Přejít na obsah


Fotka

CWG ke sbírání


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
47 odpovědí na toto téma

#1 Harrry

Harrry

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 14:11

četl jsem že "CWG je osobní identifikační předmět geocachera vhodný pro výměnu v keších a ke sbírání" zajímá mě to "ke sbíráníů - znamená to že když nějaký CWG v keši najdu a vyměním můžu si ho nechat? nebo jej zase musím někam umístit? Díky.
  • 0

#2 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 14:12

když ho vyměníš za něco ve stejné hodnotě,tak si ho můžeš nechat
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#3 krutizlab

krutizlab

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 14:17

fanfulik napsal/a:
když ho vyměníš za něco ve stejné hodnotě,tak si ho můžeš nechat


Ve stejné hodnotě rozumněj - CWG za CWG, to by měl být ideální stav.
  • 0

#4 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 14:23

Ve stejné hodnotě rozumněj - CWG za CWG, to by měl být ideální stav

a pokud nemáš,vymeň za něco za cca-10-15kč nebo víc.
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#5 CACHE EATER

CACHE EATER

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 189 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 14:23

A nebo za jedno euro. To je také v pořádku :D
  • 0

#6 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 14:25

ale když dáš dvě,zlobit se nebudem:D
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#7 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 15:41

Já bych jen dodala, trošku se mi nelíbí to pořád omýlané ve stejné hodnotě. Hodnota je opravdu relativní. Prostě by to měl být předmět, který pro nálezce má cenu. Kinderhračka komplet, funkční nabíječka na mobil co mi doma překáží nebo to CWG. Opravdu to oceňování začíná být přehnané. Nemělo by to být nic co je pro většinu lidí odpadem, jako třeba cvaklé lístky. Pravděpodobnost že se dostanou k jejich sběrateli je mizivá.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#8 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2009 - 10:59

Zegga napsal/a:
Já bych jen dodala, trošku se mi nelíbí to pořád omýlané ve stejné hodnotě. Hodnota je opravdu relativní. Prostě by to měl být předmět, který pro nálezce má cenu. Kinderhračka komplet, funkční nabíječka na mobil co mi doma překáží nebo to CWG. Opravdu to oceňování začíná být přehnané. Nemělo by to být nic co je pro většinu lidí odpadem, jako třeba cvaklé lístky. Pravděpodobnost že se dostanou k jejich sběrateli je mizivá.


...prej funkční nabíječka na mobil, co mi doma překáží...

1) dej nabíječku do keše, která vlhne, kolikrát do ní naprší nebo leží někde zetlelým pařezu. Jen blázen by jí strčil do sítě, protože hrozí, že se vlhkem zkratuje a odpálí si telefon.

2) sama potvrzuješ, že je to pro tebe odpadek, protože dáváš do keše něco, co ti doma překáží. Tak to odnes do bazaru, nebo to vyhoď do kontejneru s nebezpečným odpadem. A necpi to do kešu! B);)

tam patřej krásný věci, přírodní materiály nebp ty dřevěný kolečka
  • 0
PUNK 4 EVER!

#9 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2009 - 11:25

máš stejně rozumu jako tvoje ikona,je jasný že nabíječku nestrčí do mokrý keše.Ale jde o to že když už to nepotřebuje,tak někdo jinej třeba jo,někdo bude rád když jí najde,ty si tu nabíječku můžeš pro svou radost srčit třeba do p***,hlavně jí tam ale potom nevracej.
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#10 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2009 - 11:42

fanfulik napsal/a:
máš stejně rozumu jako tvoje ikona,je jasný že nabíječku nestrčí do mokrý keše.Ale jde o to že když už to nepotřebuje,tak někdo jinej třeba jo,někdo bude rád když jí najde,ty si tu nabíječku můžeš pro svou radost srčit třeba do p***,hlavně jí tam ale potom nevracej.


A ty mně taky šmoulo ;)
  • 0
PUNK 4 EVER!

#11 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2009 - 11:43

A ty mně taky šmoulo

drsný jak dvojka másla
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#12 Ostravacek

Ostravacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2009 - 11:44

Hmmm, to je rozprava na parádní úrovni... O čem to asi vypovídá? ;) :D
  • 0

#13 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2009 - 12:03

spuzva napsal/a:
1) dej nabíječku do keše, která vlhne, kolikrát do ní naprší nebo leží někde zetlelým pařezu. Jen blázen by jí strčil do sítě, protože hrozí, že se vlhkem zkratuje a odpálí si telefon.

2) sama potvrzuješ, že je to pro tebe odpadek, protože dáváš do keše něco, co ti doma překáží. Tak to odnes do bazaru, nebo to vyhoď do kontejneru s nebezpečným odpadem. A necpi to do kešu! B);)

tam patřej krásný věci, přírodní materiály nebp ty dřevěný kolečka


Koukám máš problém se pochopením čteného textu.

1) nikde nebylo řečeno, že cokoli čemu vadí vlhko a oxiduje se má dávat do vlhkého prostředí. Znám pěkné keše v suchu

2) mezi odpadkem a doma překáží vidím rozdíl. Pravidla (opět to co ignoruješ) hovoří o věci která má nějakou hodnotu. Ostatně odnes do bazaru? Tím potvrzuješ, že by to nějakou hodnotu mít mělo. Vidíš, neponesu to do bazaru a budu doufat že se někomu bude jen tak hodit v keši.

Ano, do keší patří krásné věci. O tom, že by to nemohla být technika a muselo to být přírodní materiál není nikde řeči.

PS: O sběru nebezpečnho odpady, souvidejících předpisech a potřebných podmínkách také evidentně nic nevíš, když věříš na "kontejner na nebezpečný odpad". ;)
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#14 Tacmud

Tacmud

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2009 - 12:26

spuzva napsal/a:
1) dej nabíječku do keše, která vlhne, kolikrát do ní naprší nebo leží někde zetlelým pařezu. Jen blázen by jí strčil do sítě, protože hrozí, že se vlhkem zkratuje a odpálí si telefon.

...

tam patřej krásný věci, přírodní materiály nebp ty dřevěný kolečka


1) já bych do zásuvky strčil klidně i vlhkou nabíječku jen proto abych zjistil jestli funguje! ... a bezpečnost? Mám pevnou víru v jističe... a nebylo by to poprvé co bych se dostal do skratu ;-)

A těch přírodních materiálů je v některých keších až moc. Třeba kamínky, šišky, klacíky, pecky, listí. Třeba OUT: něco hezkého, IN: nádherný kamínek co se válel vedle keše ;-)
  • 0
Lidé o mě říkají, že jsem flegmatik, mě je to ale jedno!

#15 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2009 - 8:07

Tacmud napsal/a:

spuzva napsal/a:
1) dej nabíječku do keše, která vlhne, kolikrát do ní naprší nebo leží někde zetlelým pařezu. Jen blázen by jí strčil do sítě, protože hrozí, že se vlhkem zkratuje a odpálí si telefon.

...

tam patřej krásný věci, přírodní materiály nebp ty dřevěný kolečka


1) já bych do zásuvky strčil klidně i vlhkou nabíječku jen proto abych zjistil jestli funguje! ... a bezpečnost? Mám pevnou víru v jističe... a nebylo by to poprvé co bych se dostal do skratu ;-)

A těch přírodních materiálů je v některých keších až moc. Třeba kamínky, šišky, klacíky, pecky, listí. Třeba OUT: něco hezkého, IN: nádherný kamínek co se válel vedle keše ;-)


když jsem začak kešovat, vedla se tady řeč na téma jednoho TB, který měl u sebe pověšenou USB flashku. Úkolem každého kačera bylo se vyfotit a uložit tuto fotku na flash. AUtor měl v úmyslu poté flashku stáhnout a kochat se fotografiemi. TB ležel déle v jedné kešu a když jí poté jeden z kolegů vyzvedl, odpálil si pc. Škoda, že sis ji nevyzvedl ty, máš dobré pojistky, jak říkáš... ;)
  • 0
PUNK 4 EVER!

#16 silenec

silenec

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2009 - 8:28

CWG si určitě můžeš nechat a nikam ho dávat nemusíš. Někde jsem dokonce četl že ho můžeš vyměnit za jakoukoliv věc(třeba vezmeš si cwg a dáš tam 10 Kč). CWG je normální předmět k výměně.:);)
  • 0

#17 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2009 - 9:16

silenec napsal/a:
CWG si určitě můžeš nechat a nikam ho dávat nemusíš. Někde jsem dokonce četl že ho můžeš vyměnit za jakoukoliv věc(třeba vezmeš si cwg a dáš tam 10 Kč). CWG je normální předmět k výměně.:);)


anebo tak :D:D:D
  • 0
PUNK 4 EVER!

#18 riki

riki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2009 - 21:36

Tak Jsem koukal na obrázkový katalog CWG a zjistil jsem, že byl aktualizován,:P Takže velký dík patří autorům, Kteří si s tím dali práci:D
  • 0
Šťastný blázen..až nás budou milióóóóny...

#19 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2009 - 21:53

Zeggo, kontejnery na nebezpečný odpad jsou v každém sběrném dvoře, najdi si to na netu. Pa
  • 0
PUNK 4 EVER!

#20 simon gregar

simon gregar

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2009 - 10:20

<b>mas 2 možosti, bud podle pravidel ho vyměnit za jiný, nebo si ho nechat a vzít si další jeden z kešky</b>
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama