Přejít na obsah


Fotka

CWG ke sbírání


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
47 odpovědí na toto téma

#21 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2009 - 19:28

silenec napsal/a:
CWG si určitě můžeš nechat a nikam ho dávat nemusíš. Někde jsem dokonce četl že ho můžeš vyměnit za jakoukoliv věc(třeba vezmeš si cwg a dáš tam 10 Kč). CWG je normální předmět k výměně.:);)


Jo jo... a další log ?

IN: 10 SK (vůbec bych se nedivil kdyby jen 1 SK :D)
OUT:10 kč
  • 0

#22 pizba

pizba

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2009 - 12:40

Právě mi dorazil balíček s mými CWG a tak bych měl jeden dotaz. Pokud v nějaké kešce naleznu 2 různé CWG mohu je vyměnit za 2 vlastní (stejné) CWG nebo mohu mohu vzít jen jeden?
  • 0

#23 Hroch team

Hroch team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2009 - 12:57

Ja bych v tom problém neviděl pravdilům to neodporuje a fair trade to bezesporu je :-)
  • 0
hardware: LG Optimus Black, LG Optimus One, Vodafone 845
software: locus + geocaching addon, c.geo open source, Geocaching - official GS app, Whereyougo
geovozidlo: Peugeot 206 2.0 HDi

#24 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2009 - 13:03

pizba napsal/a:
Právě mi dorazil balíček s mými CWG a tak bych měl jeden dotaz. Pokud v nějaké kešce naleznu 2 různé CWG mohu je vyměnit za 2 vlastní (stejné) CWG nebo mohu mohu vzít jen jeden?

Samozřejmě že ano :-). Používej zdravý rozum, pokud je to CWG směnárna a je tam koleček třeba 5 různých, je hloupé aby po Tvé návštěvě zbylo pět Tvých.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#25 hydrous

hydrous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2009 - 17:25

Ja to dělám tak, že když narazím v keši na CWG které už mám, vyměním ho za svoje, a když narazím na CWG směnárnu nevyměním tam jenom svoje, ale i ty které už mám vickrát...
  • 0

#26 comparare

comparare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2009 - 21:25

Já je nesbírám,neberu,jen se kouknu a tím to hasne,jestli někdo krade dřevěný kolečka tak by se měl na d sebou zamyslet.
  • 0
vylezu všechno,ale nevim za jak dlouho

#27 PK500

PK500

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2009 - 22:31

Jejda, to je pravidel. Snad neporusuju nejake pravidlo kdyz davam CWG do kesky jen tak ze se mi libi. ;-)
  • 0

#28 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2009 - 16:31

PK500 napsal/a:
Jejda, to je pravidel. Snad neporusuju nejake pravidlo kdyz davam CWG do kesky jen tak ze se mi libi. ;-)


Neporušuješ, ale napiš, kam je dáváš, pujdu tam lovit ;)
  • 0
PUNK 4 EVER!

#29 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2009 - 19:09

Já je dávám do keší taky jen tak ,když se mi líbí.Ale vždycky se nejdřív kouknu,jestli už ji má odlovenou spuzva !! Nedávno jsem byl např. na Noe s Járou,Zánik Podskalí a když jsme pak čet,že tam byl po mě,měl jsem hroznou radost,že jsem mu tam žádné nenechal B)
  • 0

#30 pizba

pizba

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2009 - 20:49

A ještě mam jeden dotaz (já vim, jsem otravnej). Mají něco podobného jako CWG i v zahraničí? Zanedloho pojedu na dovolenou do Turecka a určitě tam pár keší navštívím tak aby tam na to CWG které tam zanechám nekoukali jako když ho vidí prvně.
  • 0

#31 Sun-Man

Sun-Man

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2009 - 20:52

pizba napsal/a:
A ještě mam jeden dotaz (já vim, jsem otravnej). Mají něco podobného jako CWG i v zahraničí? Zanedloho pojedu na dovolenou do Turecka a určitě tam pár keší navštívím tak aby tam na to CWG které tam zanechám nekoukali jako když ho vidí prvně.


nevim jak Turci, ale v Austrálii si je vyřezávaj z eukalyptů a trouběj na didjeridoo :-)
  • 0

#32 Hanďa-10477

Hanďa-10477

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2009 - 22:11

Chtěla bych se zeptat(je to asi trochu mimo téma)za jak dlouho se asi od aktualizování CWG objeví v katalogu?
  • 0

#33 wasapela

wasapela

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2009 - 7:12

Já svoje CWG nevlastním, tak mi příjde trošku nefér brát cizí, když nemám svoje na výměnu, ale jsem vždy rád, když nějaký pěkný kousek najdu a můžu si ho prohlédnout, jak je vyvedený.
  • 0

#34 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2009 - 8:50

pizba napsal/a:
A ještě mam jeden dotaz (já vim, jsem otravnej). Mají něco podobného jako CWG i v zahraničí? Zanedloho pojedu na dovolenou do Turecka a určitě tam pár keší navštívím tak aby tam na to CWG které tam zanechám nekoukali jako když ho vidí prvně.


Když jsem asi tři nechal v Německu,tak je všechny posbíral jeden kačer a pak mi psal,jak má zalogovat jejich vyzvednutí,že nemají kód !
  • 0

#35 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2009 - 8:52

wasapela napsal/a:
Já svoje CWG nevlastním, tak mi příjde trošku nefér brát cizí, když nemám svoje na výměnu, ale jsem vždy rád, když nějaký pěkný kousek najdu a můžu si ho prohlédnout, jak je vyvedený.


Vyměnit CWG za cokoliv,na tom není nic nefér .Takže neprohlížej a klidně vyměnuj.
  • 0

#36 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2009 - 8:52

cinca2008 napsal/a:

wasapela napsal/a:
Já svoje CWG nevlastním, tak mi příjde trošku nefér brát cizí, když nemám svoje na výměnu, ale jsem vždy rád, když nějaký pěkný kousek najdu a můžu si ho prohlédnout, jak je vyvedený.


Vyměnit CWG za cokoliv,na tom není nic nefér .Takže neprohlížej a klidně vyměnuj.


Já je za nim neměním, já si je jen beru, bo je sbírám B) P4E!
  • 0
PUNK 4 EVER!

#37 Cink 1435

Cink 1435

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 102 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2009 - 11:04

Já je za nim neměním, já si je jen beru, bo je sbírám B) P4E![/quote] Kéž bys v keši našel mozek ...
  • 0
Já si stejně myslím, že každý máme ten svůj vlak. I vás dřív nebo později nějaký vlak přejede ... ( A.Nebel )

#38 mr.zarovka

mr.zarovka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2009 - 12:40

spuzva napsal/a:

Tacmud napsal/a:

spuzva napsal/a:
1) dej nabíječku do keše, která vlhne, kolikrát do ní naprší nebo leží někde zetlelým pařezu. Jen blázen by jí strčil do sítě, protože hrozí, že se vlhkem zkratuje a odpálí si telefon.

...

tam patřej krásný věci, přírodní materiály nebp ty dřevěný kolečka


1) já bych do zásuvky strčil klidně i vlhkou nabíječku jen proto abych zjistil jestli funguje! ... a bezpečnost? Mám pevnou víru v jističe... a nebylo by to poprvé co bych se dostal do skratu ;-)

A těch přírodních materiálů je v některých keších až moc. Třeba kamínky, šišky, klacíky, pecky, listí. Třeba OUT: něco hezkého, IN: nádherný kamínek co se válel vedle keše ;-)


když jsem začak kešovat, vedla se tady řeč na téma jednoho TB, který měl u sebe pověšenou USB flashku. Úkolem každého kačera bylo se vyfotit a uložit tuto fotku na flash. AUtor měl v úmyslu poté flashku stáhnout a kochat se fotografiemi. TB ležel déle v jedné kešu a když jí poté jeden z kolegů vyzvedl, odpálil si pc. Škoda, že sis ji nevyzvedl ty, máš dobré pojistky, jak říkáš... ;)


Koukám, že ty jsi taky expert přest techniku, každý počítač i notebook má pojistky na bordu pro usb, v nejhorším si oddělal jedno usbčko a počítačů s jedním portem je dnes málo, takže to zase taková ztráta nebyla, nehledě nato, že se to dá vyměnit pojistky, bývají většinou v SMD podobě. Je mi líto, že jsou mezi kačery tací jako ty.
  • 0

#39 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2009 - 14:03

spuzva napsal/a:

cinca2008 napsal/a:

wasapela napsal/a:
Já svoje CWG nevlastním, tak mi příjde trošku nefér brát cizí, když nemám svoje na výměnu, ale jsem vždy rád, když nějaký pěkný kousek najdu a můžu si ho prohlédnout, jak je vyvedený.


Vyměnit CWG za cokoliv,na tom není nic nefér .Takže neprohlížej a klidně vyměnuj.


Já je za nim neměním, já si je jen beru, bo je sbírám B) P4E!


Ty si sbírej co chceš,Ty jsi extra kategorie!!
  • 0

#40 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2009 - 18:18

DAine a Olíku - dnes jsem získal vaše dřevěné kolečko, moc pěkné... a nic jsem za něj opět nedal, dostal jsem ho totiž darem :-))))) Pozdrav Vám!
  • 0
PUNK 4 EVER!




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama