Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Přechod ze společného nicku na vlastní nick


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
11 odpovědí na toto téma

#1 Lakkkkky

Lakkkkky

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2009 - 13:09

Chtěl bych se zeptat: S přítelkyní jsme používali doteď společný nick: Laky a Me-myska, a já bych chtěl přejít na svůj vlastní (osobní) nick: Lakkkkky. Potřebuju se zeptat, jak se mi převedou nalezené kešky na tento nový nick, tak aby přitom ten starý nick nezanikl... To musím všechny kešky znovu oběhat a zapsat se tam nebo to stačí všechno dologovat na geocaching.com? Bojím se, aby pak někdo neporovnával logbook s tím co je zapsáno na netu a nevymazal mě.... Díky moc za radu!!;) Lukáš
  • 0

#2 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2009 - 13:13

Mockrát a mockrát zodpovězený dotaz, co třeba použít kouzelné Hledat? Ale abys neřekl: Obíhat to znovu nemusíš, stačí vymyslet univerzální zprávu, kde napíšeš, žes to původně našel pod nickem tím a tím, a že teď z důvodu toho a toho máš nick jiný - tou se pak zaloguješ na všechny vámi nalezené keše. A že prosíš o uznání. 99,9999% ownerů s tím nemá problémy.
  • 0

#3 1xyz2

1xyz2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 423 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2009 - 13:13

Myslím že už se to tu řešilo. Zaloguj se jen na gc.com a do logů uveď o co se jedná, rozumní owneři (snad většina) ti to nesmáznou a těch pár smazaných kešek si oběhneš znovu.
  • 0

#4 Lakkkkky

Lakkkkky

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2009 - 13:18

díky mooooc...
  • 0

#5 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 713 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2009 - 13:36

Když už zakládáš novej nick, proč zrovna takovejhle? Jen mi to připadá nepraktické. Až se s někym potkáš u keše: "Jak se jmenuješ?" "Já sem Miták a ty?" "Já jsem luky, ale píše se to s pěti k". Ale dělej jak myslíš, samozřejmě...
  • 0

#6 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2009 - 13:46

Říká hauskaa s dvěma "a" :D (ne nic proti a omlouvám se za ten OT, jen mě to pobavilo :)).
  • 0

#7 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 713 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2009 - 13:49

Sutech napsal/a:
Říká hauskaa s dvěma "a" :D (ne nic proti a omlouvám se za ten OT, jen mě to pobavilo :)).

no, to ti rád vysvětlím, s jedním a je to podstatné jméno, se dvěma je to přídavné jméno, což bylo záměrem. (Slovo je z finštiny).
  • 0

#8 MilanoXTeam

MilanoXTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2009 - 7:31

Tak jsi mě "donutil" najít si finsko český slovník :D
  • 0
Celej svět je jedno velký hřiště...

#9 Kliford

Kliford

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2009 - 9:44

hauskaa napsal/a:

Sutech napsal/a:
Říká hauskaa s dvěma "a" :D (ne nic proti a omlouvám se za ten OT, jen mě to pobavilo :)).

no, to ti rád vysvětlím, s jedním a je to podstatné jméno, se dvěma je to přídavné jméno, což bylo záměrem. (Slovo je z finštiny).


google to říká naopak
  • 0
Jak říkám, mlčím...

#10 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2009 - 9:53

No to je jedno, ale logika je pořád stejná :D - říkáš, že Lakkkkky bude muset vysvětlovat: Já jsem luky, ale píše se to s pěti "k", ty budeš muset vysvětlovat - Já jsem hauska, ale píše se to s dvěma "a", protože to je finská přípona přídavného jména - já v tom moc velký rozdíl nevidím ;)
  • 0

#11 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 713 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2009 - 11:26

Neni to "naopak", existuje aj hauska aj hauskaa jako přídavné, ale o tom to tu neni. Dobře, Sutechu, popravdě tvuj nick bych si taky v terénu asi vyžádal říct 2x, ale o tom to tu taky neni. Jen mi můj nick přinde obhajitelnější než lakkkkkkkkkky, ale o tom tohle vlákno taky neni, tak už to nechte. Omlouvám se za svou zabedněnost. Sutech forévr. :|
  • 0

#12 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2009 - 11:57

Prosím tě, dělám si z tebe jen srandu :D Nic proti přezdívce, naopak se mi to líbí víc, než s jedním "a", ať už to znamená cokoliv :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama