Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

HTML v profilu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2009 - 18:17

Prosím, netušíte někdo jestli je nějak omezen počet vložených obrázků či jiných objektů na profilové stránce? Zjistil jsem, že mi mizí například obrázky CWGček, byť v katalogu, na který odkazuji, se normálně načtou. Totéž s obrázky z jiných zdrojů. Neví někdo v čem by mohla být chyba? Předem díky.
  • 0

#2 Fishgius

Fishgius

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2009 - 19:24

Nevím, jestli je to zrovna tento případ, ale obecně by to mohlo být tím, že některé weby nedovolují odkazovat na své obrázky z jiných (cizích) webů, třebaže samotné URL obrázku funguje (poznají to z hlavičky "referer" HTTP požadavku)...
  • 0

#3 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2009 - 21:56

Fishgius napsal:
Nevím, jestli je to zrovna tento případ, ale obecně by to mohlo být tím, že některé weby nedovolují odkazovat na své obrázky z jiných (cizích) webů, třebaže samotné URL obrázku funguje (poznají to z hlavičky "referer" HTTP požadavku)...

To tím asi nebude, protože dřív mi to fungovalo a třeba obrázky co jsem přidával včera (Eartcache master logo a pod.) se mi včera také zobrazovaly...
  • 0

#4 LaLu Team

LaLu Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2009 - 22:09

Tím to nebude, já mám v profilu obrázky CWG z katalogu také a bez problémů (ani nevím zda jde odkazování na obrázek zablokovat). Prblém může nastat v počtu znaků v profilu (ukazuje se v editaci profilu) a nebo v použití "zakázaných" příkazů. Ty jsou celkem očesané. Ale u tebe vidím všechny obrázky bez problémů (3 řádky CWG, celkem 13 ksuů). Nebude to chyba na straně tvého prohlížeče? (temp...?).
  • 0

#5 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2009 - 23:22

To právě není dobře, protože těch řádků by tam mělo být víc. Vypadá to spíš na překročený limit, protože používám opravdu jen základní HTML. Ale nikde tam nevidím, kde se to odečítá...
  • 0

#6 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2009 - 6:40

Já tam řádků s CWG vidím asi 17 (a stránka končí "Statistics generated by GgStat 1.1.22 running on GeoGet", takže tam zřejmě bude všechno). A nejsem si úplně jistý ale mám dojem, že omezení počtu znaků před nějakou dobou zrušili...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama