Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

TB ktery je jinde


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 MausX

MausX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2009 - 16:39

Zdravím všechny zde přítomné kačery. Mám takový menší problém a nevím co sním. Nalezl jsem TB "unite for diabetes" a vyzvedl ho. Když jsem ho chtěl zakovat na netu, zjistil jsem, že zapsany je úplně někde jinde. Někdo ho vložil do jiné keše 1.8. 2009 a já ho našel v jiné keši 9.8. 2009. Prosím o radu, co mám teď dělat? PS: Podrobný návod by taky neškodil ;)
  • 0

#2 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2009 - 16:55

MausX napsal/a:
Zdravím všechny zde přítomné kačery. Mám takový menší problém a nevím co sním. Nalezl jsem TB "unite for diabetes" a vyzvedl ho. Když jsem ho chtěl zakovat na netu, zjistil jsem, že zapsany je úplně někde jinde. Někdo ho vložil do jiné keše 1.8. 2009 a já ho našel v jiné keši 9.8. 2009. Prosím o radu, co mám teď dělat?

PS: Podrobný návod by taky neškodil ;)

Takže návod je např. http://www.geocachin...ad/TB&GCman.pdf.
A k tvému dotazu, nepropadej panice, protože někdo TB vzal z té předchozí kešky a vložil do této (případně cestoval ještě skrz jiné) a zatím tento úkon nezalogoval na netu. Například proto, že je na dovolené. Tak sleduj kešku, ve které jsi ho našel a až se objeví, vezmi si ho. Pokud se neobjeví dlouho, jsou i jiná řešení. Ale já bych nejprve v klidu vyčkal.
  • 0

#3 MausX

MausX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2009 - 16:57

Ok moc děkuji za radu. Vyčkám teda a budu sledovat jak se celá věc vyvrbí.:)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama