Hledání cache podél trasy
#1
Publikováno 23 červenec 2009 - 7:37
#2
Publikováno 23 červenec 2009 - 8:10
MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)
- Náhrada GJ legálními postupy
#3
Publikováno 23 červenec 2009 - 8:16
#4
Publikováno 23 červenec 2009 - 9:29
gord napsal/a:na mapy.cz vygeneruji trasu a ulozim jako GPX, prejmenuji na priponu gpx (z xml)
Divné, mě mapy.cz ukládají vždy "route.gpx".
#5
Publikováno 23 červenec 2009 - 17:50
#6
Publikováno 23 červenec 2009 - 19:12
#7
Publikováno 23 červenec 2009 - 19:46
#8
Publikováno 24 červenec 2009 - 9:07
#9
Publikováno 24 červenec 2009 - 9:22
MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)
- Náhrada GJ legálními postupy
#10
Publikováno 24 červenec 2009 - 9:51
Ahojky,gord napsal/a:
skutecne mas to zatrzitko cerne a ne jen sedive? Pokud je sedive (implicitne), tak se na vzdalenost nebere ohled!
to Gord : Jwn pro upresneni u nove verze GG je zatrzitko cerne, zatrhnuto nebo bile, alespon takhle se mi to zobrazuje.
to t.prochazka: zkousel jsem tu tvou trasu co jsi dal na ni link, nevim co je to za trasu, ale v GG mi to vygeneruje skoro celou databazi i kdyz mam nastavenu vzdalenost jen 2 km. pritom jine trasy mi GG vygeneruje tak jak mam zadani a nemam problem.
#11
Publikováno 24 červenec 2009 - 10:16
Nová trasa dle tvé stopy
#12
Publikováno 24 červenec 2009 - 10:37
Archi1 napsal/a:
to Gord : Jwn pro upresneni u nove verze GG je zatrzitko cerne, zatrhnuto nebo bile, alespon takhle se mi to zobrazuje.
A prave proto se u novych verzi v levem dolnim rohu toho filtrovaciho formulare zobrazuje, co presne ktery stav znamena. Zobrazeni se totiz lisi podle toho, jaky ma uziovatel nastaveny vizualni styl ve windows.
#13
Publikováno 24 červenec 2009 - 11:29
takto jsou v tom GPX souboru jednotlivé body trasy:
<trkpt lat="49.87125" lon="18.44242"> <ele>0</ele> <time>2009-07-23T06:08:39Z</time> <course>164</course> <speed>0</speed> <name><![CDATA[Point 0016]]></name> <desc><![CDATA[Distance from Start:1,62 km]]></desc> <type>Trackpoint</type> </trkpt>
zkusím jak vypadá export ze seznamu
#14
Publikováno 24 červenec 2009 - 13:11
#15
Publikováno 24 červenec 2009 - 13:13
#16
Publikováno 24 červenec 2009 - 21:55
# trasa.gpx 49.87241 18.4265 49.87254 18.42652 49.87261 18.4264 49.87261 18.4264 49.87347 18.42691
což přesně odpovídá souřadnicím z GPX souboru, kontroloval jsem tedy jen prvních cca 6.
#18
Publikováno 24 červenec 2009 - 22:05
#19
Publikováno 24 červenec 2009 - 22:09
49.59173 18.75333 49.589 18.75625
Což by ale nemělo vadit, pokud lat a lon nesekáš dle pevného počtu znaků.
#20
Publikováno 24 červenec 2009 - 22:21
0 uživatel(ů) prochází toto téma
0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů