Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Propojení kešek z PC do GPS eTrex Lexend HCx


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 Villda

Villda

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2009 - 8:19

Zdravím. Chtěl jsem jsem se zeptat, jestli někdo z vás nezná nějaký dobrý program, který by uměl stáhnout z počítače do GPS více kešek. Mám zatím dva programy, ale ani na jednom mi to zatím nejde. děkuji moc
  • 0

#2 ZajdaTeam

ZajdaTeam

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2009 - 8:26

Ahoj, tak jestli řešíš jen problém, jak dostat kešky z PC do Legenda, tak to lze jednouduše v aplikaci MapSource od Garminu. Jen je potřeba ty kešky do MapSource nahrát, a tam pak je už na to příkaz reprezentovaný ikonkou.
  • 0

#3 cracknell

cracknell

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2009 - 8:52

Ahoj,
já s úspěchem používám program skrýšotlačhttp://cacheprinter.bubbles.sk , terý ti načte kešky ve zvoleném místě a vygeneruje soubor pro gps ve zvoleném formátu (např s hintem, popisel terénu). gpx pak nahraješ přes mapsource
  • 0

#4 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2009 - 11:06

nevim, jake jsou ty dva, asi by je to chtelo zminit :) taky nepises, jestli ty kese uz mas stazene ze stranek, nebo tim hromadne jeste myslis dostat je nejdriv hromadne do pocitace. jinak poslani waypointu do gps napr Mapsource, easyGPS
  • 0

#5 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2009 - 13:08

Nejlepsi mas stahnout si PQ do GSAKu a prohnat je pres makro do POI. :) (Myslim, ze je to zhruba tak jasne, jako Tvoje otazka) B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka