Přejít na obsah


Fotka

FSC Pocket LOOX N520


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
20 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2005 - 11:44

Chtěl jsem se zeptat jestli s tímhle PDA má někdo zkušenosti, vypadá to zajímavě.
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2005 - 12:18

Chtěl jsem se zeptat jestli s tímhle PDA má někdo zkušenosti, vypadá to zajímavě.

Ja mam N500, predtim jsem mel Loox 720 + iTec 339, ale N500 bohate staci na geocaching, i proto jsem se L720 zbavil. Za sebe mohu jen doporucit.
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2005 - 16:17

Chtěl jsem se zeptat jestli s tímhle PDA má někdo zkušenosti, vypadá to zajímavě.


Velká recenze: http://www.ce4you.cz...etail.asp?a=240 Já sám bych počkal do příštího jara. Budou nové a ještě lepší! Snad.
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2005 - 13:21

Ja mam N500, predtim jsem mel Loox 720 + iTec 339, ale N500 bohate staci na geocaching, i proto jsem se L720 zbavil. Za sebe mohu jen doporucit.


a co bys doporučoval za navigační software, koukal jsem jednak na Dynavix, Navigon a TomTom?
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2005 - 23:58

Velká recenze: http://www.ce4you.cz...etail.asp?a=240 Já sám bych počkal do příštího jara. Budou nové a ještě lepší! Snad.

Ano, ale to "budou" vzdycky. A kdyby mel clovek porad na neco cekat, tak se niceho nedocka. V te cene, ve ktere to je, to proste nema konkurenci (Acer N35 je krap a ne konkurence)
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2005 - 13:42

a co bys doporučoval za navigační software, koukal jsem jednak na Dynavix, Navigon a TomTom?

Jen tak mimochodem, na geocaching neni vhodnej ani jeden - vsechno je to pouze do auta, mozna i na kolo, pokud rad jezdis po hlavnich ... na GC mozna tam SmartMaps turisticka edice ....
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2005 - 0:48

Ano, ale to "budou" vzdycky. A kdyby mel clovek porad na neco cekat, tak se niceho nedocka. V te cene, ve ktere to je, to proste nema konkurenci (Acer N35 je krap a ne konkurence)


Presne tak, kdyz uz neco takovyho, tak tohle FSC je idealni. Levny kramy nedoporucuju, Acer N35 je levna plastova hruza a Yakumo Alpha/Delta GPS zase priserne neohrabana cihla se skutecne levnym provedenim....
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2005 - 13:52

Jen tak mimochodem, na geocaching neni vhodnej ani jeden - vsechno je to pouze do auta, mozna i na kolo, pokud rad jezdis po hlavnich ... na GC mozna tam SmartMaps turisticka edice ....


Presne jak pises, ostatni jsou hlavne navigace (ktere mimochodem velmi uspesne pouzivam v aute). Na hrube dohledani pouzivam SmartMaps a jejich body zajmu a v blizkem dohledani prepinam na VITO Navigator, pripadne BeeLine, GPS Dash2 apod.
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2005 - 9:33

Presne tak, kdyz uz neco takovyho, tak tohle FSC je idealni. Levny kramy nedoporucuju, Acer N35 je levna plastova hruza a Yakumo Alpha/Delta GPS zase priserne neohrabana cihla se skutecne levnym provedenim....

No levny, cena Looxe je taky hodne levna - me vysel novy na 7.500 Kc. V porovnani s tim, co umi a i s konkurenci. Jinak to zpracovani je pochopitelne nekde jinde a proti N35 ma uz GPS SiRF 3.
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2005 - 9:20

Presne tak, kdyz uz neco takovyho, tak tohle FSC je idealni. ...


Kvalita je urcite OK, cena taky, ale zase jako na potvoru tomuhle PDA chybi jedina pro mne dost podstatna vec, a to bluetooth. Kdyby radeji misto nej vyhodili to IRDA. Pokud potrebuju nekde v terenu kouknout na internet pres mobil, ktereho mam nekde v kapse, je BT snad jedina moznost. S IRDA to jde tak maximalne na stole. Skoda, protoze jinak by se mi tohle PDA docela libilo.
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2005 - 14:27

Presne jak pises, ostatni jsou hlavne navigace (ktere mimochodem velmi uspesne pouzivam v aute). Na hrube dohledani pouzivam SmartMaps a jejich body zajmu a v blizkem dohledani prepinam na VITO Navigator, pripadne BeeLine, GPS Dash2 apod.


právě na tohle jsem myslel na víceméně "hrubou" navigaci na vlastní geocaching používám normální gpsku (Geko 201) a jsem s ní moc spokojený a vůbec mě navadí, že je nemapová.
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2005 - 16:16

Ahoj,za těch 7500 jsi ho sehnal kde ?
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2005 - 20:45

Kvalita je urcite OK, cena taky, ale zase jako na potvoru tomuhle PDA chybi jedina pro mne dost podstatna vec, a to bluetooth. Kdyby radeji misto nej vyhodili to IRDA. Pokud potrebuju nekde v terenu kouknout na internet pres mobil, ktereho mam nekde v kapse, je BT snad jedina moznost. S IRDA to jde tak maximalne na stole. Skoda, protoze jinak by se mi tohle PDA docela libilo.

No jasne, tohle je celkove mineno spis jako low end PDA. Prima konkurence k tem acerum, yakumum a podobnejm suntum. Treba Loox rady 700 je uplne jina trida, rychlej procesor, VGA displej a podobne. Holt jde o to, na co to clovek potrebuje, pokud jen na navigaci, tak je to idealni, pokud i na neco vic, tak to bude chtit nejakou drazsi hracku ... Ja mam Looxe 718 a kdyby mel jeste poradnou GPSku (tzn. aspon SiRF III ze :-), tak to bude uplne dokonala zalezitost, takhle holt musim GPSku nosit externe.
  • 0

#14 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2005 - 21:03

Ahoj,za těch 7500 jsi ho sehnal kde ?


Cena bez dane za N500. Pokud nekdo chce, mohu take pripadne zaridit.
  • 0

#15 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2005 - 8:51

No jasne, tohle je celkove mineno spis jako low end PDA. Prima konkurence k tem acerum, yakumum a podobnejm suntum. Treba Loox rady 700 je uplne jina trida, rychlej procesor, VGA displej a podobne. Holt jde o to, na co to clovek potrebuje, pokud jen na navigaci, tak je to idealni, pokud i na neco vic, tak to bude chtit nejakou drazsi hracku ... Ja mam Looxe 718 a kdyby mel jeste poradnou GPSku (tzn. aspon SiRF III ze :-), tak to bude uplne dokonala zalezitost, takhle holt musim GPSku nosit externe.


Rychlejsi procesor nez N500 urcite ma, ale konkretne v TomTomovi je o dost pomalejsi. Zrejme to ma za vinu, ze je optimalizovan pro QVGA a kdyz ma jet na VGA, coz je 4x vice bodu, tak to celkem spolehlive zatezuje vykon tak, ze je v menu videt doslova prekreslovani obrazovek.
  • 0

#16 redvous

redvous

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2011 - 21:43

zdravím, kolega v práci mi ted dal domů svoje LOOX N520 s tím že mu nejde gps. nechce to vyhledat ani jeden satelit. projížděl jsem nastavení jestli to tam někde není vypnuté. Hledal jsem špatně nebo bude chyba někde jinde? díky za každou radu.
  • 0

#17 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2011 - 9:02

redvous: asi bych to zkusil preflashovat, je mozne, ze tam cpal nejakou cooked ROM, kde nemusela byt podpora pro GPS nebo je to posahany.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#18 bellows

bellows

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2011 - 9:53

Zrovna asi pred mesicem jsem flashoval n520 z duvodu spatne fungujici GPS. Cele PDA uz toho melo po 4 letech dost. Takze konecne mam WM6.1. a GPSna drzi signal i v aute. Nejdriv zkus hardreset. Drzet vypinaci tlacitko spolecne levym hornim (u dolnich tl. :) ). Az zhasne disp. porad drzet a pichnout stylusem do reset dirky. Ty dve tl. porad drzet, az se rozsvoti disp. POZOR! Smazou se vsechna data. Ale PDA bude mit nove nainstalovany puvodni win. Pokud to nepomuze, poslu ti na SZ novy ovladac GPS a vyplati se i preinstalace na WM6.1 (bez cestiny)
  • 0

#19 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2011 - 11:12

bellows: tak bez cestiny je jenom plus, protoze bohuzel na techto pristrojich Sunnysoft tu cestinu udelal tak, ze "prekryva" puvodni stringy ceskyma nazvama - velmi znatelne to zpomaluje chod celeho zarizeni.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#20 redvous

redvous

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2011 - 16:02

tak už jsem udělal hardreset, je tam VM5.1 a v něm je program garmin a ten už mi vyhledal satelity, jaký program tam pro navigaci do auta nahrát? kolega na tom asi bude dost špatně s angličtinou tak nevím jestli do té 5.1 nahrát češtinu a nebo dám vyšší. jsou někde návody jak na to aby to následně nepokazil? díky moc
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama