Přejít na obsah


Fotka

Hledání cache podél trasy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
30 odpovědí na toto téma

#21 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2009 - 23:30

HaLuMa napsal/a:
Pocet bodu nijak nevadi, jen velky pocet bodu zpomali vypocet.

mám trasu s 613 body (900km), funguje. Trasu jsem bohužel musel ručně vyklikat v MapSource, chtěl jsem věrně kopírovat dálnici, a většina plánovačů tras se omezí jen na křižovatky, sjezdy z dálnic, a pak není možné (oblouk dálnice X přímka mezi 2 body ) si dát trasu s šířkou 1km.
  • 0

#22 t.prochazka

t.prochazka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2009 - 8:20

Google Earth kopíruje věrně celou trasu. Akurát je mi to na nic, protože GG to nezvládá :-(
  • 0

#23 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2009 - 8:41

t.prochazka napsal/a:
Google Earth kopíruje věrně celou trasu.
Akurát je mi to na nic, protože GG to nezvládá :-(

ha ha ha, teď jsem se nasmál, odkdy kopíruje věrně trasu ? Koukal jsi se do vytvořeného GPX a zkusil si body zpátky promítnout na mapu ?
Právě že jsem si dal tu práci, porovnal plánovače včetně GoogleEarth a NEKOPIRUJE - vybírá důležité body, někdo víc, někdo míň. Pokud potřebuji na trasu 1000km nachystat seznam kešek, co jsou na odpočívadlech, max do 500m od cesty, tak jsem zatím nenašel žádný jednoduchý a rychlý způsob pro tvorbu GPX.
Co nezvládá GG, ať to mohu otestovat :D? mě těch 1000km (693 jednotlivých bodů) v pohodě zvládl, kontroloval jsem to zpětným promítnutím do mapy.
  • 0

#24 t.prochazka

t.prochazka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2009 - 11:37

Hned v prvním příspěvku tohoto vlákna je GPX vytvořený přes Google Earth, akurát následně převedený z KML do GPX. Je tam každá zákruta silnice, podle mě to věrně kopíruje silnici. Při zpětném prohlížení v Google Earth je vše OK, ale GeoGet si s tím neporadí. Už jsem zkoušel všechno, i ten naimportovaný .txt soubor ve složce route ručně doupravit na 6 desetinných míst a stejně to GG nezvládne. Jak vlastně Geoget počítá? Když udělám jen dva waypointy jeden v Ostravě a druhý v Praze, najde to všechny cache na spojnici nebo jen v okolí těch bodů?
  • 0

#25 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2009 - 21:46

Ano, najde to na spojnici.
  • 0

#26 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2009 - 21:54

Jo, a pocet cifer take nevadi, respektive geoget jich zvladne asi dvacet. Nicmene na te trase je neco zvlastniho, ale jeste nevim co.
  • 0

#27 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2009 - 22:08

Aha, tak zahada rozlustena. V te tvoji trasu mas nekolik useku dlouhych 0 metru! proste sem tam se nejaky bod opakuje dvakrat zasebou. A tim se to zblbne. Neni problem to opravit. Kazdoapdne je otazka, proc mas takovouhle divnou trasu... ;)
  • 0

#28 t.prochazka

t.prochazka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2009 - 14:41

Mám takovou trasu jako Google Earth vygeneroval :-) Ještě k tomu mohlo dojít při převodu, ale pochybuju. Přikládám i originální KML soubor. Bylo by skvělé, kdyby Geoget uměl import i KML.
  • 0

#29 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2009 - 15:20

Bylo by skvele spousta veci. ;) Protoze neni problem si KML zkonvertovat na standardni GPX, tak proto takovou vec pridelam az prilezitostne. K tvemu problemu - pristi verze ti uz s tvoji zkonvertovano trasou bude chodit perfektne, opravil jsem to.
  • 0

#30 t.prochazka

t.prochazka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2009 - 17:39

Super. Díky.
  • 0

#31 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2009 - 21:50

HaLuMa napsal/a:
Aha, tak zahada rozlustena.

V te tvoji trasu mas nekolik useku dlouhych 0 metru! proste sem tam se nejaky bod opakuje dvakrat zasebou. A tim se to zblbne.

Neni problem to opravit. Kazdoapdne je otazka, proc mas takovouhle divnou trasu... ;)


Taky mi to funguje jen na naklikanou značně zjednodušenou trasu.

Ale to nevadí, stačí to vědět.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama