Přejít na obsah


Fotka

Garmin Oregon 3.10 final


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
55 odpovědí na toto téma

#21 sekator

sekator

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2009 - 21:00

Tak potvrzuji to same chovani!Jdu na bezproblemovy 2.98................. Snad pristi rok udelaj neco kvalitniho.......
  • 0

#22 Krtektor

Krtektor

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2009 - 21:10

sekator napsal/a:
Tak potvrzuji to same chovani!Jdu na bezproblemovy 2.98.................
Snad pristi rok udelaj neco kvalitniho.......


Prece neni mozne, aby vydali oficialni finalovou verzi softwaru a neosetrili tak zakli vec jako je zapnuti pristroje. Tak to vidim ze, americke komponenty nebo ruske komponenty...stejne vsechno stoji za prd ;).
  • 0

#23 CiraCira

CiraCira

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2009 - 21:16

Tak nevím. U mě po dnešním testování 3.10 vše naprosto v pořádku, zdá se mi i o něco svižnější, prostě 100% spokojenost. Zítra odjíždím na týden do přírody, tak prověřím praxi. Ale zatím 100% spokojenost
  • 0

#24 sakypaky

sakypaky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2009 - 21:22

Vypadá to, že je to individuální. U nás taktéž bez problémů - připojení při zapnutí i vypnutí probíhá velmi rychle, dokonce bych řekl i rychleji, než předtím a zatím nikde žádné problémy ani čárky :) Uvidíme časem ...
  • 0
SAKYPAKY team = Garmin OREGON 300, PNA MIO H610+, OLYMPUS E-520, SAMSUNG S5230 Star ; VitoNavigator II 1.3, BeeLine GPS, TOPO Czech 3 PRO

#25 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 856 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2009 - 21:25

Po stazeni 3.10 vse beha v naprostem poradku a svizne. Jinak receno zadny problem s novou verzi.
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#26 bossno

bossno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2009 - 21:28

Tak jsem provedl malý a rychlý výzkum (přece nemají dva jiný HW)!!
1. Pokud je nastavený připojení - Garmin Spaner jde připojit jen zapnutý přístroj. Pokud připojím vypnutý tak to vytuhne do pruhů.
2. pokud je nastaveno připojení - Sériové Garmin RS-232 tak to jde připojit jak zapnuté - na nic se to neptá, tak i vypnuté.
To je asi celý problém.
Alespoň u mě to tak funguje.
  • 0

#27 Saludo

Saludo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2009 - 21:33

U mě (Oregon 300) to od verze 2.8něco po 3.10 final funguje stále stejně, tj. v režimu Garmin Spanner při vypnutém i zapnutém přístroji se zeptá, zda chci připojení USB, po odsouhlasení se připojí jako externí disk nebo s kartou jako dva disky. Vyzkoušel jsem všechny beta verze, co mezitím byly a nikdy žádný problém.
  • 0

#28 sekator

sekator

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2009 - 21:37

Saludo-Jsi stastny clovek!!!Tolikrat jsem hledal zarucak.:D,ale uz v tom umim chodit:D:D:D
  • 0

#29 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 856 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2009 - 21:37

Saludo napsal/a:
U mě (Oregon 300) to od verze 2.8něco po 3.10 final funguje stále stejně, tj. v režimu Garmin Spanner při vypnutém i zapnutém přístroji se zeptá, zda chci připojení USB, po odsouhlasení se připojí jako externí disk nebo s kartou jako dva disky.

Ahojky.
U me to funguje stejne.
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#30 Krtektor

Krtektor

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2009 - 21:43

bossno napsal/a:
Tak jsem provedl malý a rychlý výzkum (přece nemají dva jiný HW)!!
1. Pokud je nastavený připojení - Garmin Spaner jde připojit jen zapnutý přístroj. Pokud připojím vypnutý tak to vytuhne do pruhů.
2. pokud je nastaveno připojení - Sériové Garmin RS-232 tak to jde připojit jak zapnuté - na nic se to neptá, tak i vypnuté.
To je asi celý problém.
Alespoň u mě to tak funguje.


Dejme tomu, ale pristroj (tedy alespon muj) nejde ani zaptout, respektive jde, ale az na nekolikaty pokus.
  • 0

#31 sekator

sekator

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2009 - 21:59

Kdyz je to final,tak to ma makat zkratka bez problemu vsem.Mam tam zpatky 2.98 a pockam si na dalsi.Bude to sice trvat,protoze ted budou "makat" na ty 550tce(20 x BETA).:D
  • 0

#32 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 824 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2009 - 22:57

bossno napsal/a:
Tak jsem provedl malý a rychlý výzkum (přece nemají dva jiný HW)!!
1. Pokud je nastavený připojení - Garmin Spaner jde připojit jen zapnutý přístroj. Pokud připojím vypnutý tak to vytuhne do pruhů.
2. pokud je nastaveno připojení - Sériové Garmin RS-232 tak to jde připojit jak zapnuté - na nic se to neptá, tak i vypnuté.
To je asi celý problém.
Alespoň u mě to tak funguje.


a zkusil si to připojit bez vložené karty?
  • 0

#33 graphix

graphix

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2009 - 0:39

bossno napsal/a:
Tak jsem provedl malý a rychlý výzkum (přece nemají dva jiný HW)!!
1. Pokud je nastavený připojení - Garmin Spaner jde připojit jen zapnutý přístroj. Pokud připojím vypnutý tak to vytuhne do pruhů.
2. pokud je nastaveno připojení - Sériové Garmin RS-232 tak to jde připojit jak zapnuté - na nic se to neptá, tak i vypnuté.
To je asi celý problém.
Alespoň u mě to tak funguje.


Hele bossno, to je skvělé zjištění! Moje Oregáno (ve vypnutém stavu) při zapojování k PC taky pořád vytuhávalo, ale tím přepnutím na Garmin RS-232 se celý problém velmi elegantně vyřešil. Funguje to, díky. ;)
  • 0
graphix

#34 tihamer

tihamer

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2009 - 6:35

asi opravdu zavisi kus od kusu. U mne s 2.98 a kartou v pristroji jsem oregon nesparoval. S 3.10 no problemo. Tak a ted, babo rad....
  • 0

#35 Sinuhet

Sinuhet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 270 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2009 - 6:54

sekator napsal/a:
Saludo-Jsi stastny clovek!!!Tolikrat jsem hledal zarucak.:D,ale uz v tom umim chodit:D:D:D


no jo, kdyz si zvolis jmeno "sekator" tak se nemuzes divit, ze se ti to seka ;-)))
  • 0

#36 Saludo

Saludo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2009 - 8:04

sekator napsal/a:
Saludo-Jsi stastny clovek!!!Tolikrat jsem hledal zarucak.:D,ale uz v tom umim chodit:D:D:D


No nevím :D
Ale vzal jsem v práci ze skladu 3 oregony a všechny se chovají stejně...
  • 0

#37 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2009 - 8:10

Krtektor napsal/a:
Dejme tomu, ale pristroj (tedy alespon muj) nejde ani zaptout, respektive jde, ale az na nekolikaty pokus.


Mně to dělá jakákoli mapa na paměťové kartě. Moc tomu nerozumím, protože na několikátý pokus se to vždycky chytne. Tak buďto to má fungovat nebo ne, co je toto za bordel...
Vyřešil jsem to tak, že co šlo, jserm překopíroval do paměti a tomu zbytku na kartě jsem změnil příponu, takže to neotravuje Když budu potřebovat mapu na kartě, tak dám kartu do telefonu, změním příponu na img a je to. Blbý řešení, ale nic jinýho mě nenapadlo.

Hmm, teď jsem to poprvé zkusil s fw. 3.10 a už to funguje normálně.
  • 0

#38 Long Jerry

Long Jerry

    Long Jerry

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2009 - 8:21

abakus napsal/a:

Krtektor napsal/a:
Dejme tomu, ale pristroj (tedy alespon muj) nejde ani zaptout, respektive jde, ale az na nekolikaty pokus.


Mně to dělá jakákoli mapa na paměťové kartě. Moc tomu nerozumím, protože na několikátý pokus se to vždycky chytne. Tak buďto to má fungovat nebo ne, co je toto za bordel...


U mě to dělal název mapy uložené ma kartě. Když jsem měl název s podtržítkem, např. topo_czech_3.img , tak jsem ho taky zapínal několikrát. Po přejmenování na název bez podtržítek se neseknul ani jednou. Přitom podtržítka v paměti přístroje nevadily...
  • 0

#39 Krtektor

Krtektor

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2009 - 8:23

Takze jsem zkusil vyndat pametovou kartu a nainstalovat 3.10. Jak mavnutim kouzelneho proutku vse funguje. Ted tam zkusim dat pametovku...dam vedet.
  • 0

#40 Atip

Atip

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 212 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2009 - 8:23

tihamer napsal/a:
asi opravdu zavisi kus od kusu. U mne s 2.98 a kartou v pristroji jsem oregon nesparoval. S 3.10 no problemo. Tak a ted, babo rad....


Určitě je to kus od kusu, to už jsem zjistil dávno. Možná je to i náladou přístroje, nebo jeho majitele, kdo ví, rozhodně jsem viděl na vlastní oči, že se stejné přístroje, ve stejných podmínkách asi metr od sebe chovají úplně jinak a to v řádech sta metrů. Jednoduše řečeno šedesátka v batohu to jistí :D.

Většinou jsou problémy zůsobeny nějakým souborem na kartě, který se přístroji nelíbí, chce to zkoušet, mazat, měnit firmware a hlavně nevěřit tomu, když jinému to funguje, že na mém přístroji to musí šlapat taky, opravdu nemusí a nebude :D.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama