Přejít na obsah


Fotka

Google Earth nenačte Geocaching KML


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 BlueDragonFS

BlueDragonFS

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 09 July 2009 - 11:40

Zdravím, po nedávném výpadku GC.com jsem zaregistroval,že nejde hledat kešky přes Google Earth. KML soubor hlásí chybu. Takže jsem zkusil, jako při updatu GC.com najít nový,ale on ze stránky zmizel. Nevíte někdo, jestli ho někam přesunuli, nebo KML zrušili. Díky moc BlueDragonFS
  • 0

#2 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 09 July 2009 - 11:49

Stačí hledat...
http://wiki.geocachi...ki/Google_Earth
  • 0

#3 BlueDragonFS

BlueDragonFS

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 09 July 2009 - 11:54

Díky moc,to mě nenapadlo. Já to vždycky měl jako odkaz v profilu
  • 0

#4 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 09 July 2009 - 12:08

BlueDragonFS napsal/a:
Díky moc,to mě nenapadlo. Já to vždycky měl jako odkaz v profilu

Ano, to bývalo... v jiném vláknu zde, pokud budeš hledat je o tom napsáno. GS to zrušil, jelikož to nebylo výnosné :-)
  • 0

#5 zde

zde

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 255 příspěvků(y)

Publikováno 14 July 2009 - 18:34

Jde to s něma od desíti k pěti, s tímhle přístupem brzo zkrachujou. Stejně to předtím skoro nefungovalo, ten Network KML ukazoval (aspoň u mě) keše posunuté o desítky metrů, a nevíc byl hodně chcíplej.
  • 0

#6 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3868 příspěvků(y)

Publikováno 14 July 2009 - 19:25

Sucastou MoZiGo je aj program Mazuweb.exe, ktory plni tu istu funkciu ako gc.com len funguje lokalne na Vasom PC Vyhody: - rychle odozvy a vysledna keska je sampozrejme zobrazena presne tam kde ma byt - konfigurovatelne - filtracia co sa odosle pre google earth Nevyhoda: - zobrazuje sa len to co mas "nasyslene" v databaze po instalacii to je ale cela CR,SK a cast rakuska... Tento program funguje bez akychkolvek obmedzeni...
  • 0

#7 zde

zde

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 255 příspěvků(y)

Publikováno 14 July 2009 - 22:12

Hmm, předběhl jsi mne. Přesně tohle jsem si nad svou offline databází chtěl napsat také- jednoduchou web service, která bude zobrazovat keše včetně additional wpts, doplněných finálek, s filtrováním nalezených keší atd. Ta specifikace od googlu vypadala opravdu jednoduchá a pěkně použitelná. Akorát si myslím že pro rozumný počet wpts (pár tisícovek) je jednodušší to místo webovou službou udělat exportem do souboru- google earth si vše interně indexuje, a odezva je pak ještě víc blesková :) Jinak jsem rád že mi někdo potvrdil to "ustřelování", sem myslel že je něco špatně u mne. Netušíš v čem tam byl problém? Díky.
  • 0

#8 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 14 July 2009 - 23:54

zde napsal/a:Jinak jsem rád že mi někdo potvrdil to "ustřelování", sem myslel že je něco špatně u mne. Netušíš v čem tam byl problém? Díky.


To samozřejmně nebyl problém, ale záměr...jediná "legální" cesta, jak získat přesné souřadnice keše přece vždycky byla až po registraci a přihlášení na GC.com ;) ... ale nemá cenu bádat...už to stejně nefunguje B)
  • 0

#9 remark3d

remark3d

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 29 July 2009 - 14:07

:) zda se, ze opet vse funguje, jak ma. na strankach geocaching.com si po prihlaseni a kliknuti na "My Public Profile" staci stahnout vpravo uplne dole KLM soubor, ktery je funkcni, pred chvili jsem to zkousel: Geocache Google Earth Viewer Download Viewer* New! *How to view caches using Google Earth
  • 0

#10 remark3d

remark3d

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 03 August 2009 - 14:16

viz
http://www.geocachin...611#post_144611
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama