Přejít na obsah


Fotka

personalizace - testování


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
147 odpovědí na toto téma

#21 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2006 - 14:58

Filtrovani nalezenych a vlastnich v mape je super.
editace 12.1.2006 10:11
Super.
  • 0

#22 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2006 - 15:00

ahoj, v testovacím módu spouštíme registraci, která by měla umožnit personalizaci dat, lepší rozlišení uživatelů ve fórech a výhledově i další fíčury. můžete se zkusit i zaregistrovat. mějte trpělivost a nepropadejte prosím panice. hodně štěstí všem.


To vypada dost dobre, musim to taky vyzkouset.....Nooojooooooo, vono to funguje ;o))
  • 0

#23 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2006 - 15:09

me timeoutuje session pri stahovani gpx :(
  • 0

#24 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2006 - 15:11

Tak přeci nemůžu být jediný, kdo si to nevyzkouší.... :-))
Jestli to má na počátku nějaké malé mouchy, to je úplně jedno... nápad je to super a věřím, že se to časem povede vychytat... No a pak to bude geniální.... vždycky mě to štvalo, jak se mi na cachemapě pletou kešky, které už jsem našel, do plánování. Honzo, díky moc, tomu říkám luxusní péče!!! Díky, Who
  • 0

#25 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2006 - 17:57

Registrace, OK. Chvilku jsem lamil, ale ted jsem prihlasenej. Primlouvam se pro skryti emailu neregistrovanym. Diky
  • 0

#26 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2006 - 20:27

Když se pokusim stáhnout gpx s vynecháním nalezených, tak to umře na SqlException (0x80131904): Timeout expired. když dám stahování všeho i nalezených, tak v poho. jo, šlo by kdyžtak přihodit i možnost nestahovat archivované a disablované?
  • 0

#27 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2006 - 22:03

Tak to funguje. Diky.
  • 0

#28 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2006 - 0:24

1) ikonky jsem zkusil preskladat a uvidime.
2) databazi jsem trochu zoptimalizoval na tyhle dotazy, takze gpx a cachemapa uz by mela byt lepsi.
3) editace fora a ukladani dalsich nastaveni - myslim na to, ale zase to nebude hned zitra.
4) dobrou...
  • 0

#29 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2006 - 8:44

Ja jsem fakt asi zvedavej jako stara baba ale taky by mi zajimala odpoved na Mitakuv dotaz proc jsou u jmena nektereho logujiciho malicka palmicka ci malinkej turista ??
  • 0

#30 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2006 - 10:24

Zatím funguje bez problémů
  • 0

#31 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2006 - 13:10

tož taky to zkusím ;-)
  • 0

#32 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2006 - 13:15

Dekuji Honzo, je to naprosto super !!! Vsichni jsme razem upgradli na "CZ premium members".
  • 0

#33 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2006 - 13:55


Tak to je fakt síla, ještě že jsem se neregistroval jako prémiják na gc.com ;-)
Napadá mě otázka: "Co piješ?" ;-)
  • 0

#34 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2006 - 16:20

Tak se mi po mensich peripetiich registrace take podarila. Dik.
  • 0

#35 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2006 - 16:24

...tak ja to taky zkusim:)
  • 0

#36 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2006 - 16:32

a výhledově i další fíčury.

Co třeba možnost dostávat nové příspěvky e-mailem?
  • 0

#37 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2006 - 9:04


Moc se mi líbí cachemapa s možností odfiltrování vlastních a nalezených. Napadlo mě, že by se to možná dalo ještě rozšířit o další funkce:

· možnost zobrazení pouze vlastních nalezených keší
· možnost zobrazení pouze vlastních zasázených keší
· možnost zobrazení keší nalezených jiným geocacherem registrovaným na gc.com
· možnost zobrazení keší zasázených jiným geocacherem registrovaným na gc.com
  • 0

#38 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2006 - 17:47

SUPER! Diky!
  • 0

#39 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2006 - 22:10

zkouška, předem díky za inovace. Taky musíme vyseknout poklonu za ochotu reagovat na náměty a připomínky a to s vlastní invencí. Takže děkujeme za příjemné prostředí.
  • 0

#40 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2006 - 23:13

1. Vezměte kočku do náruče tak, jako byste chovali malé dítě. Ukazováčkem a palcem levé ruky jemně přitlačíte na její tváře kolem tlamičky, zatímco držíte připravenou pilulku v pravé ruce. Jakmile donutíte kočku otevřít tlamičku, vhodíte do ní pilulku a počkáte až kočka tlamičku zavře a pilulku spolkne.

2. Seberete pilulku z podlahy a vyndáte kočku zpoza kanape. Vezmete ji do náruče a opakujete celý proces.

3. Chytnete kočku v ložnici, kam utekla, a zahodíte zvlhlou pilulku.

4. Vezmete novou pilulku, sevřete kočku do náruče pevněji a levou rukou stisknete pevně k sobě její přední tlapky. Pravou rukou jí násilím otevřete tlamičku a ukazováčkem jí nacpete pilulku až do krku. Podržíte jí zavřenou tlamičku a počítáte do deseti.

5. Vylovíte pilulku z akvária a sundáte kočku z vršku skříně. Zavoláte na pomoc manželku.

6. Kleknete si na podlahu s kočkou pevně sevřenou mezi koleny. Podržíte jí pevně přední i zadní tlapky a ignorujete přitom její skřeky. Necháte manželku, aby držela její hlavu jednou rukou a zatímco jí násilím dřevěným pravítkem otevře tlamičku, vhodíte do ní pilulku a hladícími pohyby po jejím krku zajistíte, aby pilulku spolkla.

7. Sundáte kočku z tyče na záclony a připravíte si novou pilulku. Udělejte si poznámku - koupit nové pravítko a opravit záclony. Opatrně smeťte roztříštěné střepy z váziček a sošek, které původně stály na obrubě krbu.

8. Zabalte kočku do velkého ručníku a požádejte manželku, aby si na ni na podlaze lehla tak, aby kočce vyčnívala jen hlava. Dejte pilulku na konec brčka na pití, otevřete kočce násilím tlamičku tužkou a foukněte do ní brčkem pilulku.

9. Zkontrolujte na návodu pilulkové krabičky, zda pilulka není škodlivá pro lidi, spláchněte nepříjemnou chuť pilulky sklenicí vody. Nalepte leukoplast na manželčinu ruku a odstraňte krev z koberce studenou vodou a mýdlem.

10. Najděte a přineste kočku ze sousedova altánku. Vezměte další pilulku. Dejte kočku dovnitř kuchyňské skříňky a skřípněte jí krk dvířky tak, aby jí vyčnívala ven pouze hlava. Otevřete násilím její tlamičku dezertní lžící a vstřelte pilulku do jejího krku gumičkou podobně jako prakem.

11. Přineste z garáže šroubovák a zašroubujte zpátky vyvrácené panty skříňky. Dejte si na tvář studený obklad a zkontrolujte, kdy naposledy jste byl očkován proti tetanu.

12. Zavolejte požárníkům, aby vyprostili kočku z vrcholku stromu přes ulici. Omluvte se sousedům, kteří autem nabourali do svého plotu, když se snažili nepřejet vaši kočku běžící přes ulici. Vezměte poslední pilulku.

13. Přivažte kočce pevným zahradnickým drátem přední tlapky k zadním a pak ji celou přivažte k noze jídelního stolu. Rukou, ochráněnou těžkou koženou rukavicí, nacpěte pilulku následovanou celým syrovým biftekem do její tlamičky. Podržte její hlavu horizontálně a nalijte do jejího hrdla sklenici vody.

14. Požádejte manželku, aby vás zavezla na pohotovost. Snažte se tam pak sedět naprosto nehybně, zatímco vám ošetřující lékař zašívá vaše prsty a tvář a odstraňuje zbytky pilulky z vašeho pravého oka. Na zpáteční cestě domů se zastavte v obchodě s nábytkem - objednat nový jídelní stůl.

15. Vyřiďte se spolkem pro ochranu zvířat, aby si přijeli pro vaši kočku. Zavolejte do obchodu s domácími zvířaty, zda nemají náhodou na prodej křečka.


A jak k témuž přimět vašeho psa?

1. Zabalte pilulku do kousku slaniny.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama