Přejít na obsah


Fotka

Logovani za miminka


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
179 odpovědí na toto téma

#141 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 27 August 2009 - 11:30

hplus napsal/a:
To je jasne dany tim, ze se v diskuzich tady vetsinou vyjadrujou lidi, kteri nemaji k danemu tematu co rict a navic vic diskutujou, nez skutecne lovej. :D


Ach ta tvoje "rafinovaná" podlost, se kterou nikdy neváháš "nenápadně" urážet kohokoliv s odlišným názorem ... to je příklad hodný následování.

1. Pro tvojí informaci tohle téma je postavené tak, že vyjádřit se k němu rozhodně nepřísluší jen lidem právě postiženým rodičovstvím...

2. Myslím, že ty jsi mezi prvními, kdo vždy křičí, že nikdo nikomu nemá právo říkat, jak lovit ... buď tak hodný, lítej si po FTF a četnost odlovu ostatních nech na nich

3. Něčí příspěvky mají alespoň občas informační hodnotu ... někdo se pouze snaží, mnohdy za každou cenu, "pobavit" (asi hlavně sebe)
  • 0

#142 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5674 příspěvků(y)

Publikováno 27 August 2009 - 12:08

Aviatik napsal/a:
A co takhle kompromisní řešení - trackable miminka? :D


Za odpolední hlídání umožnit log discovered ??
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#143 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1483 příspěvků(y)

Publikováno 28 August 2009 - 14:20

HuntBehind napsal/a:

Mas pravdu, snazil jsem se Te nenapadne urazit a sebe nenapadne pobavit. A ano, opravdu se vsechno toci jen kolem Tebe. ;)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#144 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 28 August 2009 - 14:50

hplus napsal/a:

HuntBehind napsal/a:

Mas pravdu, snazil jsem se Te nenapadne urazit a sebe nenapadne pobavit. A ano, opravdu se vsechno toci jen kolem Tebe. ;)

Vždyť já vím že mám v tomhle případě pravdu, tos mi ani nemusel psát, ostatně neudělal jsi to poprvé a pravděpodobně ani naposled. Škoda, že v druhé větě se opět pleteš. Na chvíli to vypadalo, že jsi utrpěl záchvat upřímnosti a třeba se nakonec probereš z toho svého ne-rozumprdství ... ale asi ne. Každému co jeho jest ...
  • 0

#145 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1483 příspěvků(y)

Publikováno 28 August 2009 - 22:04

HuntBehind napsal/a:

Akorat potvrzujes muj puvodni prispevek o tom, ze tady diskutujou lidi, kteri nemaji k tematu co rict - porad jses ve vlakne o logovani miminek. B)

Ale obecne je tady takhle chytrejch lidi potreba vic... :D
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#146 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 29 August 2009 - 10:24

THUMBS DOWN B)
  • 0

#147 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2141 příspěvků(y)

Publikováno 29 August 2009 - 16:12

Nechcete řešit svou osobní zášť někde mimo? btw, jak tu někdo řešil určitou konstantu poměru počet příspěvků - poček keší... ááááno.
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#148 DoubecekJan

DoubecekJan

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 30 August 2009 - 11:12

Vcelku je každého věc zda si zaloguje embrio nebo mimino v kočárku. Ale lov je o tom se podívat po okolí kešky a ne o kešce samotné a to pomocí vlastních sil a rozumu (samozřemě je někdy potřeba pomoc) proto si myslím, že mimino ležící v kočáru z toho moc nemá a třeba až vyroste tak ho geocaching vůbec zajímat nebude, ale hlavně, že bude mít prospanejch 200 keší k radosti rodičů. Můj 5ti letý syn pokud si kešku nenajde sám anebo se nepodílí na pátrání po ní má hold smůlu. Je to sice tvrdý, ale proč ho logovat když si vybral raději jít do cukrárny s babičkou a na poklad se mu nechce a neuvidí na kterém místě se nachází. A na druhou stranu má před sebou dlouhou řádku let takže se může kdykoliv na místo činu vrátit pokud tam keš ještě bude. Pokud nebude tak si najde jinou. On se mě taky nebude v mých 40 ptát zda sním polezu na kopec pro kešku nebo jestli mě má jen tak zalogovat.
  • 0
Kdo jinému jámu kopá, nadře se jako vůl

#149 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1875 příspěvků(y)

Publikováno 30 August 2009 - 15:49

Myslím, že miminka by si neměla logovat Earthcache, na druhou stranu návštěva Eventu je jasný bod. :D
  • 0

#150 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3057 příspěvků(y)

Publikováno 04 September 2009 - 18:30

Já jsem byl dcerou v pěti letech přinucen založit jí vlastní účet na GC. Je zcela v obraze, tak proč ne? Starší chlapci se se mnou nechtějí o své exkluzívní úlovky (např. FTF v Norsku) dělit v nějakém rodinném teamu a tak mají svoje separátní účty.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#151 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2077 příspěvků(y)

Publikováno 04 September 2009 - 19:01

zlicinaci napsal/a:
Myslím, že miminka by si neměla logovat Earthcache, na druhou stranu návštěva Eventu je jasný bod. :D


Proc by nemohla zalogovat EC. Muze to byt stejne jako u mysterek. Proste nekdo posle odpovedi za vice lidi, kteri o problematice nemaji ani paru. Mimino se s GPSkou vyfoti pred sutrem a muze pak logovat. A treba se stane i EC Bronze Mastrem. :D:D
  • 0

#152 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 05 September 2009 - 12:44

Logovat za někoho kdo toho sám není dlouhodobě mentálně ani fyzicky schopen, navíc keš ani sám nehledá, neřeší, do logbooku pokud je vůbec zapsán jej zapisuje někdo jiný, z fyzické kešky nemá ani rozum, ať si říká kdo chce co chce, to je prostě podvod. ;-) S takovým základem do života, resp. geocachingu, to nám rostou pěkní následníci... prostě našizené body už od kolébky.
  • 0

#153 Atisa

Atisa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 05 September 2009 - 12:57

Až bych vyrostla, ani by mě netěšilo, že už mám najitých tolik kešek a přitom si na ně vůbec nepamatuju, vlastnoručně jsem se nezapsala do logbooku apod. Založila bych si nový účet a začala od začátku.
  • 0

#154 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3704 příspěvků(y)

Publikováno 05 September 2009 - 16:09

Autacek napsal/a:
Logovat za někoho kdo toho sám není dlouhodobě mentálně ani fyzicky schopen, navíc keš ani sám nehledá, neřeší, do logbooku pokud je vůbec zapsán jej zapisuje někdo jiný, z fyzické kešky nemá ani rozum, ať si říká kdo chce co chce, to je prostě podvod. ;-)


hlasim se k podvodnym 2k logum. mentalne jsem nepochybne retardovany, fyzicky uz nad hrobem, do logbooku pise ola nebo kamarad, ktery zrovna drzi logbook a rozum jsem nikdy nemel :D :D

teda vam ty logujici mimina fakt lezej v zaludku, ze to furt dokola resite :D
  • 0

#155 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3176 příspěvků(y)

Publikováno 05 September 2009 - 16:18

Autacek napsal/a:
S takovým základem do života, resp. geocachingu, to nám rostou pěkní následníci... prostě našizené body už od kolébky.

Checht. :D:D:D No kam ten svět jenom spěje? :P
  • 0

#156 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3176 příspěvků(y)

Publikováno 05 September 2009 - 16:26

Dain a Olik napsal/a:
teda vam ty logujici mimina fakt lezej v zaludku, ze to furt dokola resite :D

Jen jestli to nebude ještě o něco níž a tohle celé není jen záchvat paniky při představě, že budou muset za pár měsíců logovat všechno dvakrát, aby udrželi krok s bodokonkurencí.:DB)
  • 0

#157 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 05 September 2009 - 16:53

Nedávno jsem se setkal u mé kešky s rodinkou a všechny tři děti mají vlastní účet,optal se zda může zalogovat fyzicky přítomné děti a já plně souhlasil,už toto téma neřeším,i když při založení témy jsem měl jiný názor..
  • 0
Cogito ergo sun ...

#158 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3057 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2009 - 8:20

Atisa napsal/a:
Až bych vyrostla, ani by mě netěšilo, že už mám najitých tolik kešek a přitom si na ně vůbec nepamatuju, vlastnoručně jsem se nezapsala do logbooku apod. Založila bych si nový účet a začala od začátku.


Nesmysl, u těch kešek můžeš být vyfotografována a dokonce mít doma hračky z nich posbírané!

Z jiného soudku - taky si do seznamu vandrů píšu přítomné děti a ještě mi žádné z mých zvolna dospívajících nevynadalo: "Táto, jakto, že už mám patnáct vandrů?"

Ještě z jiného soudku - rodiče začasté pro děti vykonávají závazné nezvratné úkony, jež by samy děti nechtěly, nepochopily nebo neocenily. Dávají děti očkovat, křtít, děrují jim uši, zapisují je do různých škol a školek. Pokud rodič usoudí, že nejlepším věnem pro dceru bude stovka slovených kešek, proč ne? :D:D:D
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#159 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3057 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2009 - 8:41

Atisa napsal/a:
Až bych vyrostla, ani by mě netěšilo, že už mám najitých tolik kešek a přitom si na ně vůbec nepamatuju, vlastnoručně jsem se nezapsala do logbooku apod. Založila bych si nový účet a začala od začátku.


Tedy - abych to upřesnil - ty moje děti, jež mají svůj účet, jsou schopny samy se podepsat. A, když tak o tom přemýšlím, většinu "mých" nálezů stejně vyhrabaly ony. Než jsem se ohnul přes břicho nebo vyškrábal na zídku, už mi podávaly krabičku. De facto bych se neměl logovat? :o
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#160 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1483 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2009 - 16:57

Autacek napsal/a:
S takovým základem do života, resp. geocachingu, to nám rostou pěkní následníci... prostě našizené body už od kolébky.

Máš recht, za našizené body si miminko v sedmi letech koupí traktor a dalších milion keší už zdrajví. :D
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama