Přejít na obsah


Fotka

pridani zahranicnich cahi do seznamu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 Mon

Mon

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2009 - 11:01

ahoj, vratila jsem se ze zahranici a rada bych si do seznamu cachi co jsem nasla v zahranici a nazaklade toho vygenerovala statistiky. ulozim pres explorer ale kdzy to chci importovat tak pise: ze nelze otevrit a ze system nemuze nalezt uvedeny soubor. nemam zatim moc zkusenosti a tak se obracim sem, zda nekdo uz neresil podobny problem, diky moc.
  • 0

#2 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2009 - 11:05

kdo (co, ktery program) to pise a v jake fazi? cos ulozila pres explorer?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#3 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2009 - 11:27

Pokud ukladas listing kese, pak si dej pozor, abys to ukladala jako "Webová stránka, pouze HTML".
  • 0

#4 Mon

Mon

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2009 - 13:00

jedna se o geoget, a ukladam listing cache do pocitace a pak importuji do geogetu Webová stránka, pouze HTML - tak to jsem zkontrolovala to mam, zkousela jsem ukladat i jine z cech a ty dobry, ale tyhle ze spanelska co mam mam jich teda jen 6, primo z katalanska, ale ty hlasej tu chybu - diky za pomoc
  • 0

#5 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2009 - 13:57

posli odkaz na nejakou konkretni kesku, ktera ti dela problem.
  • 0

#6 Mon

Mon

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2009 - 16:13

http://www.geocachin...05-4f833bf57e64 to je jedna z tech 6 :) ... nevim proc to nejde, ceske mi jdou, jine zeme jsem nezkousela, jedine jestli nemam nekde neco v tom geogetu spatne nastavene :( kazdopadne moc diky za pomoc
  • 0

#7 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2009 - 7:59

Tak jsem si tuhle kesku ulozil a naprosto hladce a bez problemu se mi naimportovala. Pouzivas skutecne posledni Geoget (2.1.13)? Upravdu to mas ulozene spravne?
  • 0

#8 Mon

Mon

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2009 - 14:25

geoget nejnovejsi verze, ulozene to podle me spravne mam, jelikoz ceske mi pridavat jdou a tyhle spanelske ne ... ja nejsem moc expert, a tak mozna se hloupe zeptam ... nemuzu mit nekde nastavene, ze mi to treba generuje jen ceske kesky a na zahranicni to nechce reagovat? moc dik
  • 0

#9 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2009 - 15:01

Moník napsal/a:
ahoj, vratila jsem se ze zahranici a rada bych si do seznamu cachi co jsem nasla v zahranici a nazaklade toho vygenerovala statistiky. ulozim pres explorer ale kdzy to chci importovat tak pise: ze nelze otevrit a ze system nemuze nalezt uvedeny soubor. nemam zatim moc zkusenosti a tak se obracim sem, zda nekdo uz neresil podobny problem, diky moc.


Já to dělám tak, že si stahnu LOC soubor a tím si vytvořím položku s keší v GG. Pak stáhnu listingy přímo z GG. Na Drážďany to fungovalo.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#10 Mon

Mon

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2009 - 13:07

diky za pomoc uz to jde, chtelo to jen pozmenit nazev, a diky take Jecminkovi s kterym jsme to vcera vykoumali.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama