Přejít na obsah


Fotka

Sídliště Jižní město


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2009 - 21:54

Prosím reviewery o disablování než bude ownerem opravena, tohle je hnus. POZOR! :o Po práci jsem vyrazila na tuto krabku, ale fuj. Místo nalezeno hned, je nápadné, lec byla hezky uklizena a nic nenasvedcovalo problému. Odkryla jsem kameny, vzala igelit a krabku vysypala...a videla že je zle. Prázdná, jen plná chcanek :-(. Jelikož navíc netesnila zahodila jsem ji a jen zakryla šutrem, tak aby bylo videt že není OK. Takže nechodte na GC1V8VN:(
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#2 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 994 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2009 - 7:04

Safra, skoda, nejaci pubertaci si koukam hnusne vystrelili :( Bude to chtit asi nove misto.
  • 0

#3 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 16:23

Hodím tohle vlákno ještě nahoru a připojuji dotaz: může mi někdo vysvětlit poslední logy? Tedy ty co následují po mém? Oporují zdravému rozumu, jakékoli ochraně vlastního zdraví a i logice. Jestliže 10.7. je krabka prázdná a plná moči, těžko bude 11.7. s popcornem a skoro prázdným lokblokem a následně opět nalezena vlhká. To že jí nějaký snaživec vysuší a dá do ní náhradní logblok je na pováženou. Ať žije žloutenka. Dnes se tam stavím, v rukavících vše zlikviduji. Ownera informuji, krabka je stejně děravá (bude-li nutno tak mu dodám novou).
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka