Přejít na obsah


Fotka

Waypoint


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2006 - 12:27

Můj Garmin 60CS asi ještě voní novotou tak mi prosím hned poraďte. Rád bych si nahrál waypointy některých cach?, ale asi se neumím připojit správně. Přístroj je na USB viditelný, ale waypoint tam nezaleze. Dělám něco špatně? Jaký je správný popstup? Děkuji moc předem za odpověď.
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2006 - 12:31

Můj Garmin 60CS asi ještě voní novotou tak mi prosím hned poraďte. Rád bych si nahrál waypointy některých cach?, ale asi se neumím připojit správně. Přístroj je na USB viditelný, ale waypoint tam nezaleze. Dělám něco špatně? Jaký je správný popstup? Děkuji moc předem za odpověď.

Zkus na přenos použít EasyGPS (odkaz z cachemapy: http://www.easygps.com/)
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2006 - 11:57

Můj Garmin 60CS asi ještě voní novotou tak mi prosím hned poraďte. Rád bych si nahrál waypointy některých cach?, ale asi se neumím připojit správně. Přístroj je na USB viditelný, ale waypoint tam nezaleze. Dělám něco špatně? Jaký je správný popstup? Děkuji moc předem za odpověď.

Tak jsem si prošel starší příspěvky a zjistil jsem, že je to asi problém. Pokud si stáhnu souřadnice ve formátu .loc a otevřu je v MapSource nebo v jiném programu, pak je snadno přenesu do Garmina. Přímé načtení přes USB, tak jak je na tomto webu nabízeno asi moc nefunguje. Jsem opravdu nováček a zatím skoro u všeho lama tak budu vděčný, když mi napíšete, že Vám to opravdu chodí a jak jste se k tomu dopracovali.
Dík předem Jarda
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2006 - 12:56

Tak jsem si prošel starší příspěvky a zjistil jsem, že je to asi problém. Pokud si stáhnu souřadnice ve formátu .loc a otevřu je v MapSource nebo v jiném programu, pak je snadno přenesu do Garmina. Přímé načtení přes USB, tak jak je na tomto webu nabízeno asi moc nefunguje. Jsem opravdu nováček a zatím skoro u všeho lama tak budu vděčný, když mi napíšete, že Vám to opravdu chodí a jak jste se k tomu dopracovali.
Dík předem Jarda


Tady z webu to chodi POUZE pres seriove porty, USB ten activex prvek nepodporuje .. v tom mozna bude tvuj problem ... takze jeste jednou ... nejde to, nemusis to zkouset ...

  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2006 - 15:05

Tady z webu to chodi POUZE pres seriove porty, USB ten activex prvek nepodporuje .. v tom mozna bude tvuj problem ... takze jeste jednou ... nejde to, nemusis to zkouset ...


A nešlo by natahování waypointů z českého webu zajistit i přes USB port? Já například seriový port na svém notebooku vůbec nemám, takže je musím natahovat z gc.com. Ztrácí se tak výhoda přímé spolupráce s cachemapou, navíc seriový kabel Garmin taky není zadarmo. Díky.
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2006 - 16:06

A nešlo by natahování waypointů z českého webu zajistit i přes USB port? Já například seriový port na svém notebooku vůbec nemám, takže je musím natahovat z gc.com. Ztrácí se tak výhoda přímé spolupráce s cachemapou, navíc seriový kabel Garmin taky není zadarmo. Díky.


Vždyť to jde, i když ne tak jednoduše...
Stačí si místo "uložit" zvolit "otevřít v programu" a natáhnout body do mapsource (nebo do jiného sw, který umí načítat gpx). Odtud už na jedno kliknutí do gps.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama