Přejít na obsah


Fotka

Kočičí oči


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
31 odpovědí na toto téma

#21 DinoKo

DinoKo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2009 - 22:50

Pridame se v 21h na Kocici oci. Pokud nebude prset.
  • 0

#22 euforia

euforia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2009 - 23:10

Ja to na sestou zitra nedam, pridala bych se na ty kocici, bud tam na tu 9 budu nebo ne, ted nereknu.
  • 0

#23 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2009 - 8:09

Já tam na tu 18 budu, kdo přijde, přijde. Ono stejně asi bude večer pršet, takže uvidíme.
  • 0

#24 DATaTEAM

DATaTEAM

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2009 - 11:18

tak u me to asi pada, viditelne budu mezi 8-9tou mimo prahu... saakra.. takova pekna georojnice to mohla byt. No tak jindy :-(
  • 0
While the rest of the species is descended from apes, redheads are descended from cats.

#25 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2009 - 13:05

To skoro vypadá, že dneska jdu sám.:(
  • 0

#26 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2009 - 13:25

Herdek filek, a zdá se že se mi podaří jít z práce dříve, takže se mi na oči nechce 4 hodky čekat, asi přejedu Prahu a pudu konečně vymyslet tu vlastní noční :-)))
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#27 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2009 - 13:27

mtauf - koukam, ze jsi vcera na Zelene muze dezertoval... Tak snad alespon das dneska ty Kocici oci... Zegga - ty jdes vymyslet svoji nocni cache? Tak to uz se tesim...
  • 0

#28 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2009 - 13:37

werg napsal/a:
mtauf - koukam, ze jsi vcera na Zelene muze dezertoval... Tak snad alespon das dneska ty Kocici oci...

Dali jsme si v noci ten původně denní O-RING a Kachní, což ve mně zanechalo tak hluboké zážitky, že jsem zbytek party zbaběle opustil. Moje možnosti dopravy jsou v tomto směru poněkud omezené a nechtěl jsem jít z odlovu rovnou do práce.;)
  • 0

#29 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2009 - 13:49

No ja vlastne nemam co povidat - ja jsem tam take nesel. Vymluvil jsem se zbabele na to, ze uz jsem Zelene muze odlovil :-) Ale vlastne jsem se take spechal domu trochu vyspat pred odchodem do prace :-))) Doufam, ze vam to dneska vyjde na Ocich - je to pekna nocni cache delana uplne jinym zpusobem nez Muzi.
  • 0

#30 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2009 - 15:04

mtauf napsal/a:

... Sraz ve čtvrtek v 18h na úvodních souřadnicích GCYAPD, kdo nechce/nestíhá, tak v 21h na úvodních souřadnicích GCH2XZ...


I toto, lidičky, hned by měl autor cukání vás doprovodit... Ale nic z toho - musím se dneska větších výprav šetřit a hodina je kvůli roční době na moje cestování stejně trochu pozdní. Na každý pád přeju fajn procházku, ať vás to mokro nějak mine - na trase samotné by to sice asi až tak neva, ale při dohledání byste se pak nejspíš urousali až hrůza. Jinak protože tam nejspíš nebudu lovit&kontrolovat dřív jak za několik týdnů, spíš až začátkem podzimu, dovolil bych si úspěšné noční odvážlivce poprosit o raport ohledně aktuální kondice "oček" na zastaveních, stavu logbooku atp., ať jsem předem v obraze (přece jen běžné logy to málokdy napoví).
  • 0

#31 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2009 - 15:57

Pohledem z okna zjišťuji, že se snad ty bestie rosničky trefily :@ Za chvíli už nebudu na webu, takže účast zvažte podle aktuální meteorologické situace. Pokud bude jemný déšť, tak by to asi nevadilo, ale jestli budou padat hov.. s háčkama, tak to vzdávám.
  • 0

#32 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2009 - 21:02

Toniczech napsal/a:

mtauf napsal/a:

... Sraz ve čtvrtek v 18h na úvodních souřadnicích GCYAPD, kdo nechce/nestíhá, tak v 21h na úvodních souřadnicích GCH2XZ...


I toto, lidičky, hned by měl autor cukání vás doprovodit... Ale nic z toho - musím se dneska větších výprav šetřit a hodina je kvůli roční době na moje cestování stejně trochu pozdní. Na každý pád přeju fajn procházku, ať vás to mokro nějak mine - na trase samotné by to sice asi až tak neva, ale při dohledání byste se pak nejspíš urousali až hrůza. Jinak protože tam nejspíš nebudu lovit&kontrolovat dřív jak za několik týdnů, spíš až začátkem podzimu, dovolil bych si úspěšné noční odvážlivce poprosit o raport ohledně aktuální kondice "oček" na zastaveních, stavu logbooku atp., ať jsem předem v obraze (přece jen běžné logy to málokdy napoví).


Kdyz jsme tam byli my, tak to bylo super - jenom jedno oko nekdo nevim proc cestou odnesl a pripichl do cile. Takze jeden muzik je jednooky a v cili je o ocko vic.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama