Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

GC, TB bez logování


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 ExpertIn.cz

ExpertIn.cz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2009 - 20:41

Ahoj, prosím o radu. Dnes jsem v "TB Hotel v "Pernikove"" vyzvedla TB a GC a také totéž vložila. U cache však nejsou mnou vyzvednutá vůbec zalogovaná, naopak jsou tam jiná, která tam vůbec nebyly. Mnou vyzvednuté jsou stále u "Cykloman", který si zalogoval vyzvednutí, ale již jím nebyly dropped. Možná píšu nesrozumitelně, zatím jsem nepochytila všechny názvy a zkratky geocachingu. Zkrátka bych potřebovala poradit, jak mám zalogovat tyto TB a GC, aby konečně byly tam, kde je člověk očekává. Díky moc.
  • 0

#2 raduz_CZ

raduz_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 370 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2009 - 20:48

V dobe dovolenych je prirozene, ze ne kazdy je ihned na netu a muze logovat TB ci GC... Jednoznacne s vyzvednutim pockat alespon tyden, pote pripadne e-mail Cyklomanovi a pockat na odpoved. Pokud by ses ani po trech tydnech nedockala vlozeni od Cyklomana do kese, tak grab-it To, co jsi vlozila zalogovat ihned
  • 0

#3 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2009 - 5:49

Já mám teď stejný problém, akorát že TB, co jsem v pondělí vzala, ještě nebyl na netu ani nikým vyzvednut z předešlé keše... Ale já už ho dnes potřebuji vložit do jiné keše, protože pak na delší dobu odjíždím... Takže asi budu muset někoho "přeskočit" a logovat... Myslím si, že v případě TB a GC by se měl pohyb logovat co nejdříve, aby se předešlo zmatkům nebo nedej Bože ztrátě! V Čechách není taková divočina, aby se nedalo dostat někam, kde je buď signál nebo internetová kavárna...
  • 0

#4 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2009 - 6:44

My dovolenkové logování s kolegou řešili tak, že mi SMSkou ze zahraničí poslal co a kam vložil a já to za něj zalogoval, samozřejmě jeho jménem.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#5 ExpertIn.cz

ExpertIn.cz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2009 - 6:50

Díky za odpovědi. Vzkaz jsem kačerovi, který je měl zalogované u sebe měsíc odeslala už včera a nyní je to v pořádku :) Můžu je krásně poslat dál.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama