Přejít na obsah


Fotka

Vtipy o Geocachingu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
946 odpovědí na toto téma

#221 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2010 - 11:54

CDROM
  • 0

#222 peterconnery

peterconnery

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2010 - 12:04

Jede kačer autem na lov a odstaví auto na okraji města před zákazem. Řidič myslí na všechno, a tak dá lísteček za stěrače zaparkovaného auta: "Zpráva pro zloděje: Nádrž je prázdná, rádio nemám, navigaci jsem vyndal a motor je vylágrovaný." Po návratu z lovu najde auto na špalkách a za stěračem další lísteček.: "Pro majitele auta: Takže kola jsou ti vlastně taky na hovno. :D
  • 1

#223 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2010 - 12:09

Nando78 napsal/a:

co to je CIG?


CIG = cigán :D
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#224 Nando78

Nando78

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2010 - 17:49

fremen.cz napsal/a:

Nando78 napsal/a:

co to je CIG?


CIG = cigán :D

tak jo, mne to napadlo, jak jsem ten koment postnul, dik.
  • 0

#225 Vym

Vym

    Vymitac

  • Members
  • PipPipPip
  • 279 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2010 - 18:18

Tenhle je dobrej :)
Chlapec potkal dívku: Chlapec miluje geocaching. Chlapec potká dívku. Chlapec si myslí, že dívka je skvělá. Dívka chce, aby chlapec přestal s geocachingem. Chlapec pošle dívku do prdele!
  • 0

#226 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2010 - 19:39

fremen.cz napsal/a:

Nando78 napsal/a:

co to je CIG?


CIG = cigán :D


A co je to cigán???
Myslím, že si nemyslel hovorový výraz pro člověka který lže, ale patrně osobu tmavší pleti cikána nebo také (jak se dnes prosazuje umělý výraz) roma? Tedy by v tom případě ta zkratka měla být asi CIK nebo ROM ne? Anebo snad z anglického gipsy - zkratka GPS :o ;)
  • 0
www.povetrnik.cz

#227 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2010 - 20:58

Podle posledních průzkumů společnosti Groundspeak se v okolí padesáté rovnoběžky kolem několika tisíců amerických keší rozprostírá jakási bezvýznamná středoevropská země. Je tedy urychleně nutné v zájmu těchto výsostně amerických keší zajistit jakýmikoliv prostředky demokratické právo na jejich ochranu proti nálezům místních kačerů.
  • 0

#228 Martin.007

Martin.007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2010 - 11:19

Cache není keš ...

"Kracim si tak oblasti nedaleko finalky, neco po treti hodine rano, s celovkou a s GPS. Kolem projel policejni vuz a kdyz jsem se vracel od kesky, projeli kolem policisti znovu. To uz ovsem zastavili a vyzadali si obcanku. Chvili jsem vysvetloval, co ze vlastne v potemnelem koute Prahy hledam, ze kes je geokes a ne penize :) Nakonec zjistili, ze nejsem zlocinec, vzhlem k titulum v obcance se zeptali, co jsem studoval, jeste jsme prohodili par slov. Pak mi poprali mi prijemny lov, ja jim prijemnou sluzbu a odjeli. Diky za kes s necekanym zpestrenim."
- Log by bejcci
:D
  • 0

#229 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2010 - 11:55

A je to tady a navic to neni vtip!

http://kultura.idnes...15_filmvideo_ob
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#230 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2010 - 12:38

weselka napsal/a:

fremen.cz napsal/a:

Nando78 napsal/a:

co to je CIG?


CIG = cigán :D


A co je to cigán???
Myslím, že si nemyslel hovorový výraz pro člověka který lže, ale patrně osobu tmavší pleti cikána nebo také (jak se dnes prosazuje umělý výraz) roma? Tedy by v tom případě ta zkratka měla být asi CIK nebo ROM ne? Anebo snad z anglického gipsy - zkratka GPS :o ;)

Slovensky správně - CIG
http://www.filmacek....skem-hamletovi/
  • 0

#231 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2011 - 12:50

Pindenko napsal/a:
... správně se říká hnědočech!


označení pro kačera, co právě odlovil/DNF kanálovku? :D
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#232 dygestor

dygestor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2011 - 17:45

DUsoft napsal/a:

weselka napsal/a:

fremen.cz napsal/a:

Nando78 napsal/a:

co to je CIG?


CIG = cigán :D


A co je to cigán???
Myslím, že si nemyslel hovorový výraz pro člověka který lže, ale patrně osobu tmavší pleti cikána nebo také (jak se dnes prosazuje umělý výraz) roma? Tedy by v tom případě ta zkratka měla být asi CIK nebo ROM ne? Anebo snad z anglického gipsy - zkratka GPS :o ;)

Slovensky správně - CIG
http://www.filmacek....skem-hamletovi/


Rom není až tak umělý výraz, jako spíš označení určité skupiny přistěhovalců z indie a barmy(a okolí).
  • 0

#233 dygestor

dygestor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2011 - 17:46

DUsoft napsal/a:

weselka napsal/a:

fremen.cz napsal/a:

Nando78 napsal/a:

co to je CIG?


CIG = cigán :D


A co je to cigán???
Myslím, že si nemyslel hovorový výraz pro člověka který lže, ale patrně osobu tmavší pleti cikána nebo také (jak se dnes prosazuje umělý výraz) roma? Tedy by v tom případě ta zkratka měla být asi CIK nebo ROM ne? Anebo snad z anglického gipsy - zkratka GPS :o ;)

Slovensky správně - CIG
http://www.filmacek....skem-hamletovi/


Rom není až tak umělý výraz, jako spíš označení určité skupiny přistěhovalců z indie a barmy(a okolí). Jen ani oni sami neví ke kterému kmenu patří.
  • 0

#234 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 713 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2011 - 18:36

Já už nevím přesně kde, tehdy jako poměrně začátečník jsem se v logbuku zapisoval pod log "Hmm, tak dneska DNF". Ani s odstupem několika let nevím, co to mělo znamenat. :-)
  • 1
Livet är en fråga om kvalitet, inte lengt.

#235 stonozka ponozka

stonozka ponozka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2011 - 21:16

my se nejvíc nasmějem při lovu samotném a to třeba i hned jak vyjdem. prostě k lovu zábava patří a i proto mě to tak baví;) při čtení tohodle vlákna jsem se strašně moc nasmála :). díky :D,
  • 0

#236 osvejda

osvejda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2011 - 14:54

V práci máme elektronický požární systém u kterého musím měsíčně provést kontrolu a do záznamové knihy zapsat datum, výsledek testu a podpis. A dneska jsem tam málem napsal osvejda díky!
  • 0

#237 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 224 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2011 - 17:54

osvejda napsal/a:
V práci máme elektronický požární systém u kterého musím měsíčně provést kontrolu a do záznamové knihy zapsat datum, výsledek testu a podpis. A dneska jsem tam málem napsal osvejda díky!


Už jsem normálně logoval do návštěvní knihy v jednom podniku. Vím, že vrátnému je tam jedno, co kdo píše, a nikdy nic nekontroluje - stačí mu, že tam člověk chvíli něco zapisuje. Takže "Účel návštěvy": Dík za pěkný místo! + nick, datum a čas.
  • 0

#238 malin

malin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2011 - 18:16

Není to úplně super vtipný, ale pobavily mne některé reakce kačerů ihned po publikaci mých keší: po publikaci keše "Locate the painter" GC253FA jsem dostal email od nejmenovaného kačera ve znění: "Dobrý den, právě vám byla publikována keš, ale nezapomněl jste vyrobit listing?" . cca 2 minuty po publikaci Kokosů GC2HA2Z mi volala rozčileně nejmenovaná kačerka, aniž by vůbec viděla pokyny v listingu: "jak můžu odečíst michala prokopa od darinky, to máš stopro blbě, na to kašlu, nazdar" po publikaci Holky nebo hydry GC1HG65 mi jeden kačer neustále psal (ac jsem ho po prvnim dotazu navedl na reseni) po pul hodine asi 30-40 mailu dotazy, zda nejde o hajzlbaby, pak zda nejde o policistky, pak zda nejde o listonošky, magistrátní úřednice, socialni pracovnice, bezdomovkyně, lehké pracovnice v nejstarším odvětví, atd.... (Pozn. kes nema dodnes odlovenou)
  • 0

#239 RAKI_BALBOA

RAKI_BALBOA

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2011 - 20:09

http://necyklopedie....wiki/Geocaching Tenhle popis geocachingu uz je klasika ale stejne me vzdycky pobavi, hlavne pasaz o tom jak buh za kazdych 1000 kesi zabije kotatko :D:D
  • 0

#240 Don82

Don82

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 425 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2011 - 20:27

...možná, že už to tady někde proběhlo. :D :D :D

Přiložené miniatury

  • gc_tshirt.jpg

  • 0

Keše jako POI pro eTrexy HCx
Čeština do programu GCStatistic
Motto: Body a klid!
Pomozte s výzkumem výskytu Koťátka v Geocachingu.





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama