Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Kes "Kulturni dum" v Pisku


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2009 - 9:37

V centru Pisku jsem nasel kes, v hlavicce logbooku oznacenou jako "Kulturni dum". Akorat k ni nemuzu najit listing :D Na danych souradnicich na mape nic nevidim, mohla by to byt mysterka ci multina (proto nezverejnuji souradnice), ale take se nejak podivne schovava... zkousel jsem i opencaching ale porad nic. A pritom je v logbooku plno jmen, i nektere proflaknute kusy. Tak doufam, ze mi poradite, kde se mam zalogovat :D
  • 0
A jug of wine, a leg of lamb and thou! Beside me, whistling in the darkness.

#2 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 613 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2009 - 10:05

kaote napsal/a:
V centru Pisku jsem nasel kes, v hlavicce logbooku oznacenou jako "Kulturni dum". Akorat k ni nemuzu najit listing :D Na danych souradnicich na mape nic nevidim, mohla by to byt mysterka ci multina (proto nezverejnuji souradnice), ale take se nejak podivne schovava... zkousel jsem i opencaching ale porad nic. A pritom je v logbooku plno jmen, i nektere proflaknute kusy. Tak doufam, ze mi poradite, kde se mam zalogovat :D


Podle mě je to tato: GC1HYEV
  • 0

#3 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2009 - 10:52

Pe_Bo napsal/a:

kaote napsal/a:
V centru Pisku jsem nasel kes, v hlavicce logbooku oznacenou jako "Kulturni dum". Akorat k ni nemuzu najit listing :D Na danych souradnicich na mape nic nevidim, mohla by to byt mysterka ci multina (proto nezverejnuji souradnice), ale take se nejak podivne schovava... zkousel jsem i opencaching ale porad nic. A pritom je v logbooku plno jmen, i nektere proflaknute kusy. Tak doufam, ze mi poradite, kde se mam zalogovat :D


Podle mě je to tato: GC1HYEV


Ano je to ona... i nás při lovu zmátl nápis, s tím, že jsme zas mysleli, že je to nějaká další...
  • 0

#4 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2009 - 16:36

Mate pravdu. Diky!
  • 0
A jug of wine, a leg of lamb and thou! Beside me, whistling in the darkness.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama