Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Maily oznamující nové cache


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
38 odpovědí na toto téma

#21 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2009 - 6:43

D@ve_cz napsal/a:
Tím samým si zatrhl, že nebudeš používat nástroje jako Mozigo Skrýšotlač či GeoGet .... neděláš to snad? .,.

GeoGet do téhle skupiny programů nepatří. Je to jen program, který zpracovává data stejně jako GSAK.
  • 0

#22 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2009 - 10:13

D@ve_cz napsal/a:
ty notifikace zadarmo chodí jednou za 10 minut, FTFkařit se s tím dá.

Az na to, ze Ti neprijde upozorneni na PM only cache - a ja prave s ohledem na tohle "nelegalni" pipani vsechny svoje novy kese publikuju jako PMO, to po padnuti FTFka odstranim. ;)

Vzpomen si, kdy Ti piplo Zviratko... ;)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#23 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2009 - 10:37

Hacko, nerikam ze jsem proti PM, chystam se na nej taky. Nezapomen, ze tobe ty MOJE notifikace chodi taky, a nestezejujes si, i kdyz je fakt ze PM je.
Když myslím geoget, myslím to, jak tam nonPM dostávají keše ...

gc.com

You agree that you will not use any robot, spider, scraper or other automated means to access the Site for any purpose without our express written permission.


specham .... zvoní ! :-D
  • 0

#24 rodinka veverek

rodinka veverek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2009 - 11:14

D@ve_cz napsal/a:
Tím samým si zatrhl, že nebudeš používat nástroje jako Mozigo Skrýšotlač či GeoGet .... neděláš to snad?

Už si to přesně nepamatuji, ale jsem přesvědčen, že jsem nic takového nezatrhl. PAmtauji, že jsem se zavázal, že nebude dolovat data z gc.com jinými programy a že legálně získaná data nebo přístup k účtu nepředám třetím osobám. Takže si snad PQ mohu nahrát do libovolných z těchto programů. Jediné co nesmím, je používat tu funkcionalitu zmíněných programů, která ztahuje data přímo z GC.COM, pokud některé z těchto programů něco takového umějí. A možná je i nelegální takové programy vytvářet a šířit, ale tím si nejsem jist.
  • 0

#25 rodinka veverek

rodinka veverek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2009 - 11:17

Notifikace je asi nejlepší si posílat přímo na emailovou adresu vedoucí na mobil, pokud to operátor umožňuje. Jacíkoli prostředníci, jako seznam nebo gmail mohou mít zpoždění nebo výpadek.
  • 0

#26 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2009 - 11:35

D@ve_cz napsal/a:
Když myslím geoget, myslím to, jak tam nonPM dostávají keše ...


Geoget nedela nic jineho, nez ze importuje z nejakeho lokalne ulozeneho souboru. Je mu lhostejne, kde a jak jsi ten soubor ziskal. Nekdo si to ulozi ze sveho WWW prohlizece, nekdo jiny si usetri rucni praci a pouzije Skrysotlac nebo GJ, nekdo si necha poslat PQ, nekdo importuje stazeny LOC.

At to vezmes jak chces, Geoget nedela vubec nic nelegalniho. A otazka legalnosti ziskavani dat je na jednotlivych uzivatelich, ne na programu samotnem.

Treba takovy GSAK je na tom uplne stejne. Take nedela nic nelegalniho, ale jestli si tam nejaky uzivatel da makro, ktere pracuje nelegalne, to je uz vec tech jednotlivych uzivatelu, ne programu! A ze tech maker, ktera doluji data z webu, je! Namatkou treba Addlogs, nedejboze addlogsbatch, ruzna ta refreshovaci makra a tak.

Takze si davej pozor co rikas, a kdyz uz se chces do nejakeho programu opirat, tak bud spravedlivy. :P
  • 0

#27 zde

zde

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 255 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2009 - 11:51

hplus napsal/a:vsechny svoje novy kese publikuju jako PMO, to po padnuti FTFka odstranim. ;)


Proč tak komplikovaně? Nebylo by jednodušší dávat do keše rovnou LB s vyplněným FTF? (smajlík není)
  • 0

#28 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2009 - 12:00

zde napsal/a:
Proč tak komplikovaně? Nebylo by jednodušší dávat do keše rovnou LB s vyplněným FTF? (smajlík není)

Protoze muzu. Kdo nechce o FTF hrat, ten si PMko neplati. ;)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#29 zde

zde

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 255 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2009 - 12:11

hplus napsal/a:
Protoze muzu.

Většina lidí naštěstí nedělá něco jen proto, že může.

hplus napsal/a:
Kdo nechce o FTF hrat, ten si PMko neplati. ;)

Tím bych si nebyl vůbec jistý. Myslím že hodně PM na FTF kašle, berou to jen jako zdroj .GPX, které jsou lepší než ze Skrýšotlače. Ostatně kdyby FTF byla jedinná motivace, měli bychom v Brně méně než deset PMs, což je s realitou poněkud v rozporu.
  • 0

#30 ubuster

ubuster

    ubuster

  • Members
  • PipPipPip
  • 583 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2009 - 12:47

Já mám jeden mobil Vodafone (dá se říct nyní i kvůli GC) a nechávám si posílat notifikace, update coor nebo watchlistove kese přímo na mobilní email. A funguje to okamžitě. ;)
  • 0

#31 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2009 - 13:34

zde napsal/a:
Tím bych si nebyl vůbec jistý. Myslím že hodně PM na FTF kašle, berou to jen jako zdroj .GPX, které jsou lepší než ze Skrýšotlače. Ostatně kdyby FTF byla jedinná motivace, měli bychom v Brně méně než deset PMs, což je s realitou poněkud v rozporu.

S realitou jses v rozporu nejvic Ty... B)

Ja napsal, ze kdo o FTF nehraje, ten si PM nezaplati. Zbytek sis primyslel sam. ;)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#32 zde

zde

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 255 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2009 - 13:48

hplus napsal/a:
Ja napsal, ze kdo o FTF nehraje, ten si PM nezaplati. Zbytek sis primyslel sam. ;)


Řekl jsi, že každý PM hraje o FTF. To je tautologie, ne můj výmysl.
  • 0

#33 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2009 - 13:51

S Tebou fakt nema cenu diskutovat. ;)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#34 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2009 - 13:53

Při registraci na gc.com jsem sice odsouhlasil jakýsi cizojazyčný text, podle kterého mě zřejmě mohou i zastřelit, jenže je to dělané podle zákonů platných na jiném kontintu, které mě ani nemusí zajímat. Pokud vím, tak podle v ČR platných zákonů musí být licenční smlouva v češtině, jinak není závazná. Groundspeak by to asi viděl jinak, ale USAlidi jsou divní :) PM jsem si pořídil kvůli GPX (každý chce mít doma celou ČR, ne?). Notifikace sice používám také, ale spíš mě zajímají archivace a změny souřadnic
  • 0

#35 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2009 - 14:41

no, jsi vůbec oprávněným uživatelem gc.com, když je licenční ujednání neplatné?
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#36 100Dteam

100Dteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 219 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2009 - 14:48

hplus napsal/a:Protoze muzu. Kdo nechce o FTF hrat, ten si PMko neplati. ;)


No jo, to jste Vy z velkých měst :D Představ si, že před rokem jsem začal mít taky potřebu jezdit na FTF a zvládal jsem to bez jakékoliv notifikace. Prostě přijdeš z práce a koukneš na mapu, jestli je něco nového... Dá se takhle zvládnout lecos. Třeba máme FTF v německu po deseti dnech. Takže my, co rádi lovíme v přírodě nezažíváme ty chvíle, kdy padne FTF do deseti minut. Takže můžeme i bez PM ;)

jinak tedy nelegalni notifikaci pouzivam, protoze je to tak jednodušší. Mail si nechávám přeposílat na mobilní email od vodafone a většinou přijde se zpožděním (zhruba hodinovým)
  • 0

#37 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2009 - 14:55

100Dteam napsal/a:
No jo, to jste Vy z velkých měst :D

To jsi me pobavil - najdi si na mape Jaromer. :D

Ale jinak FTFka po par dnech tu zname taky - do Polska to neni daleko a tam to proste vydrzi. U nas, na druhy strane hranice, tak maximalne do druhyho dne - i kdyz tu tolik lidi neFTFkuje, tak se vzdycky nekdo najde. ;)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#38 zde

zde

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 255 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2009 - 21:05

Muzete nekdo hodit URL na ty notifikace z digitalniho undergroundu? Pouzivat to pravdepodobne nebudu, mam docela vyladeny jiny system, ale zajima me to. Diky!
  • 0

#39 zde

zde

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 255 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2009 - 21:14

Muzete nekdo hodit URL na ty notifikace z digitalniho undergroundu? Pouzivat to pravdepodobne nebudu, mam docela vyladeny jiny system, ale zajima me to. Diky!
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama