádu gc.com...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama