Přejít na obsah


Fotka

PRAGeo Games Megaevent


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
424 odpovědí na toto téma

#101 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2009 - 23:39

Na ME se docela těším, bude to určitě událost roku ;) Lokalita se mi ale nezdá zrovna moc nejlépe zvolená pokud jde o parkování, ubytování, stravování, kešování...
  • 0

#102 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2009 - 7:51

Czech MegaEvent Team napsal/a:
nikoliv sice slavnou a velmi pěknou, nicméně hodinovou akci,

hodinu? za hodku se neprobojuju ani na kampu :D odhaduju to tak na tri.

která možná spíše jen tak mimochodem splní podmínky :D

no a to mi prave prijde kouzelny :) ale myslim, ze 500 nicku se tam nedostavi.
  • 0

#103 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2009 - 9:11

Paullow napsal/a:
Mě jenom mrzí to, že se autoři megaeventu neozvali autorům okolních keší ... Třeba mě... A to ani i když jsem Sutechovi nabízel možnost spolupráce už na červnové akci v Salzburku... Říkal, že se ozve a dodnes nic. A to jsem mohl dojednat prostory Chvalského zámku, které by byli dle mého názoru vhodnější.

Už teď nevím, kde budou stovky cacherů u Hummer tvrze parkovat, když jediná možnost je odpočívadlo u benzinové pumpy...


Ja se jim ani nedivim, s nekym, kdo ma v textu jednu hrubku vedle druhy, bych nechtel mit taky nic spolecnyho ;))
  • 0

#104 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2009 - 9:57

Dain a Olik napsal/a:
no a to mi prave prijde kouzelny :) ale myslim, ze 500 nicku se tam nedostavi.


ano, to se mi taky líbí, rozhodně víc, než nějakej megacirkus u dálnice - navíc červnový víkend strávím rozhodně raději někde na horách nebo v lese B)
500 nicků na skořápkách doufám bude, ta ikonka by se mi líbila.
  • 0

#105 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2009 - 12:09

Event Date: Thursday, June 25, 2009
Tak nevím, že by měli v USA jiný kalendář? Podle našeho mi to vychází na pátek.:)

EDIT: HA! Unikl mi ten rok 2009 :@
  • 0

#106 M@gic

M@gic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2009 - 12:11

PLAJ family napsal/a:
Event Date: Thursday, June 25, 2009
Tak nevím, že by měli v USA jiný kalendář? Podle našeho mi to vychází na pátek.:)

Slovensky kalendar to ma hlavne v minulosti ;)
  • 0

#107 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2009 - 12:30

a není ten r2009 klicka, jak to publikovat driv?
  • 0

#108 Paullow

Paullow

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2009 - 12:32

_eda_ napsal/a:

Paullow napsal/a:
Mě jenom mrzí to, že se autoři megaeventu neozvali autorům okolních keší ... Třeba mě... A to ani i když jsem Sutechovi nabízel možnost spolupráce už na červnové akci v Salzburku... Říkal, že se ozve a dodnes nic. A to jsem mohl dojednat prostory Chvalského zámku, které by bylY dle mého názoru vhodnější.

Už teď nevím, kde budou stovky cacherů u Hummer tvrze parkovat, když jediná možnost je odpočívadlo u benzinové pumpy...


Ja se jim ani nedivim, s nekym, kdo ma v textu jednu hrubku vedle druhy, bych nechtel mit taky nic spolecnyho ;))

Jedna chyba v y není jedna chyba vedle druhý... Navíc když to píše člověk, který ani neumí psát háčky a čárky ;)
  • 0
Pokud lovíš s partou přátel, pak i ta nejnudnější multina je jako procházka růžovou zahradou.

#109 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2009 - 12:38

ja bych tam videl jeste "mně" ;)
  • 0

#110 Paullow

Paullow

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2009 - 12:41

Dain a Olik napsal/a:
ja bych tam videl jeste "mně" ;)

<spam>A já kdybych si chtěl rejpnout do tebe, tak si budu stěžovat na to, že neumíš správně ohodnotit velikost svých keší... Napíšeš regular, přitom to skoro ani není small apod...
Ale já rejpat nechci ;) </spam>
A skončeme s tím off-topic chatem :@
  • 0
Pokud lovíš s partou přátel, pak i ta nejnudnější multina je jako procházka růžovou zahradou.

#111 vousac

vousac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 134 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2009 - 12:52

to paullow ..a ty myslis, ze na Chvalskem zamku by bylo kde parkovat? To je jeste horsi nez ten Hummer. To vsak neznamena, ze bych akce na Chvalskem zamku nepodporoval - naopak.
  • 0

#112 Paullow

Paullow

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2009 - 12:58

vousac napsal/a:
to paullow
..a ty myslis, ze na Chvalskem zamku by bylo kde parkovat? To je jeste horsi nez ten Hummer. To vsak neznamena, ze bych akce na Chvalskem zamku nepodporoval - naopak.

červené zóny=parkovací místa...
  • 0
Pokud lovíš s partou přátel, pak i ta nejnudnější multina je jako procházka růžovou zahradou.

#113 Czech MegaEvent Team

Czech MegaEvent Team

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2009 - 13:07

Dain a Olik napsal/a:
a není ten r2009 klicka, jak to publikovat driv?


Trefa :)
  • 0

#114 vousac

vousac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 134 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2009 - 13:09

To co je oznaceno cervene je volny prostor, ale ne mista k parkovani ! Navic casti toho prostoru jsou parkovaci mista hospod. Fakt je, ze za urcitych okolnosti (autoveteran) se da parkovat i na travniku. Holt by to byly druhe Carodejnice. Zase bychom zvysili povedomost o Hornich Pocernicich, coz neni na skodu.
  • 0

#115 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2009 - 13:10

Paullow napsal/a:

Dain a Olik napsal/a:
ja bych tam videl jeste "mně" ;)

<spam>A já kdybych si chtěl rejpnout do tebe, tak si budu stěžovat na to, že neumíš správně ohodnotit velikost svých keší... Napíšeš regular, přitom to skoro ani není small apod...
Ale já rejpat nechci ;) </spam>
A skončeme s tím off-topic chatem :@


tak si klidne stezuj :D jen pro upresneni - myslis svych nebo sve? a neni skoro ani small? a tim apod myslis co? ty ale umis prehanet :D chlapci, chlapci, jako mali... :P
jsem netusil, ze kdyz kes oznacim regular - a ne small, protoze je to neco mezi, i kdyz nedosahuje litr - abyste tam v zachvatu hledani nezprevraceli vsechno mozne, protoze si muzete predstavovat treba petlahev, ze se z toho svorne opupinkujete. ;) a prijde jeste dalsi stejny nazor, nebo jste tam naraz byli jen dva? a zrovna jako na potvoru snad i tb?....
no a jelikoz ja, jak vite, neustale rejpu, tak nanejvys se pise s y ;)
  • 0

#116 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2009 - 13:14

Czech MegaEvent Team napsal/a:

Dain a Olik napsal/a:
a není ten r2009 klicka, jak to publikovat driv?


Trefa :)


no vida. ted uz jen zbyva se trefit ve sportce :D
  • 0

#117 Paullow

Paullow

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2009 - 13:33

vousac napsal/a:
To co je oznaceno cervene je volny prostor, ale ne mista k parkovani ! Navic casti toho prostoru jsou parkovaci mista hospod. Fakt je, ze za urcitych okolnosti (autoveteran) se da parkovat i na travniku. Holt by to byly druhe Carodejnice. Zase bychom zvysili povedomost o Hornich Pocernicich, coz neni na skodu.

Právě, že tento volný prostor jsou parkovací místa.... Jelikož se znám s provozovatelem parkingu na Chvalském zámku a chodím tudy každý den, tak vím přesně, kde se parkovat může a kde ne...

ad. Dain:
Ano jako vždy se ukazuje, že jsi starý spammer a důvod, proč jsem se delší dobu zde neukazoval... Nemám totiž náladu se s každým debilem hádat o pitomostech (neber to osobně, já to myslel obecně) ;)
  • 0
Pokud lovíš s partou přátel, pak i ta nejnudnější multina je jako procházka růžovou zahradou.

#118 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2009 - 13:35

neboj neberu, ja si to obecne myslim o tobe taky ;) ale prehanet fakt umis, klobouk dolu :)
  • 0

#119 Paullow

Paullow

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2009 - 13:36

Jako sorry, ale krabičku 7x7x5cm fakt jako regular neberu... To se na mě nezlob...
  • 0
Pokud lovíš s partou přátel, pak i ta nejnudnější multina je jako procházka růžovou zahradou.

#120 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2009 - 13:40

no vsak ja se na tebe nezlobim, ja mam z tebe srandu, protoze porad prehanis :D klidne napis, ze ma 3x3x2
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama