Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Ztracený coin a jak ho deaktivovat


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 Wooferk

Wooferk

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2009 - 10:42

Ahoj. Mám takový problém a nikde jsem nenašel jeho řešení. Můj Plzeň Coin shořel ve Španělsku při požáru a potřeboval bych ho nějak deaktivovat, ale jak? Když nastavím "mark item missing", tak se to nezapne, protože ho předchozí majítel má. Majitel cache ho vyfotil a poslal mi ho, takže jsem si jístý, že je po něm. This Geocoin is burnt. I have the remains with me only. I propose you to recycle it. See what happened in:http://img.geocaching.com/track/log/display/5fd179f1-6f26-435d-ac02-85b9d9a14923.jpg Regards, Seping
  • 0

#2 Zoidie

Zoidie

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2009 - 10:55

Já bych postupoval tak, že bych si ho grabnul zpět a potom bych číslo použil na nějakou náhražku. Gravírovaný coin na památku obětí požáru nebo tak něco :-)
  • 0

#3 Jaitni

Jaitni

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2009 - 11:07

Tady se to řešilo a vyplývá z toho, že coin deaktivovat nejde :o( http://forums.ground...opic=176893&hl= Ale jak píšou tam, zkusil bych ho grabnout zpět a hodit ho na ňáký gc/tb pohřebiště...
  • 0

#4 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2009 - 11:10

Pohrebiste GC? To existuje? Kde? Muzes sem hodit kod?
  • 0

#5 Jaitni

Jaitni

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2009 - 11:18

http://www.geocachin...4b-30efb0bc8cbc (GC1D016). popř. kdybys chtěl něco světovýho tak do hide & seek cache zadej graveyard a vyber si :o)
  • 0

#6 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2009 - 11:50

Kdo hleda, najde - zkus treba tohle: GC1D016 EDIT: pozde :)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#7 stanny_Tigo

stanny_Tigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2009 - 12:51

Náš coin tam shořel taky. Domlouváme se s ownerem, že co zbylo nám pošle poštou. Co s ním dál uvidíme až dorazí. Podle fotky to vypadá dost špatně. :(
  • 0

#8 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2009 - 13:11

Muzete treba zalozit "Krematorium geocoinu" a tyhle dva tam dat s instrukci, at to nikdo nebere pryc. B) Ber to jako zajimavejsi variantu konce zivota - nekomu se jen beze stopy ztrati.
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#9 Wooferk

Wooferk

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2009 - 17:22

stanny_Tigo: Já na to kašlu, totálně mi to minci zničilo, už to nemá cenu. Alespoň to byla netradiční smrt :D. Teď musím najít nějakou jinou, kterou vyšlu jako památku této :D
  • 0

#10 Hrošík97

Hrošík97

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2009 - 11:26

to wooferk: tak si najdi obrázek tvého coinu před zničením, obrázek vytiskni, na druhou stranu obrázku napiš instrukce např.: cestuj po celem svete a přidej tam jeste kod např.: KODGC1 nech zalaminovat a může cestovat dál jen ten papírek. A shořenej grabnutej coin si nech.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama