Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Archivované keše + adoptování


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 parman16

parman16

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2009 - 11:11

Ahoj, hledal jsem odpověď všude možně, ale nikdo nevěděl. Lze procházet archivované keše podobně jako normální, i když neznám jejich název? A ještě druhý dotaz - koho musím kontaktovat kvůli adopci cache? Autor co se na caching pravděpodobně vykašlal je už 10 měsíců neaktivní a jeho keška zmizela, rád bych si jí vzal na starost.. Předem děkuju za odpověď.
  • 0

#2 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2009 - 11:13

1. pokud neznáš jejich waypoint či autora, ve výsledku vyhledávání je nenajdeš 2. jedině autora dané keše, zkus se s ním domluvit na tom, zda bys ji mohl adoptovat, jiná šance není
  • 0

#3 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2009 - 11:37

Nedávno jsem pokoušel o adopci,napsal neaktivní autorovi neodpověděl,došel na gc.com a archivoval již po třetí,v předchozích případech místo disable,archivoval..
  • 0
Cogito ergo sun ...

#4 parman16

parman16

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2009 - 18:40

A není nějaký způsob, jak najít např. archivované keše v Ústí? Rád bych se podíval na kešku týkající se místního divadla, byla tam stavba a keška tam zůstala, ale autor ji archivoval.. Takže musím requestnout cache k archivaci a pak na jejím místě založit totožnou cache?
  • 0

#5 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2009 - 18:59

Tady na wiki máš archivované keše na stažení v.gpx,ale dají se s kompletním listingem otevřít v pohodě v interním prohlížeči,ale přímo,že zadáš Ustí nad Labem,to nejde.Nikdo neříká,že musíš založit cache na novém místě,ale je volné,a tak tam může být nová
  • 0
Cogito ergo sun ...

#6 parman16

parman16

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2009 - 6:49

Děkuju. ;)
  • 0

#7 ebik

ebik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2009 - 20:25

Záleží na stáří archivovaných caches. Já je často hledám v nálezech někoho, kdo je jistě našel. Tam vidět jsou.
  • 0

#8 StanB99

StanB99

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2009 - 23:39

polas N85 napsal/a:
Nedávno jsem pokoušel o adopci,napsal neaktivní autorovi neodpověděl,došel na gc.com a archivoval již po třetí,v předchozích případech místo disable,archivoval..


Řeči tvého kmene nerozumím.
  • 0

#9 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 858 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2009 - 18:22

Ahojky, ma pls, nekdo aktualni soubor archivovanych kesi a moh by dat na nej odkaz. Diky
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama