Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

GPX pro Ceskou Republiku


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
41 odpovědí na toto téma

#21 Schrek

Schrek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 236 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2009 - 21:43

nazdar sem asi otravnej ale muzete mi nekdo napsat cvo a jak zakliknot aby se mi to generovalo a posilao cela CR nejak mi to nejde lepereceno kdyz sjme zadal CR tak mi to naslo jen 86 kesi
  • 0

#22 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2009 - 22:10

Chjo, chceš-li poradit, popiš přesně svůj problém :|, přesněji to, co jsi kde zaškrtnul a nezaškrtnul... Z věty: Jé, mně to nefunguje, sotva poznám, v čem je zakopaný pes ;)
  • 0

#23 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2009 - 22:21

V nastavení PQ zatrhni x:
x Any type
x Any container
x Countries (v seznamu vyber Czech Republic)
From Origin x None Selected
x between (zadej datum od a do)
a v In the format vyber GPX

kromě toho bude zatržené i
x mi nebo x km
a jeden z řádků
x Uncheck the day of the week after the query runs
x Run this query every week on the days checked
x Run this query once then delete it


a mělo by to fungovat. Stačí to pak odeslat tlačítkem "Submit information" a na další stránce si odkazem nahoře (preview the search) prohlídneš výsledek

Jinak je toho spousta o PQ na wiki (http://wiki.geocaching.cz/wiki/PQ)
  • 0

#24 Schrek

Schrek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 236 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2009 - 15:58

diyk za nastaveni jen prosim jeste jedna vec me se generuje jen jeden mail za dne a ne tech 5 co stim zde mate co mam zaskrtly : http://img134.images...34/1949/vse.jpg
  • 0

#25 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2009 - 16:41

Schrek napsal/a:
diyk za nastaveni jen prosim jeste jedna vec me se generuje jen jeden mail za dne a ne tech 5 co stim

zde mate co mam zaskrtly :

http://img134.images...34/1949/vse.jpg

Máš tam špatně nastaveno to between. A teď ti chodí každý den jedno PQ s 500 ks stejnými keškami, počítám. Víc jak 500 za den ti jich prostě v jednom PQ nepřijde, takže to musíš ještě doladit. Vezmeš ten seznam www.geocaching.cz/pq.php a vytvoříš si 28x to stejné PQ, pokaždé s jiným názvem, např. CR01, CR02, ... a ty se budou lišit nastavenými datumy právě v tom between.
Pořadí	Datum od	Počet
1	2001-06-01	496
2	2005-06-04	495
3	2006-03-06	493
4	2006-06-23	489
....
Takže CR01 bude mít between od 1.6.2001 do 3.6.2005, CR2 od 4.6.2005 do 5.3.2006, CR03 od 6.3.2006 do 22.6.2006, atd.
Jo, je to pakárna. Nakonec si zatrhneš vždy některých 5 v jednom dni v týdnu a ono ti to postupně přijde ;) A je to :-)
  • 0

#26 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2009 - 16:43

V PQ může být maximálně 500 kešek, takže musíš vytvořit víc časových intervalů. Dole na http://wiki.geocaching.cz/wiki/PQ jsou uvedené
  • 0

#27 Schrek

Schrek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 236 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2009 - 21:13

nazdar tak nastaveno byla to fuska akorat z 80% nesedely pocty kesi pokdu jemensi tak neva mozan zmysli ale nekterych je vic nechapu
  • 0

#28 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2009 - 21:20

Schrek napsal/a:
nazdar tak nastaveno byla to fuska akorat z 80% nesedely pocty kesi pokdu jemensi tak neva mozan zmysli ale nekterych je vic nechapu

Počty keší se vlastně mění každou chvíli, občas se nějaká archivuje či opačně, za měsíc zjistíš, že třeba bude nutno datumy všude mírně pěkně od začátku posunout... Je to blbej systém, ale s tím nic nenaděláme.
  • 0

#29 Schrek

Schrek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 236 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2009 - 11:41

tak zitra bude vse stazeno
  • 0

#30 frogale

frogale

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2009 - 12:55

Vyuzivam PQ uz par let, ale posledni dobou se hrozim bliziciho se limitu poctu CZ kesek, ktery uz ani PQ s rozkouskovanim podle data nestahne.. Nevite jak tohle do budoucna resit? Osobne nepotrebuji mit jednou za tyden aktualni celou CR, stacilo by mi to jednou za mesic nebo i dele, ale takova volba na GC.com neni... Nema treba GC.cz nejakou volbu pro premium membery, ze bych to mohl exportovat nejak chytreji?
  • 0

#31 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2009 - 13:04

frogale napsal/a:
Vyuzivam PQ uz par let, ale posledni dobou se hrozim bliziciho se limitu poctu CZ kesek, ktery uz ani PQ s rozkouskovanim podle data nestahne..

Nevite jak tohle do budoucna resit? Osobne nepotrebuji mit jednou za tyden aktualni celou CR, stacilo by mi to jednou za mesic nebo i dele, ale takova volba na GC.com neni...

Nema treba GC.cz nejakou volbu pro premium membery, ze bych to mohl exportovat nejak chytreji?

Prozkoumej fórum, myslím, že se to tady řeší.
  • 0

#32 frogale

frogale

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2009 - 13:25

Diky za PM.. Nejak mi to pri prohledavani fora proklouzlo mezi prsty.. vypada to opravdu zajimave..
  • 0

#33 Milda477

Milda477

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2009 - 19:47

Ahoj jsem úplnej nováček v geocachingu a mám navigaci Garmin Legend. Chtěl bych se zeptat kde stáhnu GPX s keškama do téhle GPS?? díky za rady Milda477
  • 0

#34 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 429 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2009 - 17:06

No, já to zase tak moc nepoužíval. Teď jsem si pořídil Garmina. Chci si vygeneroval kešky. Normálně mi přišla Praha. Pak si podle stejných parametrů zadám svoje okolí. Nic nepřišlo i když to tam je napsané jako odeslané. Zkoušel jsem to třikrát a žádný výsledek. Kontroloval jsem i spamový koš na webu. :(
  • 0

#35 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 905 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2009 - 17:50

frogale napsal/a:
Vyuzivam PQ uz par let, ale posledni dobou se hrozim bliziciho se limitu poctu CZ kesek, ktery uz ani PQ s rozkouskovanim podle data nestahne..
Nevite jak tohle do budoucna resit?

Co třeba 12 PQ s intervaly po měsících a vždycky změnit ručně rok. Možná by to zvládl i GJ
  • 0

#36 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2009 - 8:40

Jezci-sokolov napsal/a:
No, já to zase tak moc nepoužíval. Teď jsem si pořídil Garmina. Chci si vygeneroval kešky. Normálně mi přišla Praha. Pak si podle stejných parametrů zadám svoje okolí. Nic nepřišlo i když to tam je napsané jako odeslané. Zkoušel jsem to třikrát a žádný výsledek. Kontroloval jsem i spamový koš na webu. :(


Obcas to chodi s vyraznym zpozdenim. Zrovna dneska jsem na jedno PQ cekal pres 2 hodiny, pricemz podle GS to bylo vygenerovano bez problemu.
  • 0

#37 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2009 - 9:41

Milda477 napsal/a:
Ahoj jsem úplnej nováček v geocachingu a mám navigaci Garmin Legend. Chtěl bych se zeptat kde stáhnu GPX s keškama do téhle GPS?? díky za rady Milda477

Jako PM si můžeš nastavit PQ, jako BM máš smůlu. Legálně můžeš stahovat jen jednotlivé keše přímo ze stránek gc.com (send to gps). Nelegálních způsobů je pak několik...
  • 0

#38 pizba

pizba

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2009 - 13:34

k-lord napsal/a:
Obcas to chodi s vyraznym zpozdenim. Zrovna dneska jsem na jedno PQ cekal pres 2 hodiny, pricemz podle GS to bylo vygenerovano bez problemu.


s vyraznym zpozdenim? jenom 2 hodiny? kdyby to mě přišlo do dvou hodin tak skáču radostí. já na PQ čekám už druhý týden a stále nic.:(
  • 0

#39 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2009 - 13:37

pizba napsal/a:
s vyraznym zpozdenim? jenom 2 hodiny? kdyby to mě přišlo do dvou hodin tak skáču radostí. já na PQ čekám už druhý týden a stále nic.:(

Pak mas asi neco spatne nastavenyho - PQ normalne chodi.
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#40 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2009 - 13:48

no, taky co v pojetí groundspeaku znamená "normálně". Od šesti ráno mám zaškrtnuto vygenerování 2 PQ a furt nic. Zaškrtnuto pro víc dní, abych předešel problémům s časovým posunem. edit: tak finta s kopií PQ funguje. Kopie dorazila do pěti minut od vytvoření, původní PQ stále čeká... edit2: původní PQ dorazily po 18 hodinách
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama