Přejít na obsah


Fotka

Vtipy o Geocachingu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
946 odpovědí na toto téma

#161 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3084 příspěvků(y)

Publikováno 29 April 2010 - 7:42

.... a FTF se deli taky na tri typy - FTF a coFTF .... :D
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#162 batocache

batocache

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 29 April 2010 - 9:08

Mě dnes ráno pobavil následující log Found it. Od ownera cache... je moje tak proc bych ji nenasel :)
  • 0

#163 Osik

Osik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 503 příspěvků(y)

Publikováno 29 April 2010 - 9:16

batocache napsal/a:
Mě dnes ráno pobavil následující log Found it. Od ownera cache...

je moje tak proc bych ji nenasel :)

Náhodou někdy najít svoji keš je docela výkon který si "Found it" určitě zaslouží ...
  • 1

#164 Bruca

Bruca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 29 April 2010 - 9:28

já mám náhodou taky found it na "své" keši... :D ale je fakt, že jsem ji první našel a až pozdějc adoptoval B)
  • 0
jsem kačer teoretik a nestydím se za to :-)))) PS: fšak já to srovnám. jen netuším kdy ;-)

#165 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 29 April 2010 - 10:43

Já jsem si po nějaké diskusi na tomto fóru zalogoval attended na svůj event, ale začalo mi to dělat bordel ve statistikách, tak jsem si to jako owner zase smazal (a nebudu se se sebou o tom bavit ;))
  • 0

#166 malin

malin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 29 April 2010 - 12:22

zrovna vcera jsem v bratislave narazil na multinu, kde si owner recesista zalogoval FTF na vlastni kesi :) GC1Z0NX
  • 0

#167 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 459 příspěvků(y)

Publikováno 29 April 2010 - 13:20

Šel jsem nedávno jednu pěknou multinku Strousbergova zeleznice (GC1B2B1), jejíž krabičku na místě finále jsem nedokázal najít. Zapsal jsem DNF. Její vlastník ji ještě ten den nabídl k adopci a tak jsem ji adoptoval. Měl jsem krabičku, ale nevěděl kde. O víkendu jsme ji našli. Ale nelogoval jsem to. Teď už mám jen jednu krabičku, o které já ani spoluautor nevíme, kde ji přesně máme, protože ji někdo o kousek přemístil a nevíme, o jak velký kousek to bylo. A to už jsme hledali... =)
  • 0

#168 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 525 příspěvků(y)

Publikováno 29 April 2010 - 13:42

malin napsal/a:
zrovna vcera jsem v bratislave narazil na multinu, kde si owner recesista zalogoval FTF na vlastni kesi :) GC1Z0NX

:D:D:D
....a o kus víše ještě píče, že byl logbook překontrolovat a že tam zapsán je a log tedy smazat nemusí.

To u nás na chomutovsku zase všichni owneři kupujou logbooky s modrým razítkem na první stránce a nápisem Bišáci. Je to skoro v každé keši.... :D:D:D:D
  • 0

#169 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 29 April 2010 - 18:13

A+T napsal/a:a o kus víše ještě píče, že byl logbook překontrolovat


Tak tato věta je taky dobrej vtip :D
  • 0

#170 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 429 příspěvků(y)

Publikováno 29 April 2010 - 21:59

To u nás na chomutovsku zase všichni owneři kupujou logbooky s modrým razítkem na první stránce a nápisem Bišáci. Je to skoro v každé keši.... :D:D:D:D


Tak to máte nějaký divný papírnictví. V Karlovarským kraji a okolí zase prodávají jen notýsky s razítkem Otto.cz na první stránce. ;)
  • 0

#171 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 552 příspěvků(y)

Publikováno 30 April 2010 - 5:44

Proč, zřejmě slušněj oddíl :D
  • 0

#172 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 30 April 2010 - 6:27

jj. a jak znam Prahu, tady se zacne objevovat razitko - Proletari (mudlove) vsech zemi, polibte mi p.... :-)
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#173 LuLuk

LuLuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 280 příspěvků(y)

Publikováno 30 April 2010 - 11:30

Jezci-sokolov napsal/a:

To u nás na chomutovsku zase všichni owneři kupujou logbooky s modrým razítkem na první stránce a nápisem Bišáci. Je to skoro v každé keši.... :D:D:D:D


Tak to máte nějaký divný papírnictví. V Karlovarským kraji a okolí zase prodávají jen notýsky s razítkem Otto.cz na první stránce. ;)


Pockejte, az k vam dorazi ty s razitkem Sinuhet. V doletove vzdalenosti od Brna se uz jine ani neprodavaji, uplne svymi dumpingovymi cenami znicil konkurenci :D
  • 0
GARMIN OREGON 300 (HTC HD2)
nejen GeoAlbum http://lukasludvik.rajce.net

#174 Bahno_6

Bahno_6

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 30 April 2010 - 11:39

A kdo zná jižní čechy, tak dobře ví, že hlavně v okolí Tábora jsou dostání jedine logbooky s předtištěnym Lakusem =) Jestli on to náhodou nedává ownerům zdarma..
  • 0

#175 peterconnery

peterconnery

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 30 April 2010 - 13:24

Nedávno tady na Shoutboxu proběhla tato konverzace.: ...Mám dotaz. Mohu najít jednu kešku víckrát? Odpověď: ... Proč bys hledal tu samou kešku víckrát? Co to má za smysl? Tenkrát jsem k tomu připsal: Ono poprvé je to hledání docela pakárna, ale s každým dalším nálezem je to čím dál tím lehčí a lehčí. :-) - Ani nevím, jestli to téma ještě pokračovalo....
  • 0

#176 JKLD

JKLD

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 příspěvků(y)

Publikováno 30 April 2010 - 15:25

LuLuk napsal/a:

Jezci-sokolov napsal/a:

To u nás na chomutovsku zase všichni owneři kupujou logbooky s modrým razítkem na první stránce a nápisem Bišáci. Je to skoro v každé keši.... :D:D:D:D


Tak to máte nějaký divný papírnictví. V Karlovarským kraji a okolí zase prodávají jen notýsky s razítkem Otto.cz na první stránce. ;)


Pockejte, az k vam dorazi ty s razitkem Sinuhet. V doletove vzdalenosti od Brna se uz jine ani neprodavaji, uplne svymi dumpingovymi cenami znicil konkurenci :D


Tak k tomuto textu se přidávám. Doletová doba do 10 min snad v celém jihomoravském kraji. Prvni stranky logbooků ma obsazeny i na kesich pobliz rakouských hranic, dokonce az u Vratenina, coz je asi 100 km. Ale cim vice lovim, tim mene me to prekvapuje. Fakt zacinam verit, ze logbooky razitkuje uz v obchodech. Ale i tak mu preji hodne zdaru.
  • 0

#177 black777jack

black777jack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 30 April 2010 - 20:17

Nás potěšilo, že jsme Sinuhetovi vyfoukli FTF na keši GC1VDAK. Ještě jsme si z toho v logu dělali srandu. A on nakonec vážně dorazil. Nutno podotknout, že to bylo v Řecku.:D:D
  • 0

#178 Bruca

Bruca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 07 May 2010 - 21:19

vzhledem k diskuzím o jistém kačerovi a jisté sérii to snad nebude až tak moc off-topic :D Poučení: Ne každá Picha stojí za natlučenou p*del. http://www.pooh.cz/G1/a.asp?a=2011315 pěkné čtení ;)
  • 0
jsem kačer teoretik a nestydím se za to :-)))) PS: fšak já to srovnám. jen netuším kdy ;-)

#179 tatra

tatra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 08 May 2010 - 21:08

tenhle log mě fakt pobavil:
http://www.geocachin...08-1713437e9a88
  • 1

#180 oP

oP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 17 May 2010 - 11:55

tak tady taky jeden přidám :)
Vložený obrázek
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama